Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   195 / 438
(#) kakuk_marci hozzászólása Jún 30, 2012 /
 
Sziasztok! Balansz/blend/fader/tudomisén mi a neve potit keresek, (kétpályás, a középállásában mindkét pályán 0 az ellenállás (max hangerő), és a két szélső állpoatban az egyik pálya marad 0-án, a másik pedig max ellenállást, minimális hangerőt ad) 250-500kOhmos értékben. Bontott is jó lenne. Van valakinek ötlete, hogy újat vagy bontottat hol lehet beszerezni emberi áron? Asszem az alábbi pont olyan:
ALPHA SVMN250K
(#) lidi válasza ColT hozzászólására (») Jún 30, 2012 /
 
Szerintem pl SI4435 lomex jó lehet.
(#) ColT válasza lidi hozzászólására (») Jún 30, 2012 /
 
OK!

Ha valakinek van még ötlete, jöhet
(#) ColT válasza lidi hozzászólására (») Jún 30, 2012 /
 
Jah, meg SI4435 -t hol lehet kapni :S
(#) mate_x válasza ColT hozzászólására (») Jún 30, 2012 /
 
Szerintem ez lesz az: Bővebben: Link
(#) lidi válasza ColT hozzászólására (») Júl 1, 2012 /
 
Az hogy Lomex nem mond semmit ?
(#) capuera hozzászólása Júl 1, 2012 /
 
Sziasztok.Nem konyítok az elektronikához.Megkértek,hogy valahonnan szerezzek ilyen alkatrészt,vagy ami jó lenne ez helyett.A száma AN34060A.Azt hiszem valami erősítőbe kellene.Előre is köszönöm.
(#) Hp41C válasza capuera hozzászólására (») Júl 1, 2012 /
 
Szia!
MC34060 egy változata... Adatlap
(#) _vl_ válasza Hp41C hozzászólására (») Júl 1, 2012 / 1
 
Nekem ezt dobta ki, és ez valami tök más...
Bővebben: Link Bővebben: Link
(#) ColT válasza lidi hozzászólására (») Júl 2, 2012 /
 
Nem nagyon mondott, és nem értem rá bővebben gúglizni utána Illetve a típusszámra kerestem, de arra se nagyon volt találat.

Köszi!
(#) matrix64 hozzászólása Júl 3, 2012 /
 
Sziasztok !
Nincs valakinél elfekvőben egy TA vagy UTC 8227P erősítő IC ? Megvásárolnám.Nem találok magyarországi forgalmazót,csak a Kontha-t dobta ki az google,de ott sincs.Javítás céljából kellene sos.
Köszönöm !
(#) matrix64 válasza matrix64 hozzászólására (») Júl 3, 2012 / 1
 
A HQ-nál találtam..bocs
(#) hg5cwa hozzászólása Júl 5, 2012 /
 
Sziasztok!
Keresek ****
(****@*****m)
Ne adj meg e-mail címet! Az adatlapodon keresztül amúgy elérnek. (Jó lenne, ha újra átolvasnád a szabályzatot!)
(#) antikzsolt hozzászólása Júl 6, 2012 /
 
Sziasztok. Nem tudok olyan oldalt ahol lehet venni 2 érzékelős peltier vezérlőt? 60-130 w teljesítményű kell. Köszönöm a segítséget
(#) antikzsolt hozzászólása Júl 7, 2012 /
 
Az alábbi peliterhez kellene tápegység ami képes mérni a hőmérsékletet. Ahol be tudom álltani hogy mennyi lehet a minimum hőmérséklet meg a maximumot is.
Páramentesítő készüléket akarok építeni. Esetleg meg tudnátok mondani hogy mekkora hűtőborda kell hozzá?
Köszönöm a válaszokat. Adatok a peltieről:itt

Peltier modul 57W
40x40x4.2mm 5.3A/15.4V TEC1-12705
vagy
Peltier modul 85W
40x40x3.5mm 8.5A/15.4V TEC1-12708
(#) gyulank hozzászólása Júl 7, 2012 /
 
Olyan Napelemet, amivel lehet olyan töltőt csinálni, ami úgy tölti a telefont, mint a hálózati töltő, hol lehet venni, és mennyiért? Szóval, a töltőre azt írták, hogy 4,75V 0,55A. Ez szép, és jó, úgy tölt, hogy ha használom, akkor is emelkedik a töltöttségi szint. Ha pl. USB-n töltöm, akkor szerintem egy hét alatt se töltődne fel akkor se, ha nem használom. Max. 5ezret tudok elképzelni, hogy rá költök, de kész terméket nem találtam, ami le tud adni 5V 550 mA-t. De ha találtam volna sem hiszem, hogy 5e körül lenne. Szerintem ennél a legtöbb a Napelemen múlik, szóval, ha az lead 2,75W vagy több energiát mondjuk felhős időben, akkor minden oké.
(#) gyulank hozzászólása Júl 7, 2012 /
 
Ja igen... 5500K színhőmérsékletű jó ár/érték arányú kis fogyasztású LED-ek, LED lámpák is érdekelnének. Sajnos nem találok ilyeneket, és ilyen kompakt fénycsövek sem terjednek.
(#) havranarpi hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Üdv Mindenkinek!
Hol tudok beszerezni 3.3K Ohm -os ellenállást 10Watt-os teljesítményben?
(#) _vl_ válasza havranarpi hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
Pl. HR elektronika
(#) bubuszoft hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Sziasztok

Az lenne az én problémám, hogy kéne nekem egy ilyen alkatrész, de sehol sem találtam a Magyar kereskedői oldalakon. Ekkor arra gondoltam, mi lenne, ha házilag csinálnék egy klónt, ebbe kérem a segítségeteket. Az alkatrész Proxymity olvasására alkalmas és a datán keresztül, vagy az antennán tudom a kártya számát kiolvasni. Egy immobilisert építenék, csak ez az alkatrész hiányzik hozzá!
Dataseet: Bővebben: Link
(#) cszotyi válasza bubuszoft hozzászólására (») Júl 8, 2012 / 1
 
Helló !
Hestore
(#) _vl_ válasza bubuszoft hozzászólására (») Júl 8, 2012 /
 
A Chipcad-ék ilyen RFID olvasót csináltak:
Bővebben: Link
Barátságos áron árulják, csináltak hozzá panelantennát is, árulnak EM4100-as kártyákat, tageket is többféle kivitelben.
(#) Swedhart hozzászólása Júl 8, 2012 /
 
Sziasztok
létezik-e 22,235 GHz rezgőkristály
és hogy keressem a neten köszi előre is
(#) Ricsi89 válasza Swedhart hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
22GHz?? Biztos ez? Mert ilyen nem hiszem, hogy létezne.
(#) pucuka válasza Swedhart hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Én sem tudok ilyesmiről. A 100 MHz körüli kristályok sem valami jók, azok már sokadik felhangkristályok. Magasabb frekvenciákra vidáman lehet csinálni nagy jósággal rendelkező elosztott paraméteres eszközöket, felületi hullámszűrőt, koax, és üreg rezonátorokat.
(#) Swedhart válasza pucuka hozzászólására (») Júl 9, 2012 /
 
Szia egy ismerős kért meg nézzek utána én nem foglalkoztam vele sose a lényeg van-e egyáltalán?
Köszönöm
(#) delmur82 hozzászólása Júl 10, 2012 /
 
Sziasztok.

A következő alkatrészre lenne szükségem:

UM66T09L Dallamgenerátor IC (a nászindulót játsza)

Nem tudjátok hol lehet föllelni? (HEStore, Hq-Elektric - nél nincs).
Előre is köszönöm.
(#) Omega1 válasza Swedhart hozzászólására (») Júl 10, 2012 /
 
Ha külföldről is jó akkor próbáld meg itt!
http://www.o2xygen.com/parts/u/20.html
(#) oldman hozzászólása Júl 10, 2012 /
 
Sziasztok!
1 db LM 4752 T tipusú IC -re van szükségem. (11W stereó végerősítő)
Tud - valaki arról hogy magyarországon hol lehet beszerezni?
(#) kadarist válasza oldman hozzászólására (») Júl 10, 2012 /
 
Szia!
Az F-nél van. Bővebben: Link
Következő: »»   195 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem