Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1922 / 3587
(#) janikukac válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Már nem kell köszönöm ! Elég nagy suhanc lehet a haverod..
(#) zolika60 válasza DuMatyi hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Lebecsülésről szó nincs, csak inkább eltenném a jó lesz az még valamire dolgok közé.
(#) SALáta válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Már vicc is született róla ki vitte el a bringát. Velem megesett hogy forgalmas helyen zárt bicikliről lelopták az ülést. Ehhez kellett szerszám is. Az elszomorító hogy már gondolkodtam a cseréjén az ülésnek mivel már pár helyen szakadt volt, mégis kellett. Most már kicsit komolyabb hobbitolvaj felszerelés kell az ülés leszedéséhez. Persze egyedi azonosítójelei alapján "körözöm" az ülést. Lámpák tömkelegeit is lopták már le, vagy ha az nem ment egyszerűen szétverték. Ha a rendőr megállít esetleg a pár rajtahagyott felfogató csonkkal tudom "igazolni" jó pár lámpát elloptak. Ugye itt nem az értéke a lényeg, be kell menni, megvenni felszerelni. Ez egy óra, egy óra minden másra is lehetne szánni nem ilyen "nekem nincs pénzem és majd úgyis megveszi a paraszt mert őt oltárira bünteti a rendőr" társadalmi munkára . Teljességgel támogatom a lámpák kötelezővé tételét, ám a rongálások miatt én nem használom. Ha nincs rajta a tartókát törik le.
(#) zolika60 válasza SALáta hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Sajnos az elmúlt húsz évben annyira lepusztultak az erkölcsök, hogy az elkeserítő. A bringás ügyek ennek csak egy töredéke. Miért pont az lenne más mint a többi egyéb.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 23, 2012 /
 
Azt mondják a nagy rendetlenségre, hogy úgy néz ki mint a disznóól. Ehhez képest a mi malacaink egy adott területen végzik a dolgukat, míg előtte mindegy volt hova. Most ezen csodálkozok és hogy ha ők tudna változni, akkor nekünk néha miért esik nehezünkre?
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 23, 2012 /
 
Kerékpár ügy: Néhány hónapja két ismerősömmel beszélgettünk a teraszunkon amikor a telefon fülke biztonsági őr ismerős megszólalt: nézd már a mozdonyszőke ellopja a bringámat, ami a kerítésnek volt támasztva kívülről. Kiszaladt felpattant a másik bingára mellé érve oldalra rúgva bele paszírozta a szomszéd kerítésébe. Aztán addig rugdosta amíg mozgott. Gondolom egy ideig felhagyott a tolvajlással.
Más: teszek fel néhány képet magamról amit egy természetfotós túrán készítettek róla a tudtom nélkül.
Egyiken épp a kis rókának adtam enni. A közelünkben van egy nagyon szomorú német juhász, embertelen körülmények között tartva. Amióta megszületett nem engedték ki a kennelből.
(#) janikukac válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Ez profi gép! Nekem nagyon tetszik ! Valóban valami újságba, vagy tévébe megállnád a helyed ezekkel a képekkel! :yes:
Nekem 2-3 hónapja lopták el a kis falunkba anyukám biciklijét,azóta nincs meg. Pedig csak bementek egy ismerőshöz, és a biciklit kinn hagyták pár percre. Azóta semmi hír róla.
(#) nagy hoho válasza janikukac hozzászólására (») Júl 23, 2012 /
 
Egy korábbi hozzászólásomban írtam:Nem vagyok profi, csak egy lelkes amatőr.
A gépem sem profi, ezzel tele van a hentes üzlet is.
Azért Köszönöm.
(#) zolika60 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 24, 2012 / 1
 
Szerintem azt aki így tart kutyát szintén meg kéne kicsit rugdosni.
(#) mate_x válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Azt nem értem, hogy minek kell az ilyen embernek kutya :no:
(#) zolika60 válasza mate_x hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Pontosan ez az. Valami baj lehet a nyaka felett.
(#) Norberto hozzászólása Júl 24, 2012 /
 
Az elektronikus zene kedvelőinek:

Bővebben: Link
(#) voodoo válasza Norberto hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
kiváló!

Régi, de még mindig jó.
Bővebben: Link
(#) gyerek67 válasza janikukac hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Nem biztos, hogy a gép a profi, hanem aki tartja!
Láttam Hoho képeit és nagyon bejönnek, irigykedek is.
Az újságban valóban megállná a helyét!
Láttam már profi fotót, amit "szappantartóval" készítettek és ott sem a műszer volt a pláne.
Nagy Hoho, kérjük a többi képet is! :yes:
(#) voodoo hozzászólása Júl 24, 2012 /
 
Csináltam "grenadérmarsot"
(#) lui144 válasza Norberto hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Egész jó, de ez az igazi elektromos zene. Bővebben: Link
(#) gyerek67 válasza voodoo hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Én meg lecsót. Nem fotóztam le, pedig megért volna egy misét...
(#) gyerek67 válasza lui144 hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Ez "keményrock".
Én maradok inkább ennél.
(#) WaRL0 válasza Norberto hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Imádom az elektronikus zenét, főleg a drum and bass-t. Mondjuk én jobban kedvelem a durvábbakat, általában azokat is játszom.
(#) kajozs hozzászólása Júl 24, 2012 /
 
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy 5:21-nél mi a zene címe?

köszi
(#) Norberto válasza kajozs hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
zenetom-ot kérdezd meg, tuti kapásból tudja, pont az ilyesmit szereti.
(#) voodoo válasza gyerek67 hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Én azt tegnap csináltam Nem maradt belőle mára....
(#) kajozs válasza Norberto hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Ok, kösz az infót, megkérdezem tőle.

üdv kajozs
(#) pepe091 hozzászólása Júl 24, 2012 /
 
Hát srácok, ha minden a terv szerint megy 7 félév múlva gépészmérnök leszek! )). Juhéjj!
(#) mate_x válasza pepe091 hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Én pedig mechatronikai mérnök.
A bejutási pontszám 240 pont volt, nekem meg volt 418
Gratulálok neked
(#) pepe091 válasza mate_x hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Én is Neked! Nálam 280 volt a pont
(#) DuMatyi válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Sosem voltam ennek a híve, de nagyon jó és hatásos megoldás. Van aki csak ebből ért!
(#) lui144 válasza pepe091 hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Először is gratulálok. Hova sikerült bejutnod? Előre szólok, hogy: ábrázoló geometriából, "matek 1"-ből, "matek 2"-ből, statikából, dinamikából, szilárdságtanból, számítástechnikából, műszaki informatikából, anyagtudomány alapjaiból, anyagvizsgálatból, anyagismeretből, általános géptanból, géprajzból, gépelemek 1, gépelemek 2, fizika 1, fizika 2, anyagmozgató gépek. Ezekből nagyon alaposan kösd föl a gatyádat mert nagyon nehezek lesznek. Különösen a matek 1-2 és a statika, dinamika valamint a szilárdságtan. Matekból úgynevezett matekszigorlatot kell teljesíteni, a statika, dinamika, szilárdságtan trióból pedig mechanikai szigorlatot. Az előbbi az utóbbihoz képest kutyapiszok. Ezeket onnan tudom, hogy jártam gépészmérnöki szakra.
(#) zenetom válasza kajozs hozzászólására (») Júl 24, 2012 /
 
Bár írtam privátban is, de hátha másnak is kell, szóval a zene címe:
Paul Kalkbrenner - Aaron
(#) DenaturáltSas hozzászólása Júl 24, 2012 /
 
Itt van egy remek múúzikáá, jó pihenést! Fárasztó ez a lakásfelújítás...
Bővebben: Link
Következő: »»   1922 / 3587
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem