Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   207 / 375
(#) proli007 válasza elektroton hozzászólására (») Szept 10, 2012 /
 
Hello! Az MY4-nek nem ezek a lábszám jelölései.. üdv! proli007
(#) elektroton válasza proli007 hozzászólására (») Szept 11, 2012 /
 
Attól függ melyik típusú foglalattal használod az MY4-et. A PYF-14A-N foglalaton ezek a számok vannak írva. Ezek a DIN szerinti számok. Tudom, hogy az eredeti számozás 1...14-ig van. Egyébként hivatkozhattam volna az MY2-re is mert az is bőven megfelel, de kérdés mi van a boltos polcán. Nagyon sokféle összeállításban megoldható a probléma.
Pl. valamelyik Finder vagy Weidmüller gyátrmányú relé is lehetne ott.
(#) proli007 válasza elektroton hozzászólására (») Szept 11, 2012 /
 
Hello!
Jé tényleg! Még soha nem néztem meg a foglalaton mi van, bár igaz, én a PY14-et szoktam használni (már mint az van). Amúgy elég szomorú, hogy ahány relé, szinte annyi számozás. Én is mindig "küzdök vele", mert át kell írnom. Vagy nem érdekel, és "saját számozást" használok.
üdv! proli007
(#) davidovics válasza morgo hozzászólására (») Szept 13, 2012 /
 
Sajnos nem tudom,mert egyszerűen nem tudom hogyan működhet a kapcsolás...annyit tudok mondani róla, hogy amikor rákötöm a tápot akkor felvillan egy kevés időre a LED és amikor leveszem akkor is villan egyet és ezentúl akkor világít a LED ha a kimenetre rakok fogyasztót és ez esetben 5.5 V-ot ad le.
(#) Davidd hozzászólása Szept 15, 2012 /
 
Szevasztok!Egy Blaupunkt beb 40-4-eshez keresek kapcsolási rajzot. Google most nem volt a barátom, csak fizetős service manuált adott ki. Remélem valakinek van hozza kapcsolási rajza.
Köszönöm!
(#) rockersrac hozzászólása Szept 17, 2012 /
 
Sziasztok! C1-131 tipusú szkóphoz tud valaki nekem kapcsolási rajzot feltenni ide? Nagyon fontos lenne, mert valami miatt a vizszintes eltérítés nem akar működni...
(#) kadarist válasza rockersrac hozzászólására (») Szept 17, 2012 /
 
Szia!
Itt kattints a "Скачать себе!"-re.
(#) Balu424 hozzászólása Szept 17, 2012 /
 
Hello Olyan kapcsolás kellene, mely a motorra (5 Volt) jutó feszültség polaritását bizonyos időközönként megcserélné.
(#) proli007 válasza Balu424 hozzászólására (») Szept 17, 2012 /
 
Hello!
Ha relés is megfelel, akkor egy 555-ös astabil kapcsolásra kötöd a relét, aminek két-áramkörösnek kell lenni. pld. így ahogy a képen van. (végálláskapcsolók nem kellenek, annak helyét rövidre zárhatod.)
üdv! proli007
(#) rockersrac válasza kadarist hozzászólására (») Szept 17, 2012 /
 
Köszi szépen!
(#) havasa hozzászólása Szept 18, 2012 /
 
Üdvözlet Mindenkinek!
KÖRTING 526 kapcsolási rajzát keresem. Előre is köszi.
(#) Balu424 válasza proli007 hozzászólására (») Szept 18, 2012 /
 
köszi szépen. Lerajzolnád, hogy hogyan tudom ezt felhasználni? 5 voltos egymorzés relém van. sok. ezzel megoldható lenne?
(#) proli007 válasza Balu424 hozzászólására (») Szept 18, 2012 /
 
Hello!
Két 5V-os, egymorzéssal már meg tudod oldani, ha így megfelel. (Már mármint, hogy erre gondoltál..)
üdv! proli007
(#) Balu424 válasza proli007 hozzászólására (») Szept 18, 2012 /
 
nagyon szépen köszönöm!!! Az időt R1-R2-C1-el tudom változtatni?
(#) proli007 válasza Balu424 hozzászólására (») Szept 18, 2012 /
 
Hello!
Az időt, csendben elhallgattad. De miért kérdezed, ha tudod? Amúgy ott van a segédprogram..
üdv! proli007
(#) Balu424 válasza proli007 hozzászólására (») Szept 18, 2012 /
 
azt még nem tudom oda potit gondoltam. az 555 IC bekötését keresem nem írtad oda a lábak számozását
(#) proli007 válasza Balu424 hozzászólására (») Szept 18, 2012 /
 
Hello!
Ha esetleg egy adatlapon megnéznéd a bekötését? A mondatot nagy betűvel kezdenéd?
Úgy illik, hogy az is fáradozik egy kicsit, akinek segítenek. Nem csak az, aki segít!
üdv! proli007
A hozzászólás módosítva: Szept 18, 2012
(#) Balu424 válasza proli007 hozzászólására (») Szept 18, 2012 /
 
Természetesen már megnéztem. Nincs ezzel gond
(#) zozo93 hozzászólása Szept 18, 2012 /
 
Sziasztok. Az alábbi monitorokban előforduló inverter ( tipusa:4H.L2E02.A35 kép: http://www.iccfl.com/images/4H.L2E02.A35.jpg ) kapcsolási rajzára lenne szükségem. Köszönöm
(#) koczka hozzászólása Szept 19, 2012 /
 
Üdv.

Fázisforgás jelző kapcsolási rajzot tudnak valaki küldeni?
(#) Balu424 válasza proli007 hozzászólására (») Szept 19, 2012 /
 
Megépítettem a kapcsolást, de nem működik hol lehet a gubanc? Nagyobb feszültséggel (9-12 V) esetleg működne?
A hozzászólás módosítva: Szept 19, 2012
(#) proli007 válasza Balu424 hozzászólására (») Szept 19, 2012 /
 
Hello!
Mit jelent, hogy nem működik? Alig van benne néhány alkatrész.. Mérni nem lehetne valamit? Kimenetre egy Led-et (ellenállással).. Miért emelnéd a tápfeszültséget? Azt mondtad, a reléd 5V-os, a motor 5V-os.. (Amúgy biztos? Megpróbáltad?)
Hányszor elmondtam már, hogy a "nem működik" az csak egy bites információ. Abból nem lehet megtudni semmit.
üdv! proli007
(#) kissi válasza proli007 hozzászólására (») Szept 20, 2012 /
 
Idézet:
„Hányszor elmondtam már, hogy a "nem működik" az csak egy bites információ. Abból nem lehet megtudni semmit.”
!

Steve
(#) Frankye válasza proli007 hozzászólására (») Szept 20, 2012 /
 
Ez jó, ezt elteszem! (Mármint az egybites információról szólót. )
(#) maxy hozzászólása Szept 20, 2012 /
 
Nem tud valaki egy olyan kapcsolást ami ha kap egy adott jelet akkor kinyit mondjuk egy relét és vezet! Ha megszűnik a vezérlő jel akkor kiold! Hogy példát is hozzak! Van egy autóba való kondenzátorom! Csak ugye ha azt rákötöm folymatosra akkor leszívja az aksit.. szóval kellene neki egy vezérlés! A vezérlést a fejegység 12V adná! mint az erősítőnek! Szóval egy olyan vezérlés kellene ami ezt a jelet megkapja és működésre bírja a kondit! Remélem sikerült összehozni hogy mit szeretnék Sz.tem nem valami nagy kapcsolás az ilyen.. gondolom ki lehet használni itt azt hogy a tranzisztor mikor nyit stb.. csak egy tuti működő kapcsolás lenne jó.. nincs kedvem kísérletezni..
(#) maxy válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 20, 2012 /
 
Akkor gyárilag miért van benne vezérlés? :O Jót tesz a kocsi áramkörének hogy folyamatosan az áramkörbe van a kondi? Mert csekély mértékben ugyan, de folyamatosan fogyaszt sz.tem...
Valaki kicsit felhomályosíthatna
A hozzászólás módosítva: Szept 20, 2012
(#) fejes mester hozzászólása Szept 21, 2012 /
 
Sziasztok ! Kaptam egy Panasonic DVD-RA82 DVD lejátszót és hibás, ezért a kapcsolási rajzát keresem, de eddig nem találtam. Ebben kérek segítséget.
(#) sonicman hozzászólása Szept 22, 2012 /
 
Üdv mindenkinek!
Szereztem egy Tesla kaputelefon szettet, de nem tudom bekötni, mert nincs rajz. A beltéri típusa: 4fp 110 53, a kültérié: 4fp 111 05 és a tápegység: 4fp 672/1.
Mindegyiken rengeteg bekötési pont van és nem túl egyértelmű, mert a kültérin számozások vannak, a beltérin számozások és betűk is, a tápegységen meg jelek is. De nem tudom, hogy melyik a 8V és a többi micsoda.
Ha valaki rajzzal vagy mással segíteni tudna, azt nagyon megköszönném.
(#) nedudgi válasza sonicman hozzászólására (») Szept 22, 2012 /
 
A gugli megmondta. Ezt is.
Kerested egyáltalán?
A hozzászólás módosítva: Szept 22, 2012
(#) sonicman válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 22, 2012 /
 
Igen kerestem, de csak magyar oldalakon, azért nem találtam semmit.
Következő: »»   207 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem