Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   222 / 375
(#) CIROKL hozzászólása Márc 31, 2013 /
 
Tiszteletem az uraknak , keresnék egy kapcsolási rajzot illetve adatokat egy frekvencia mérőhöz .

DFM-II.jpg
    
(#) silent15 hozzászólása Ápr 2, 2013 /
 
Sziasztok, már régóta keresek olyan kapcsolást, amit be tudok rakni egy pendriwe elé (tehát az adatküldést nem zavarja), és egy RGB ledet működtet, úgy, hogy 5V + nál világít az egyik, ha jön D+ akkor a másik, ha D- jön akkor a harmadik, az nem baj, ha egyszerre több led világít.
Tudnátok nekem linkelni eggyet ?
ÜdV!
(#) Frenky69 hozzászólása Ápr 3, 2013 / 1
 
Üdv!
Asist AEIW 140-dc inverteres hegesztőgéphez keresnék kapcsolási rajzot.
Várom segitségeteket. Köszönettel: Frenky69
A hozzászólás módosítva: Ápr 3, 2013
(#) csabca12 hozzászólása Ápr 3, 2013 /
 
Elektromos kerékpárhoz szeretnék akku fesz kiegyenlítőt(BMS) kapcsolási rajzot. 3db 12v20AH akksi van benne, ezeket szeretném a saját 36v töltővel egyformára tölteni. Az akksikat nem akarom megbontani, hogy cellánként lehessen feltenni a BMS-t. Megköszönném, ha valakinek lenne ilyen kapcsolása, ami nem túl bonyolult és drága. Köszi!
(#) Gafly válasza csabca12 hozzászólására (») Ápr 3, 2013 /
 
Idézet:
„Az akksikat nem akarom megbontani, hogy cellánként lehessen feltenni a BMS-t.”

Ilyen feltételek mellett nehezen találsz rendesen működő kapcsolást...
(#) csabca12 válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 3, 2013 /
 
Azért szívesen fogadok minden megoldást, nem feltétlen ragaszkodom a feltételekhez.
(#) proli007 válasza csabca12 hozzászólására (») Ápr 3, 2013 /
 
Hello! Ehhez a balansz megoldáshoz mit szólnál? Kiegyenlíti a két aksi közötti különbséget, és 14,5V esetén mindenképpen korlátoz. A 4,7ohm helyett akár 12V/20W-os lámpa is használható. üdv!
(#) csabca12 válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 4, 2013 /
 
Köszi tetszik, csak az a baj, hogy nekem 3 akksi van sorba kötve. A 4.7 ohm-os ellenállás 20W körüli legyen ha nem izzót akarok használni? Üdv!
(#) proli007 válasza csabca12 hozzászólására (») Ápr 4, 2013 /
 
Hello!
Ezt úgy kell használni, hogy három aksihoz, kettő áramkört kell készíteni. Az első az 1. - 2. aksin, a második a 2. - 3. aksin van.
A tranyókat is hűteni kell, viszont lehet a kettő azonos bordán szigeteletlenül. Persze a bordákat el kel szigetelni.
Az ellenálláson akár 40W is lehetne szélsőséges esetben ha a feszültség már 14V, de nem hinném, hogy a kiegyenlítő áram ekkora értéket elérne a valóságban. De ez az aksitöltő töltőáram értékétől is függhet.
üdv!
(#) Dano6 hozzászólása Ápr 4, 2013 /
 
Szevasztok,
nagyon orulnék neki ha valaki adna egy rajzot a Mcvoice 600 erositom-hoz.
(#) golem hozzászólása Ápr 6, 2013 /
 
Sziasztok!

LG 702BE monitorhoz kellene nekem kapcsolási rajz a Google csak fizetős oldalt dobot ki.
Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Ápr 6, 2013
(#) kadarist válasza golem hozzászólására (») Ápr 6, 2013 /
 
Szia!
Itt is sassziszámra kell keresni. A keresés eredménye: Első találat.
(#) endrusz válasza golem hozzászólására (») Ápr 6, 2013 /
 
Szia! És ha valaki veszi a fáradságot és elküldi az óhajtott doksit ,illik megköszönni nem gondolod?
(#) golem válasza endrusz hozzászólására (») Ápr 6, 2013 /
 
Köszönöm szépen csak még nem néztem e-mailt
(#) torzito hozzászólása Ápr 7, 2013 /
 
Üdv mindenkinek!

Kaptam egy Lem Baby 6 csatornás keverő+erősitőt, sajnos csak a doboz, trafó és a keverő egy csatornája van benne, de ebből is hiányzanak bizonyos alkatrészek. Szeretném újra épiteni az egész készüléket, de nem találtam semmilyen adatot róla. Tudna valaki segiteni egy kapcsolási rajzzal, vagy egy linkel, hogy hol találok róla adatokat?
Segitségeteket előre is köszönöm.
(#) Saggitarius válasza torzito hozzászólására (») Ápr 7, 2013 /
 
Nem egy mai darab a leiras szerint amit talaltam rola: Bővebben: Link
Mivel itt 1970-rol irnak, szerintem ha sajat celra lesz es nem gyujtemenybe, akkor nem igazan erdemes az eredeti aramkorokkel felujitani, mivel valoszinusitem ez meg germanium felvezeto eszkozokkel lett megepitve, vagyis lehetseges be sem tudod mar szerezni a hozzavalokat, de ha megis, akkor pedig a minosege nem igazan lesz HiFi szintu.
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2013
(#) Saggitarius válasza torzito hozzászólására (») Ápr 7, 2013 /
 
talaltam egy-ket kepet a belsejerol, gondolom ugyanaz a tipus mint amit keresel: KEP1;
KEP2;
KEP3
(#) erbe válasza Saggitarius hozzászólására (») Ápr 7, 2013 /
 
Az általad adott képeken szilícium tranzisztorok láthatóak, a táprészeken még három IC is. Akkoriban már bőven voltak Si tranzisztorok, pl. a BC107-109, stb. Ettől függetlenül nem lesz kis mulatság helyreállítani.
Lehet, hogy kisebb sztereó végfok is volt benne?
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2013
(#) torzito válasza Saggitarius hozzászólására (») Ápr 7, 2013 /
 
Szia!
Igen 1970-be lett gyártva és azért szeretném megcsinálni, mert tetszenek a régi cuccok, sajnos ezek a képek egy újabb változata, ettől többet én sem találtam.
Nagyon szépen köszönöm a fáradozásod, mivel hobbiból csinálom, nincs időhöz kötve és nekem az eredetisége a fontos nem a minősége.
(#) torzito válasza erbe hozzászólására (») Ápr 7, 2013 /
 
Szia!
Igen egy 100 w-os mono végfok van benne, Si tranzisztorokkal van épitve, és éppen a mulatságért szeretem ujjáépiteni.
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2013
(#) kiborg hozzászólása Ápr 8, 2013 /
 
Sziasztok!
Keresek egy rajzot, ami egy CD4060as IC-t tartalmaz és egy karácsonyi csillagot formázott LED-ekkel. Talán valamelyik régi Hobbi Elektronika újságban volt.
Előre is köszi:Kiborg
(#) oregtamas0202 hozzászólása Ápr 8, 2013 /
 
Üdvözletem!

Keresem a Caliber RMD266 , USB-SD Autórádió kapcsolási rajzát.
Csak a rádió működik.
Táp megvan és a kijelzőn jelzi a SDés USB jelenléttét.
Funkciót lehet választani , sőt megy a lejátszás számolása.
Hang nincs, csak rádió üzemmódban.
Tisztelettel kérném , előre megköszönve a nagy Net vadászok segítségét.
Tisztelettel: Öreg Tom
(#) proli007 válasza kiborg hozzászólására (») Ápr 9, 2013 /
 
Hello! Erre gondoltál? üdv!
(#) kiborg válasza proli007 hozzászólására (») Ápr 9, 2013 /
 
Szia!
Hasonló de több leddel(12 talán) volt megoldva és a ledek nem csak a testpontra voltak kötve, hanem a két kimenet között is voltak. Ha nem csal meg az emlékezetem.
De azért köszi.
(#) proli007 válasza kiborg hozzászólására (») Ápr 9, 2013 /
 
Hello! Így hogy írod, én is emlékszem a rajzra, de hogy hol van arról fogalmam sincs. ezt csak itt a He-n találtam. De azért a 4060 nem nagyon örül egy kazal Led-nek. üdv!
(#) scooby_ hozzászólása Ápr 10, 2013 /
 
Sziasztok!
Én a Fok-Gyem TR-9158A típusú tápnak a szervizkönyvét keresem. Nem tudom adtak-e olyan gépkönyvet közkézre amiben a táppanel beültetési rajza is benne van? Engem konkrétan csak a beültetési rajz érdekelne. Tudna nekem valaki ebben segíteni? Előre is köszönöm.
(#) mps válasza scooby_ hozzászólására (») Ápr 10, 2013 / 1
 
(#) endrusz válasza scooby_ hozzászólására (») Ápr 10, 2013 / 1
 
Szia! Itt a szervizkönyve.
(#) scooby_ válasza mps hozzászólására (») Ápr 10, 2013 /
 
Sziasztok!
Ezek a doksik mindenképpen jobbak mint amiket idáig találtam, de sajnos pont az a beültetési rajz nincs benne mint ami Nekem kéne. (magáé a labortápé)
Azért köszönöm szépen a segítséget!
(#) simoniotto hozzászólása Ápr 13, 2013 /
 
König Amp4800-as rajzát keresem, hátha megvan valakinek.
Következő: »»   222 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem