Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   150 / 199
(#) Zoli_bácsi válasza Topi hozzászólására (») Aug 5, 2013 / 3
 
Emiatt nem írni listát? Szerintem ettől függetlenül ki lehet írni a listát. Többen is kérték. Aki azért nem jön mert olyan valaki is ott lesz, akkor az az ő baja. Ezt mindenki saját maga döntse el. No de mi van a mások oldallal? Aki meg pont azért jönne, mert az a valaki is jön?

(Én személy szerint nem biztos, hogy tudok menni. Ez majd az utolsó pillanatban derül majd ki.)
(#) Alkotó válasza Topi hozzászólására (») Aug 5, 2013 /
 
Ez egy világos indok, köszönöm.
(#) Alkotó válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 5, 2013 1 / 2
 
Nem vagyunk egyformák. Én ha merek valamire gondolni, akkor azt leírni sem félek.
Viszont nagyon meglepő számomra, a szomorú tény, mi szerint az "érte-ellene" filozófiai gondolatpáromból csak a "rossz" oldalt látja mindenki. Egészséges érzületeket feltételezve, egyensúlyban kellene lennie a listában rejlő vonzerőnek, és a távol tartó erőnek.
(#) nemgyuri válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 5, 2013 /
 
Sziasztok!
Halásztelekről megyek a találkozóra (autóval). Útbaesik(-het) Szigetszentmiklós, Csepel, Erzsébet....
(#) Tetye hozzászólása Aug 6, 2013 /
 
Valaki lesz kint akinél lesz szkóp, jelgenerátor, műterhelés? Vannak épített végfokaim mire kíváncsi lennék hogy mi az ami tényleg rendben kimegy belőlük. Ebben szeretnék segítséget kérni a hiányos műszerparkom miatt.
Köszi!
A hozzászólás módosítva: Aug 6, 2013
(#) szitko hozzászólása Aug 6, 2013 /
 
Ha idén is olyan szép képeket raktok fel/csináltok, jövőre biztos elmegyek....
(#) granpa válasza szitko hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Hogy lesz szép képünk, ha nem jössz?!
(#) szabi83 válasza szitko hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
(#) Norberto válasza Tetye hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Te mikorra mész? Egész naposra tervezed az ottlétet?
(#) szitko válasza granpa hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Mint a tavalyi fényképek... Ez lemaradt, biztos a nagy meleg...
Azt viszont elfelejtettem megírni, hogy ha jövőre el tudok menni, vállalom a kukta szerepét, és megleplek benneteket egy jó "bajai/szekszárdi" hallevet.
A hozzászólás módosítva: Aug 6, 2013
(#) peti333 hozzászólása Aug 6, 2013 /
 
Veszprém közeléből, Veszprémen keresztül vagy esetleg Veszprémből megy valaki a találkozóra?
(#) Auf hozzászólása Aug 6, 2013 /
 
Sziasztok!

Hány órakor kezdünk? Gondolom szeretnének a koránkelők kávéval indítani.
(#) Auf válasza Auf hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Ja, a tombolához ismét felajánlunk pár cuccot. Az eddig is magas színvonal növelése érdekében.
Egy csomag 100% arabica Columbiai instant kávé,
egy doboz csoki (10 darabos )
és egy ugyancsak 100% arabica, őrölt díszdobozos kávé.

mokador.jpg
    
(#) erdgab válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Ha nyersz,Tiéd lesz a dicsőség s elmondhatod,nyertem! nyertem!.....

Én szeretnék elég korán érkezni,ha lehet,úgy fél kilenc körül,esetleg picit előbb.Nem tudom ez gond e,vagy már lesz ott aki be enged?Autóval be lehet hajtani egészen a helyszínig?Nem akarok galibát,azért kérdezem,nem ismerve a szokásokat,meg hát sok mindent vinnék s ne keljen sokat cipelni.Ami a legfontosabb,szeretnék minél több fórumtárssal megismerkedni.
(#) kaqkk válasza erdgab hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Én tavaj úgycsináltam hogy megálltam a parkolóban és a karszalag "felvétele " után mentem le az autóval kipakolni.
A hozzászólás módosítva: Aug 6, 2013
(#) kaqkk válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Tavaj nekem maradt a tombolára...

bild_142.jpg
    
(#) granpa válasza erdgab hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Szia Gábor!
Mi már 8-kor ott leszünk (én már Pesten vagyok), de inkább előbb. Be lehet jönni a helyszínre kocsival, az ifik segítenek kipakolni. Mint láttad; vagy 60-an már jelentkeztek, ez kb. a másfélszerese lesz minimum. Segítünk benavigálni: ha jól tájolok; a déli kapu felől jó a behajtás (de majd az autóval járók helyesbítenek). A térképen már gondolom belőtted a helyszínt.
Szia: Kálmán
(#) erdgab válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Uraim,köszönöm a választ!

Zoli,én is csak vicceltem.

Eléggé ismeretlen számomra Budapest,de megkérem a vőmet,hogy navigáljon a helyszínre.A hetestől az Őrsvezér térig ok,azt ismerem,már sokszor megjártam az utat unokanéző látogatásaim alkalmával.Pénteken kora reggel indulok fel a nagyvárosba a családdal s a nap az unokáé lesz,de a szombatot szeretném a találkozónak szentelni a fiam és a vőm kíséretében.Mint a gyerekek,már nem sokat kell aludnom és ott leszek.
(#) Tetye válasza Norberto hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Én Perbálról megyek reggeli után ha minden jól alakul akkor 9 fele már ott leszek, és ameddig bírom ebben a melegben. Szerintem 1-2 ig biztos. de lehet hogy tovább is.
(#) Auf válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Remélem boldog lesz aki nyer. Amúgy meg a részvétel a fontos...
Biztos sok érdekes dolog lesz, a sok érdekes emberen kívül. A jó hangulathoz nem kell sok, csak pár apróság.
(#) granpa válasza Tetye hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Most fenyegettek be a hidegfronttal, lehet; nem lesz nagyon meleg.
(#) kaqkk válasza granpa hozzászólására (») Aug 6, 2013 / 4
 
Ja ! azt mondták hogy akár 30 fokig is lehűlhet az idő ! Erősen gondolkodom milyen kabátot vigyek
(#) granpa válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Hát subát, azt úgy fordítod, amilyen az idő.
(#) kaqkk válasza granpa hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Láttál már kaqkk-ot subában?
(#) szamóca válasza szitko hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Ez a halászlé dolog nem is olyan rossz ötlet!
(#) Norberto válasza Tetye hozzászólására (») Aug 6, 2013 /
 
Húúú... ha Perbálból jössz, akkor veled mindenképpen szeretnék beszélgetni egy kicsit!
(#) granpa válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 7, 2013 /
 
Remélem szombaton láthatok, de kifordítottban!
(#) granpa válasza szamóca hozzászólására (») Aug 7, 2013 /
 
Tudod Te milyen macerás átpaszírozni 10kg halat (szegedi), vagy kigyúrni 20 kg gyufa-tésztát (bajai)? A több kiló hagyma lemetéléséről nem is beszélve, és a halpucolást még nem is említem.
(#) Frankye válasza Tetye hozzászólására (») Aug 7, 2013 /
 
Szándékom szerint lesz ott szkópom, a többiről nem nyilatkozom.
(#) Frankye válasza erdgab hozzászólására (») Aug 7, 2013 /
 
Mindenképpen a déli kapu javasolt autóval történő behajtás végett, és nem messze a helyszíntől van a parkoló. Természetesen ha sok a cucc, akkor nyugodtan közelebb állhatsz a kipakolás idejére. Az ott lévők (ha én ott leszek akkorra, akkor jómagam is) segítenek/segítünk pakolni.
Következő: »»   150 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem