Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   15 / 3562
(#) Collector hozzászólása Dec 2, 2007 /
 
Bővebben: Link
Ti is készültök szilveszterre?
(#) sound.man válasza szabi83 hozzászólására (») Dec 2, 2007 /
 
Akko ezt igennek veszem és megrajzolom és utáne meg a sprint layoutba megtervezem utána meg felteszem a megfelelő topicba...
(#) Sergei hozzászólása Dec 2, 2007 /
 
hát srácok levagyok döbbenve.itt van december 2.a és még a rádiokban nem játszották a wham-töl a last christmas-t .5 éve figyelem ezt a jelenséget de most ugylátszik megtört a jég ez az elsö év mikor még hirét se hallottam a zenének
(#) szabi83 válasza Sergei hozzászólására (») Dec 2, 2007 /
 
majd reggel kérem az S.. rádióban a B.. műsorba
(#) Sergei válasza szabi83 hozzászólására (») Dec 2, 2007 /
 
csak nyugodtan legalább tudni fogom hogy itt a karácsony nemsokára
(#) sound.man válasza Sergei hozzászólására (») Dec 2, 2007 /
 
Ma már gyújtani kellett az első gyertyát
(#) Sergei válasza sound.man hozzászólására (») Dec 2, 2007 /
 
hmm most hogy igy emlited valami rémlik rola :yes: lehet rosszul látom a dolgot da a mai világban semmi karácsonyi filingje sincs a karácsonynak.
(#) sound.man válasza Sergei hozzászólására (») Dec 2, 2007 /
 
Hááááát nem nagyon.... :no: Mi meggyújtottuk az első gyertyát.... Jobb volt mint egy ajándék
(#) valve válasza Sergei hozzászólására (») Dec 2, 2007 /
 
Teljesen igazad van! A "Feeling",.. En meg emlexem ra,.. De gondolom a mostani generacio mar nemnagyon,.. Kepzelem ahogy a gyermek cseperedik, nem ir levelet ajandeklistaval, sem`semmi, hanem anya-apa vegyel nekem ezt-azt! Ez mar nem az ami Regen volt! Hova tunt a rejtely?
De, ha gyerekem lessz es megadatik videkre koltozom,.. :yes:
(#) Frankye válasza valve hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Az jó!
És akkor majd piros kezeslábast veszel fel, meg ragasztasz fehér vattaszakállat is? És bemászol a kéményen? (Csak előtte szólj az asszonynak, nehogy begyújtson, mert akkor nem kell
hozzá, hogy füstölj!
Személyes tapasztalat:
A lányom 4 éves volt, gondoltam, mostmár érti a Mikulás fogalmát, hát beöltözök, és akkor majd lesz meglepi... Még novemberben az asszony nekilátott Mikulás-ruhát csinálgatni, míg a gyerekkel sétálni mentem. Már majdnem készen volt, amikor - mintegy felvezetésként -. gondoltam, beszélgessünk a gyerekkel a Mikulásról, Jézuskáról, stb. Hogy szokja a gondolatot, pucolja a csizmát, effélék.
Erre közli velem, holt komoly arccal:
- Apa! Te nem is tudod, hogy nincs is igazából Mikulás?! Már a Zsófi meg a Vica is megmondták, hogy az apukájuk volt a Mikulás!
Na, ezek után az asszonyt leállítottam a piros játszóruci-gyártásról, és mondtam a csametének, hogy jó, akkor nincs Mikulás, stb., de a húsvéti nyúlban még egy pár évig komolyan hitt...
De mondom, 4 évesen így jött haza az oviból!
(#) valve válasza Frankye hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Kezeslabast nem veszek fol, de a tudatban menjen a mikulas oszton,.. Tudni valo, hogy egyszer midenki radobben, elobb-utobb, hogy nincs is,.. De hidjen benne, varja a Mikit, pucolja a cipojet,.. :yes:
Az a dobbenet mikor; "Apa! Te nem is tudod, hogy nincs is igazából Mikulás?!"
Ekkor gondolom, az ember azt`sem tudja mit mondjon,..
(#) Gery hozzászólása Dec 3, 2007 /
 
Hellosztok
Most ez nemvág a karácsonyi témába de nembaj
Nemsokszor van időm filmezni, de néha havonta 1-2szer szivesen megnéznék a szobámba egy filmet, pláne ha haverokkal akarom. Ilyenkor mindig áthozom a nappalibol a lejátszót meg minden, kicsit macerás szokott lenni de nemtartottam érdemesnek venni tizenezer forintokért lejátszót. Idág! Mikor minap kinyitottam a Tesós újságot..... DvD lejátszó....DivX....USB!!!!..... 5990FT!
Hát mondom enyiért csak megveszem, ennyit azért megér. Itt van róla pár kép. Elég kicsike. Kijelző nincs rajta, és magán a lejátszón nemlátom mikor van bekapcsolva.
De sztem erre a pár használatra elég jó és sokmindent tud. Egy filmet már megnéztem rajta idáig még működik
De hihetetlen hogy 6000HUF-ért ilyet összetudnak rakni! Mégis hogy/miböl csinálják...
(#) valve válasza Gery hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Nekem van egy par otletem, hogy mibol csinaljak
(#) blst válasza Gery hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
az USB használható külső Vinyóval is vagy csak Pendrive-al?
(#) Gery válasza blst hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Fuh pont most volt itt egy külsö vinyó és elfelejtettem kipróbálni Mp3, pedrivék müködnek rajta viszont kipróbáltam a telefonnal, mondjuk képeket nézni nah azmár nemmüködött.
(#) blst válasza Gery hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
akkor most lehet zsákbamacskázom 1et
(#) Lucifer válasza Gery hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Javaslom szedd szét, szórj bele hűtőbordát az IC-kre. Esetleg szerelj bele aktív hűtést. Tudom garanciavesztéssel jár, de lehet így tovább fogod használni.
(#) erobi82 hozzászólása Dec 3, 2007 /
 
Csinálni kellene egy olyan adventi koszorút amin, a 4 gyertya helyett mondjuk4 glimmlámpa "parázslana", vagy esetleg RGB LED-ek,utóbbi talán energiaellátás miatt egyszerűbb lenne, nem kellene akkora fesz.
Csak félek, hogy mire elkészülnék vele 2008 decemberét írnánk.....
(#) Gery válasza erobi82 hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Szerintem bárrmilyen lámpával, leddel helyetesíteni a gyetyát nem az igazi. A hangulatvilágítás is gyertyával az igazi szerintem, a tűz "mozgását" nemlehet utánozni....
(#) Ricsi89 válasza Gery hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Pont múlthéten kaptam egy Hyundai dvd lejáccót, szegényke a gari lejárta után megadta magát. Nembaj legalább a doboza jó lesz valamire. Ha más nem rozsdafogónak.
(#) Gery válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Hmmm.. egy éves gari Akkor jövő ilyenkor írok hogy mi lehet a baja
(#) Ricsi89 válasza Gery hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Várjuk az írást.
(#) Gery válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
OKé.
Akár már most ellehet kezdeni találgatni mi lehet(azaz lesz) a baja!
(#) Ricsi89 válasza Gery hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Ez már kicsit OFF, de azért ha találgatni kellene, akkor felforr az egyik IC és vége. Egyik haveromnak volt egy lejátszója azt 20 percenként 10 percre a fagyóba kellett rakni hogy menjen, mert mindig lefagyott.
(#) valve válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
OFF topicban vagyunk,.. Itt kotelezo Off -olni; Na jo nem kotelezo, de illik
(#) ensium válasza Ricsi89 hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Ugyan így van haverom modemével is Félóránként rakja a fagyasztóba tíz percre, mert annyira túlmelegszik, ha WOW-ozik közben, hogy lekapcsol Viccen kívül, forró az egész.
(#) Ricsi89 válasza valve hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Én arra gondoltam, hogy az OFF-ot ne OFF-oljuk.
(#) Lucifer válasza ensium hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Hehe aktív hűtés rulz
(#) Ricsi89 válasza ensium hozzászólására (») Dec 3, 2007 /
 
Ezek a kis ketyerék még ilyen téli hideg időben még fűtésre is jók lesznek. Haverom meg a vadi új garis modemnerk levágta a tetejét és rakott rá egy bordát+ventit. Pedig korlátlan idejű cseregarancia volt rá. Normális az ilyen?
(#) abraboro hozzászólása Dec 3, 2007 /
 
Én meg szétlőtten egy alaplapot Slavia 630-as légpuskával :violent: :gun: Leugrott róla a csipszet! Aztán ettem csipszet Totál odalett a pici, de nagyon jól esett
Következő: »»   15 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem