Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   113 / 172
(#) kocsgab002 válasza Tocska hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Köszönöm szépen.
Esetleg 680pF 1206-osban?

Köszi
(#) Tocska válasza kocsgab002 hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Tudomásom szerint van : 680pF
(#) kocsgab002 válasza Tocska hozzászólására (») Jún 22, 2014 /
 
Most már igen
Köszönöm.
(#) morzsa15 hozzászólása Jún 28, 2014 /
 
Hali!
Ez a kit lesz még elérhető? Bővebben: Link
(#) Tocska válasza morzsa15 hozzászólására (») Jún 29, 2014 /
 
Hála Istennek nem. Nagyon sok panasz volt rá. Ezek vannak helyette:
HEKIT-050 HEKIT-100, illetve előkészületben van egy TDA7294 alkalmazás, HEKIT-1103 lesz a jele
A hozzászólás módosítva: Jún 29, 2014
(#) razor1995 hozzászólása Jún 30, 2014 /
 
Üdv!
Van lehetőség a rendeléshez egy (max két) alkatrészt hozzáadni, miután a rendelés le lett adva?
(Állapot: Kicsomagolás alatt)
(Most ütött be a baj és nem akarok külön rendelni ezért, mert az + posta)
(#) kocsgab002 válasza razor1995 hozzászólására (») Jún 30, 2014 / 1
 
Hívd fel a lányokat az ügyfélszolgálaton. Megoldják simán, nagyon rugalmasak. Nekem is csináltak már ilyet.
(#) razor1995 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Jún 30, 2014 /
 
Tényleg gyorsan megoldották!
Köszi a segítséget!
(#) Bakman válasza razor1995 hozzászólására (») Jún 30, 2014 / 1
 
Ezt a funkciót maga weblap is tudja automatikusan. Pontosan nem emlékszem, de valami ilyesmi opciót ki lehet választani, ha már van egy függőben lévő megrendelésed: Több csomag összevonása, egy szállítási költség.
(#) mark.budai hozzászólása Júl 2, 2014 /
 
Sziasztok! Egy többünket érintő probléma miatt írok ide. Elég sokan vesszük a Solomon pákákat kiváló ár-értéke miatt, elektronikai életünk korahajnalán. Mivel tényleg nagyon jó páka, megszeretjük a használatát, de később már kicsit többet várunk tőle, mint amikor megvettük, és használni kezdtük. Egy nagy hátránya van ennek a szerszámnak, a kábele. Merev, nehéz, hosszabb használat közben nem valami kényelmes. Előszeretettel cserélnénk le a kábelét erre a termékre. Viszont hosszas keresgélés után sem találunk ebből méterre kaphatót, csak 25m-es kiszerelést, ami valljuk be, nekünk hobbistáknak, nem hogy egy életre elég lenne, de egyszerűen rengeteg. Felmerült a csoportos beszerzés, majd elosztás lehetősége is, de ez többszörös postaköltséget, ezért drágább árat eredményez. Nem lehetne, hogy a HEStore annyival még támogatna minket, hogy ezt a kábelt méterre is lehessen rendelni emberi áron? Teljesen biztosan maradék nélkül elvinnénk legalább egy, de szerintem több 25m-es tekercset is, én már nem egy ismerősömnek építettem forrasztóállomást, ezen túl egyszerre jönne 2 méter ilyen kábel a pákával együtt, és ezzel szerintem nagyon sokan vannak így. Mellesleg nem máshonnan rendelnénk, hanem innen tudnánk venni, amivel még egy kis plusz támogatást adhatunk az oldal fenntartására. Köszönöm a figyelmeteket, ha megoldás érkezik, azt még inkább!
A hozzászólás módosítva: Júl 2, 2014
(#) adapter hozzászólása Júl 2, 2014 /
 
Sziasztok!

Jelenleg ez nem rendelhető.
Lesz még ilyen valamikor, vagy már nem is várható?
(#) Tocska válasza adapter hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Sajnos még az importőr sem tud időpontot (se) mondani, ezért vettük le a rendelhetőségét, hogy ne tápláljunk hiú reményeket. Amit kapunk belőle, mi is adjuk majd.
(#) Tocska válasza mark.budai hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Teljesen jogos az észrevétel, megnézzük a lehetőségeket.
(#) Buvarruha válasza mark.budai hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Amikor elkezdtem olvasni, azt hittem a pákaheggyel lesznek problémák, engem ugyanis a kábel nem zavar, az már annálinkább, hogy egy solomon hegy, ha rendesen dolgozok, 1 hétig sem bírja és szétfoszlik.

Szóval nekem az lenne a kérdésem, hogy ehhez hasonló weller hegyet nem tudtok-e beszerezni emberi áron, mert a weller hegyek akár 3 hónapig is bírják, viszont a többi weller hegy nem nagyon jó arra amire én használnám. Valami vastagabb, de ne 45° végű hegy kellene, ami még ép méretű, de nem hül bele egy nagyobb golyóba, vagyis olyan mint a melékelt, de sajnos solomon hegy..
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2014
(#) Tocska válasza Buvarruha hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Ez azért érdekes, mert akkor a "rendesen" dolgozással lehet a hiba, ugyanis mi magunk is ezeket az eszközöket használjuk. Nem hetekig- hónapokig, hanem évekig. A pákahegy folyamatos karbantartást igényel és rendeltetés szerűen kell használni!
Weller pákákkal és hegyekkel nem foglalkozunk, az számos forrasztástechnikával (is) foglalkozó szaküzletben megtalálható. (Persze nem "emberi" áron).
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2014
(#) Tocska válasza Tocska hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Kivitelezhető a dolog, jövő hétre lesz a kábelből méteres kiszerelés.
(#) trickentrack hozzászólása Júl 3, 2014 /
 
Mennyi a kiszállítás 10 000Ft alatt?
(#) Frankye válasza trickentrack hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
(#) trickentrack válasza Frankye hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Köszönöm!
(#) Buvarruha válasza Tocska hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Napi 10-12 órát megy és masszív igénybevételnek van kitéve, ugyanis nagy felületű dolgokat forrasztgatok általában amik nagyon elvezetik a hőt. Túlfűtve egyáltalán nincs, 360°C-on használom, mégis egy hét alatt lebomlanak a hegyek. Már nem használok vizes szivacsot sem, ezzel sikerült nyerni egy kicsit, de rendesen karban van tartva (már amennyire lehet egy pákahegyet karbantartani..) mégis ennyit tudnak. Ráadásul a weller hegy jobban is vezeti a hőt, mert nem hül ki a vége olyan könnyen egy nagyobb darabtól, mint a solomonnak, szóval kár, hogy ilyesmi nincs.
(#) mark.budai válasza Tocska hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Nagyon jó, örülök, hogy elintéztük! Köszönöm szépen mindenki nevében, akinek ilyen problémája akadt!
(#) Tocska válasza Buvarruha hozzászólására (») Júl 3, 2014 /
 
Akkor csak eltaláltam... Az emlegetett páka műszerész feladatokra szolgál, a kívánalmaknak meg inkább egy "csatornás" páka felelne meg. A vizes szivacsozás mellőzése sem hosszabbítja meg az életét, mert ott nem a hűtésen van a hangsúly, hanem azon, hogy a forraszanyag maradékait, adalékait letöröljük a hegyről. Hidd el, nem a pákahegy a hibás, csak neked más típusú eszköz kellene.
(#) Moderátor hozzászólása Júl 4, 2014
 
Uraim!
Ez itt a HEStore oldal, nem pedig a forrasztással foglalkozó! Tehát ha nem kifejezetten a HEStroe-ral kapcsolatos a kérdés, válasz, felvetés, akkor keressétek meg, legyetek szívesek, a megfelelő témát, ezt pedig hagyjuk meg a HEStore számára!
Köszönöm.
(Az OFF-topic hozzászólások eltávolításra kerültek.)
(#) morzsa15 hozzászólása Júl 7, 2014 /
 
Üdv!
Ilyen páka_hegy, mikor lesz kapható? Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Júl 7, 2014
(#) Tocska válasza morzsa15 hozzászólására (») Júl 7, 2014 /
 
Sajnos csak valamikor aug. végén.
A hozzászólás módosítva: Júl 7, 2014
(#) morzsa15 válasza Tocska hozzászólására (») Júl 7, 2014 /
 
Gondolom nincsen semmi helyettesítése ?
(#) Tocska válasza morzsa15 hozzászólására (») Júl 7, 2014 /
 
Na ez egy érdekes téma, amibe el lehet ám veszni. "Lábkompatibilis" helyettesítőről nem tudok, viszont funkcióban az egész forrasztástechnikai kínálat szóba jöhet.
Sajnos a Fahrenheit cuccokkal előfordul az átmeneti készlet hiány, még az importőr se tud hirtelen "leakasztani" belőlük.
(#) kocsgab002 hozzászólása Júl 13, 2014 /
 
Sziasztok.
Egy új projekthez keresem a hozzávalókat. Ezek közül valamelyiket be tudjátok szerezni?
msp430g2955
mma8453
vsop98260
TLV700

Köszönöm.
(#) morzsa15 hozzászólása Júl 25, 2014 /
 
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy tda7318-at tudtok be szerezni?
(#) Tocska válasza morzsa15 hozzászólására (») Júl 26, 2014 /
 
Elvileg igen. DIP vagy SMD kellene? Amúgy ez egy kifutott típus, biztos, hogy erre vágysz?
Következő: »»   113 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem