Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   701 / 972
(#) elektroncso hozzászólása Aug 11, 2015 / 4
 
Ismerős?

vicces 1.JPG
    
(#) nagym6 hozzászólása Aug 14, 2015 / 2
 
Hát nem mindenki műszaki szaki. Ismerősöm reggel szólt, hogy számítógépe 10 percenként leáll, teljes kikapcsolás, segítsek. Mondom neki, este megyek, ki kell portalanítani, takarítani. Délben telefonál onnan a mama, hogy összeporszívózta a szobát, szőnyegeket, nem lett jó a számítógép, unokának most is leáll.
Mentem este, nem volt poros, csak meleg idő van. A doboz eléggé zárt, emiatt forró volt, oldalát levettem, azóta így szellőzik, jó.
(#) szucsistvan123 válasza nagym6 hozzászólására (») Aug 14, 2015 /
 
Nem semmi!
(#) szamóca hozzászólása Aug 15, 2015 / 1
 
Egy nap diktálás közben a titkárnő észrevette, hogy a főnöke nadrágjának cipzárja lecsúszott. Mikor kiment a szobából, még visszaszólt:
– Főnök úr, nyitva a barakkajtó!
A főnök először nem vette a lapot, de később rájött, hogy a cipzárjáról volt szó. Úgy gondolta, viccesre veszi a figurát, és behívta a titkárnőt az irodájába.
– Kisasszony! Amikor reggel észrevette, hogy nyitva a barakkajtó, látta a kommandóst is benne?
– Sajnos nem, uram – válaszolja a titkárnő. Én csak egy szegény hadirokkantat láttam, ahogy két homokzsákon üldögélt.
(#) Lacika hozzászólása Aug 15, 2015 /
 
Lottónyeremények
(#) Gafly hozzászólása Aug 18, 2015 /
 
Nyílt napon én is vezettem már trolibuszt, de nem így
(#) Kovidivi hozzászólása Aug 19, 2015 / 1
 
Kérdőív kitöltése:
-Kivel töltené legszívesebben a szabadidejét?
A: A feleségével.
- Bé! Bé! Bé!
(#) pinkova válasza Lacika hozzászólására (») Aug 23, 2015 /
 
Nyereséges hét volt.....
(#) szucsistvan123 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Szept 2, 2015 /
 
Ha tudni akarod, hogy hogyan vásárolnak az állatok, akkor EZT nézd meg!
A hozzászólás módosítva: Szept 2, 2015
(#) nagym6 hozzászólása Szept 2, 2015 /
 
Pár napja kért segítséget idősebb ismerősöm, hogy mekkora nagy tévére cserélje a nemrég vett tévéjét, ugyanis alul-felül kilóg a kép a tévéből. Elmentem megnézni, hátha hiba, de nem. A beállított képméret arány és a bejövő kép nem volt azonos (analóg kábel) képnél, így a mai széles tévéknél le-fel túlnyúlik a kép. Akármekkora nagy tévén is kilógott volna a kép.
Miközben kapcsolgatja a tévét, a távirányítót mindig odaüti valamihez. Kiderült, az elem nem jól érintkezik a rugós csatlakozókkal, ütésre-mozdításra jó lesz, azt hitte, ez eredetileg ütéssel működik, így kell használni.
(#) nagym6 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Szept 4, 2015 /
 
Vagy mi vagyunk butítva, elzárva egyes országok technikája elől.
(#) kistee válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Szept 4, 2015 /
 
Chuck Norris ott van már két hónapja...
(#) granpa válasza kistee hozzászólására (») Szept 4, 2015 /
 
Akkor bizony erősen elkésett: "még 2014-ben".
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2015
(#) kistee válasza granpa hozzászólására (») Szept 4, 2015 /
 
Akkor van 2014, amikor ő akarja.
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Szept 4, 2015 /
 
Ez így van egyszer ütött életében mellé, azóta kék az ég.
(#) kistee válasza zolika60 hozzászólására (») Szept 4, 2015 /
 
Amikor Bell feltalálta a telefont, neki már öt nem fogadott hívása volt...
(#) nagym6 válasza kistee hozzászólására (») Szept 4, 2015 / 1
 
Idézet:
„öt nem fogadott hívása volt”

Ebből jött az ötlet, a telefon feltalálására.
(#) szamóca hozzászólása Szept 4, 2015 /
 
(#) Hetope válasza kistee hozzászólására (») Szept 4, 2015 /
 
Azt hiszem hogy nincs egyedül mert napközben veri valaki fejét , mert mintha szikrázást látnák !
(#) mikrokapcsolo válasza Hetope hozzászólására (») Szept 4, 2015 / 2
 
Én naponta többször is kimegyek a Napra. Nem értem miért olyan nagy dolog, hogy ember lépett a napra. Akinek ez gond, menjen az árnyékban.
(#) Csupasz válasza szamóca hozzászólására (») Szept 5, 2015 /
 
Pedig az nem lehet, mert ott már az oroszok vannak....
(#) Gromit válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Szept 5, 2015 /
 
A túlsó oldalon szállt le, az pedig az árnyékos oldal.
(#) zsoltee0001 válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 5, 2015 /
 
Az én távirányítómba a sűrűn hasznáét gombokra kell már lassan ráállni, hogy vegye.
Ebből arra következtetek, hogy a gombok nyomásmérő bélyegei elhangolódtak és már csak 10N erő hatására aktívak, szerintetek elég egy reset, vagy egy új fw-t vadásszak hozzá?
(#) mikrokapcsolo válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 5, 2015 /
 
Elég csak a kalibrációt futtatni. Vedd ki az elemeket, és 10 sec múlva tedd vissza, miközben nyomva tartod a hangerő fel, a bekapcs, a kikapcs, a 8-as, a 2-es, és a 0 gombokat. Az elemeket egyszerre kell beletenni, különben nem fut le rendesen. Miután benne az elem, 4,8 másodperc után 1 másodperces időközökkel engedd fel sorrendben a 8-as, a 0, a hangerő, a kikapcs, a 2-es, majd a bekapcs gombokat. Ezután a távirányítót fordítsd fejjel lefelé, tartsd a tv felé, mondd ki hangosan 3szor a mukodj! kifejezést, majd jobb kézzel bal váll fölött hajítsd jó messzire. Ezután végy egy új távirányítót, és használdd egésséggel.
(#) zsoltee0001 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 5, 2015 /
 
És ez mindegyik tipusra igaz? Mekkora newton erővel nyomjam a gombokat?
Szerintem ha túl erős nyomatékkal nyomom a processzor azt a newtont tárolja el alaphelyzetként.
(#) mikrokapcsolo válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 5, 2015 /
 
A kalibrációhoz nem kell nagy, elegendő csupán ~1780N/gomb erővel nyomni. Kalibrálás után, az elhajítás résznél, vagy az új kézhezvételénél az alapértékek beállnak normálisra. Ez a módszer igaz mindre, amelyikre esetleg nem, arra is.
(#) nagym6 hozzászólása Szept 5, 2015 /
 
Van több kiló kalibrációm, frissítésem, ha kell, küldök. Nem kell semmit futtatni, gombokat nyomogatni, meg reklamálni sem vásárlás után.
A hozzászólás módosítva: Szept 5, 2015
(#) SALáta válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Szept 5, 2015 /
 
Ha nem boldogulsz vele küld el hozzám, kis műhelyprésen küldök rá kalibrációs erőt. 25 ig fel tudom nyomni. Tudom nem 400 de talán elég... Ha nem átszaladok másik céghez ott van sokszor nagyobb is.
(#) kérdező hozzászólása Szept 11, 2015 /
 
Egy kis baromság:
Bővebben: LinkArra azért kíváncsi lennék, hogy ez a szöveg valóban egy félresikeredett fordítás, vagy egy paródia.
(#) Buvarruha válasza kérdező hozzászólására (») Szept 11, 2015 /
 
Elég gyakori, egyszerűen fordítóval lett fordítva.
Következő: »»   701 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem