Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   89 / 256
(#) Edimax hozzászólása Jan 3, 2016 /
 
Üdv: Hát az nagyon jó, szupi.
Akkor ha jól néztem innen is lehet ..dhgate.com ról.
Mellik jobb.
(#) akos11 válasza Edimax hozzászólására (») Jan 6, 2016 /
 
Üdv tejesen mindegy hogy alliexpress vagy dhgate a feltételek azonosak.
Áru készlet is hasonló én az alliexprest szeretem mert ott nagy a választék olcsó és magyar nyelvű. De ha tudsz 5 világ nyelv közül akkor jó a másik is.
Nézd meg mind kettőt és amelyik jobban be jön onnan vegyél.
Gyerekjáték a vásárlás.
Rá teszel a virtuális bankártyádra a vásárolni szeretnek megfelelő forintott picit többet
és 316.5 euro váltási árral számolj.nincs más levonás és vásárolhatsz is a végén megadod a kártya számát meg a hátúján a kódot és kész is várhatod az árut. Mindent látsz utána a megrendelés menüben.
azt is hol tart a csomi. ha nem érkezik meg rá kattintasz és megindul a visszatérítés
visszakapod a pénzedet. sima kártyával is vásárolhatsz meg sok féleképpen.
(#) simley hozzászólása Jan 7, 2016 /
 
Sziasztok, most mit tévő éegyek?

Kép 1.png
    
(#) proba válasza simley hozzászólására (») Jan 7, 2016 /
 
Szerintem ezt már azért meg kellene reklamálni, lehet már a határidőből is kicsúsztál
A hozzászólás módosítva: Jan 7, 2016
(#) nagy_david1 válasza simley hozzászólására (») Jan 14, 2016 /
 
Megjártam én is. Reklamálj az eBay-nek. Valahol van olyan opció a kapcsolatnál, hogy eladó jelentése. Nekem 1-2 héten belül a pénz visszakerült a számlámra. Aztán, hogy a pénzt ők, hogy vasalták be a már nem létező eladótól, nem tudom, nem az én dolgom.
(#) simley válasza nagy_david1 hozzászólására (») Jan 14, 2016 /
 
Szia így tettem.
Már vasánap paypalomon volt.
engemis érdekelne hogy hogy vasalták be a már nem létező eladótól
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2016
(#) Edimax hozzászólása Jan 15, 2016 /
 
Üdv: Tudna nekem valaki segiteni. Le kéne forditani Italian irást. Google nem valami okos.Üzenet ben elküldöm.
Köszi.
(#) Edimax válasza Edimax hozzászólására (») Jan 15, 2016 /
 
Elirtam. Nem ital hanem Angol.
(#) pipi válasza akos11 hozzászólására (») Jan 16, 2016 /
 
Hali!
a paypal regisztrációt ha indítod, akkor 1-2nappal utána fel kell hívni azt otp creditkártyésokat és megmondják a pp kódot. A számlán nekem sem jelent meg, felhívtam őket, azt mondták csak foglalásban van ezért nem látszik, igazából a paypal nem vonta le...
Pár nap után meg a regisztrációs link eltünik a paypal kártyabeállítások oldalról.
A másik kártyámhoz van sms értesítés, azon pl rögtön megkaptam a kódot sms-ben.
Jó az a paypal, használhatod biztonsággal, nem csak az ebayon, hanem sok webáruházban, még itthon is van pár hely ahol lehet fizetni. Paypalra nem kell külön utalnod pénzt, amikor fizetsz automatikusan vonja a regisztrált kártyádról
Én biztos egy eladónak sem adnám meg a kártyám számát/biztonsági kódját. Aliexpress/alipay is biztonságos
(#) Edimax hozzászólása Jan 22, 2016 /
 
Üdv: Mit kell tennem ,megmondaná valaki. Ezt kaptam.
This is an e-mail notification to inform you that your order ...... has been shipped by the seller on 2016.01.21 20:21. You are advised to contact the seller for shipment information.
The Purchase Protection of order ..... will end on 2016.03.21 20:21.
1. If you are satisfied with the items you have received, then you can click 'Confirm Order Received'.
2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click ’Open Dispute.’ before Purchase Protection deadline or Purchase will be automatically finalized.
3. If you would like to extend your Purchase Protection you can contact the seller directly or click 'Request to extend Purchase Protection' to ask for the seller's approval.
Please note if there is no action taken within Purchase Protection, your order will be automatically finalized with payment released.

Köszi.
(#) proba válasza Edimax hozzászólására (») Jan 22, 2016 /
 
Szerintem várni lelkesen. Gondolom most rendeltél valamit, és elküldték.
(#) Edimax válasza proba hozzászólására (») Jan 22, 2016 /
 
Igen most rendeltem tegnap, most kaptam ezt.
(#) pipi válasza Edimax hozzászólására (») Jan 22, 2016 /
 
Hali!
ha nem kapod meg a fenti dátum előtt pár nappal, akkor reklamálnod kell az időpont előtt...
Addig csak a postást kell figyelned.
(#) simley hozzászólása Jan 22, 2016 /
 
Sziasztok!
Kaptam egy érdekes levelet az "UK MAil" tól. Nem tudom hogy mit csináljak. Ha jól tudom az Uk Mail csak Eggysesült Királyságba szállít. És ez a cég teher szállító.Ha jól tudom én nem rendeltem semmi nagy terméket.
Amit emailben kaptam:

UKMail Info!
Your parcel has not been delivered to your address January 21, 2016, because nobody was at home.
Please view the information about your parcel, print it and go to the post office to receive your package.

Warranties
UKMail expressly disclaims all conditions, guarantees and warranties, express or implied, in respect of the Service.
Where the law prevents such exclusion and implies conditions and warranties into this contract,
where legally permissible the liability of UKMail for breach of such condition,
guarantee or warranty is limited at the option of UKMail to either supplying the Service again or paying the cost of having the service supplied again.
If you don't receive a package within 30 working days UKMail will charge you for it's keeping.
You can find any information about the procedure and conditions of parcel keeping in the nearest post office.

Best regards,
UKMail

UKMail 988271023 tracking information‏

no-reply@ukmail.com
(#) Edimax válasza pipi hozzászólására (») Jan 22, 2016 /
 
Nagyon szépen köszönöm
(#) pipi válasza simley hozzászólására (») Jan 23, 2016 /
 
Ha nem rendeltél semmit akkor lehet ez egy sima vírus, csábítás hogy nyisd meg a mellékletben küldött vírust
(#) csabeszq hozzászólása Jan 28, 2016 /
 
Hibás termékeknél hogyan történik a garancia érvényesítése?

Megírtam, hogy nem működik, de nem válaszolt rá.

Ebay, vagy Paypal kellene? Az Ebay a return itemet javasolja, ami postaköltség szempontjából nem lényegtelen.
A hozzászólás módosítva: Jan 28, 2016
(#) proba válasza csabeszq hozzászólására (») Jan 28, 2016 /
 
Ha már adtál értékelést, szerintem nyugodj bele a veszteségbe. Nekem egy rossz memória kártyát simán visszafizettek, még értékelés előtt. Egyéb esetben szerintem az eladó jóindulatán múlik, visszaadja a vételárat, vagy nem. Visszaküldés nagyjából annyiba kerülne mint a legtöbb dolog amit veszek.
(#) csabeszq válasza proba hozzászólására (») Jan 28, 2016 /
 
Nem volt Feedback.

De az Ebay a Return Itemre akar küldeni, az meg nem tetszik, mert ugye posta nem ingyenes. Tracking numbert meg nem biztos, hogy érdemes rá rakni. 2200 Ft-os cucc.
(#) steelbird válasza csabeszq hozzászólására (») Jan 28, 2016 /
 
Én egyszer küldtem vissza egy telót postával Kínába, nem volt választási lehetőségem, hogy nyomkövetéssel, vagy anélkül akarom feladni.
(#) Csupasz válasza csabeszq hozzászólására (») Jan 28, 2016 /
 
Ha 2200Ft a cucc, akkor írdd meg az eladónak, hogy nem működik, és fizesse vissza a pénzt, vagy negatív minődítést adsz neki. Ha visszafizeti, írdd meg, kapja a pozitív minősítést.
Erre általában visszautalják, és vissza sem kell küldeni a terméket.
Azt, hogy küldd újat, ne fogadd el, mert az soha nem jön meg.
(#) steelbird válasza Csupasz hozzászólására (») Jan 28, 2016 /
 
Nekem az olyan is megjött.
(#) Csupasz válasza steelbird hozzászólására (») Jan 28, 2016 /
 
Becsületes volt az eladó. Általában tudják, hogy az már nem érhet ide időre, és nem is mindig adják fel. De a kivétel erősíti a szabályt.
(#) csabeszq válasza Csupasz hozzászólására (») Jan 29, 2016 /
 
Semmi nem akadályoz meg, hogy vegyek tőlük 200 Ft-ért valami vackot és arra adjak negatívot. Nem muszáj az eredeti termékre.

Nem érdemes a vevőt begorombítani.
(#) pipi válasza csabeszq hozzászólására (») Jan 29, 2016 /
 
Hali!
Engem letiltott egy eladó, így más cucc vásárlással nem tudtam neki negatívot adni,
ezért regisztráltam új néven az ebayon, és megkapta ami járt neki, persze leírtam hogy másik termék miatt történt...
(#) Edimax hozzászólása Feb 1, 2016 /
 
Üdv: Rendeltem Aliexpress -ból, hol kell megköszöni a árut hogy ha megkaptam.
Valaki help.
köszi.
(#) nedudgi válasza Edimax hozzászólására (») Feb 1, 2016 /
 
"My orders" - itt kiválasztod a rendelést.
[Confirm Goods Received] ide kattints, és értékeld a tranzakciót (5* a jobboldali csillagokra kattintva).
(#) Edimax válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 1, 2016 /
 
És attol a személytől aki től vettem, annak hogy lehet esetleg mail ba ,vagy levélbe.
köszi
(#) nedudgi válasza Edimax hozzászólására (») Feb 1, 2016 /
 
Hidd el, a legjobban a csillagoknak örül.
A hozzászólás módosítva: Feb 1, 2016
(#) kegyetlen19 hozzászólása Feb 1, 2016 /
 
Egyértelműen a csillagoknak örülnek, szinte könyörögnek érte.
Volt egy esetem mikor már vagy 2 hetet késet a megrendelt áru, és ezt üzenetben jeleztem az ebay-nek. Másnap már vissza is volt utalva a pénzem.
Az eladótól kapott levélben írták, hogy ők rontottak el valamit, az megrendelt áru megy, csak később, a pénzt visszautalják, de mindenképpen minimum 4 csillagos pozitív értékelést adjak. (megadtam neki, mert két nap múlva meg is jött az áru)
Következő: »»   89 / 256
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem