Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2567 / 3569
(#) zolika60 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Azon a környéken én simán megkockáztatnám, hogy fél órára be sem dobom, mert napközben sem nagyon ellenőrzik. Persze ez csak én vagyok, nem akarlak rosszra biztatni.
(#) Robin2 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Kb. 100Ft-ról beszélünk...
(#) mikrokapcsolo válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Ma mikor elmentem megnézni, megáltam, hogy megnézzem mi van kiírva, a barátom a kocsinál maradt. kb 1-2 perc telt el, mire visszaértem, akkor jöttek szembe a közteresek, és nézték, hogy nincs jegy az ablakban, és én sem azért mentem. Mondtam nekik, hogy csak megnéztem a helyzezet, mert másnap tervezek a környéken parkolni. Erre ők is elmondták azt mait kiírva is láttam. Szóval járkálnak az őrök, és 200Ft sem a világ vége.
(#) Bakman hozzászólása Ápr 14, 2016 /
 
Mellékletben egy zeneszám részlet. Előadó, cím és vagy filmcím érdekel.

Előre is!

02.mp3
    
(#) mikrokapcsolo válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
(#) Bakman válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Köszi! Így már beugrott a film is, csak a címe nem, de nem is az a lényeg. :I
(#) mikrokapcsolo válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 14, 2016 /
 
Danger Zone, magyarul veszélyes övezet
Bővebben: Link
(#) pjg hozzászólása Ápr 15, 2016 / 1
 
Fontos! Olvassátok el.
(#) Buvarruha válasza pjg hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Mi olyan fontos, zsarolóvírus van benne?
(#) pjg válasza Buvarruha hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Az!
(#) micimacko válasza pjg hozzászólására (») Ápr 15, 2016 / 1
 
Gusztustalan egy féreg. Pillanatok alatt titkosít mindent, hálózati meghajtókon is.
Háromszor, három félét kaptunk belőle 2 hét alatt. Mindhárom felhasználói hülyeség miatt indult el MENTENI, MENTENI, MENTENI, és offline tárolni a mentést!!!
(#) pjg válasza micimacko hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Tegnap hívott egy ismerős, hogy benyelte. Mit tegyen? Mondom vágd jó erősen a földhöz a merevlemezt. Vagy ajándékozd el egy haragosodnak.
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Formázás sem segít? Adat veszik, de merevlemez nem menthető? Ha két partíció van XP, és Win7, akkor a másik Winről sem menthető?
Köszi.
(#) crazybob válasza pjg hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Hol lehet ilyet beszerezni? Engem érdekelne maga a program. Az elkülönítést megoldom.
(#) pjg válasza crazybob hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
MI? A vírus?
A leprát kerüljük el messzire.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Ápr 15, 2016 / 1
 
(#) reloop hozzászólása Ápr 15, 2016 /
 
Sziasztok! Nógrád megyében, vagy onnan (Pásztó) 50km-nél nem nagyobb távolságból ki tudna valaki segíteni egy fémdetektorral? Sikerül pár cm mélyen beásnom egy autókulcsot.
(#) midgardcoil hozzászólása Ápr 15, 2016 /
 
Sziasztok! Létezik alkatrészüzlet Budapesten vagy közvetlen közelében, ami nyitva tart szombat délelőtt? Jó volna, ha tudnék szerezni egy 4069 IC-t holnap délelőtt.
(#) micimacko válasza pjg hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Én bezártam egy páncélszekrénybe, amihez csak nekem van kulcsom. Ott hátha összevész a 3 féreg
Egyszer majd lepucolom őket, a lesz kedvem hozzá, ha meg kitesznek, csinálnak vele, amit akarnak
A hozzászólás módosítva: Ápr 15, 2016
(#) Norberto válasza midgardcoil hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Muszáj boltnak lennie? Az nem jó, ha pl. én felajánlom, hogy megnézem, van-e itthon? A III. kerületbe kellene eljönni érte, ha találok itthon belőle. De. 10-11 közöttre tudom ígérni, hogy megnézem, van-e belőle példányom, valószínűleg csak furatszerelt lesz, bár rémlik valami SO tokozás is...
(#) ktamas66 válasza midgardcoil hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
(#) midgardcoil válasza Norberto hozzászólására (») Ápr 16, 2016 /
 
Köszönöm, kedves vagy, hogy felajánlod, de egy ismerősöm szerezné be nekem, akit így nem szeretnék ugráltatni.

A Mikrovilles tippet is köszi, ha útba esik neki, úgy az jó is lesz.
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 16, 2016 /
 
Androidon bizonyos videókat nem tudok megnézni mert kell neki a flash player. Hogyan oldható meg a probléma?
(#) kaqkk válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 16, 2016 /
 
Tedd fel "neki a flash player"-t...
A hozzászólás módosítva: Ápr 16, 2016
(#) jani1987 válasza kaqkk hozzászólására (») Ápr 16, 2016 /
 
Gondoltam ra. ☺ De honnan?
(#) Robin2 válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 16, 2016 /
 
(#) elektroncso hozzászólása Ápr 17, 2016 / 9
 
Sziasztok.
Tegnap este sikeresen hazaértem a XIX. Országos Konstrukciós Versenyről. Elégedett vagyok az elért eredménnyel, 4. helyet hoztam el a 19-ből.
Sok érdekes munkát láttam, többekkel megismerkedtem, tapasztalatcserével, ötleteléssel, beszélgetéssel telt el a szombati nap, amikor is az előre elkészített pályamunkákat kellett a zsűrinek bemutatni. A pénteki nap építéssel, méréssel telt, egy DC-DC konvertert kellett építeni, majd különféle méréseket végezni rajta.
Örülök, hogy ott lehettem, meg persze örülök a kapott dolgoknak is. Ráadásul pénteken belebotlottunk egy antikváriumba is, ahol persze jól megtömtem a táskámat. Alig bírtam hazacipelni. Szombaton picit húzós volt elérni a vonatot, meg az átszállást (főleg a sok csomaggal), de sikerült, hála Gernerakos-nak és szüleinek akik kivittek minket az állomásra. És persze szeretném mindenkinek megköszönni, aki itt a fórumon segített.
MINDENKINEK KÖSZÖNÖM!
Még HE-s trikót is kaptam, csak egy pici gondom van, 2XL-es, aki meg látott találkozón az rájöhet, hogy én ebbe két példányban is beleférek.
Képek:
(#) elektroncso válasza elektroncso hozzászólására (») Ápr 17, 2016 / 1
 
Ezek lemaradtak.
(#) granpa válasza elektroncso hozzászólására (») Ápr 17, 2016 /
 
Gratula!
A pólóba meg majd belenősz.
(#) BarnaPili válasza elektroncso hozzászólására (») Ápr 17, 2016 /
 
Csak így tovább! Gratulálok! A pólót mosd ki 90 Celsius fokos vízben,mindjárt csak L-es lesz.
Következő: »»   2567 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem