Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » BROADCOM : BCM4326-os mikrochip
Lapozás: OK   1 / 1
(#) gomb hozzászólása Ápr 1, 2008 /
 
Sziasztok!
Kérdés!

Ki, mit tud róla mondani?
(#) googa válasza gomb hozzászólására (») Ápr 1, 2008 /
 
Hát szerintem erre a kérdésre, én segítek ennyit:
ENNYI
(#) Topi válasza gomb hozzászólására (») Ápr 1, 2008 /
 
Ez egy hálózati eszközökben található ARM7 architectúrára épülő processzor.

Mi kell ennél több? Többire ott a google.

Itt kereséshiány szagot érzek, ebből téma zárás lehet nagyon könnyen.
(#) gomb válasza Topi hozzászólására (») Ápr 1, 2008 /
 
Tudok mindent a chipröl, csak nemtudok beszerezni belölle 2-3 darabot, mert a nagy cégek akiknek van ilyen, nem hajlandók adni csak millós darabszámban. Viszont nekem kellene ilyen, csak hogy nem tudom hogy hol lehet beszerezni. A nagy cégek meg nem mondtákmeg, mert minek . Ezért kérdeztem, hogy tudtok-e róla valamit.
(#) ha6pc válasza gomb hozzászólására (») Ápr 1, 2008 /
 
Már egyre többet.
(#) Jensee hozzászólása Ápr 3, 2008 /
 
Ha valaki tudja hol lehet beszerezni 2-3-as darabszámban az küldjön egy e-mail-t.

Köszi.
(#) kRoy hozzászólása Ápr 5, 2008 /
 
Nyilván más gyártónak is van hasonló funkciókkal megáldott kontrollere. Miért pont Broadcom? Mire akarod használni?
(#) dpeti hozzászólása Ápr 5, 2008 /
 
gondolom agymenése van, és házilag akar magának csinálni wifi routert
tipp: tegyél le róla
(#) dpeti válasza Jensee hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
miért van az az érzésem, hogy Te és Gomb egyazon személy vagytok
(#) gomb válasza dpeti hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
Szia dpeti!
Gomb vagyok és én is szeretném tudni,hogy ki az a Jensee.

Mi lehet olyan nehéz abban ha az ember otthon szeretne routert csinálni?
Egyedül a chip beszerzésével van gondom , minden más van.

Ja és ha máscégnél is tudtok ilyen tulajdonsággal megáldott chip-et, akkor légyszives egy e-mai-t küldeni.

Köszönöm!
(#) dpeti válasza gomb hozzászólására (») Ápr 6, 2008 /
 
Kedves Gomb!

Nem tudom mennyire vagy otthon a nagyfrekvenciás dolgokban, de szerintem még egy pár év tapasztalattal rendelkező szakirányú mérnök is simán megkínlódik a 2.4 GHz-es antenna illesztésével: NYÁK:nem mindegy a vastagsága, vezetősávok pontossága sem, sőt lehet hogy nem elég a 2 réteg, és 4 kell + még rengeteg egyéb
és persze nem azért mert "hülye", hanem azért mert elsőre szinte lehetetlen jól megcsinálni, és 4 rétegű nyáknál ez nem olcsó mulatság...

Ha mindezeket otthon le tudod szimulálni, mérni, +meg tudod írni a firmwaret és mindezt egyedül, akkor le a kalappal, és szerintem keress befektetőt a leendő cégedhez

(#) eddie válasza gomb hozzászólására (») Ápr 6, 2008 /
 
Bővebben: Link Ehhez hasonlo oldalakon nem sikerult raakadni, hogy milyen eszkozokbe kerult beepitesre az adott IC? Ha megvan, veszel belole. A 4326 tesoja a 4328, peldaul DELL wifi adapterben lakik, ha minden igaz.
(#) Jensee hozzászólása Ápr 6, 2008 /
 
Szia kRoy!

Nem fontos Broadcomnak lenni csak hasonlóak legyenek a tulajdonságai a mikrochipnek. Pl.:1 cm2 területülegyen stb... Ja és a legfontosabb lehessen kapni kis tételben is.
A célom vele egy router-t építeni.
(#) kRoy hozzászólása Ápr 30, 2008 / 4
 
Gondolj arra hogy kb. tízszeres áron tudod előállítani a routert házilag, mintha megvennél egy kész RouterBOARD , Wiligear vagy ALIX alaplapot, amelyek direkt router építésére lettek kitalálva. Még ha sikerülne is beszerezned a megfelelő processzort 0.5mm-es BGA tokot egy kb pont egy fentebb említett router lap áráért fognak beforrasztani a még drágább hatrétegű nyákodra. És akkor még nincs hozzá szoftvered sem...
(#) Lucifer válasza Jensee hozzászólására (») Ápr 30, 2008 /
 
BGA -> min. 4 rétegű panel -> megnézed néhány nagyobb hazai panelgyártó honlapját, kérsz egy online árajánlatot egy 30*20 cm-s panelra, majd seggreülsz, hogy hopp 25K HUF -> ennyiért pedig lassan már 2 db. normális Linksys WRT54G-t adnak, amit aztán lehet buherálni.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem