Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   398 / 681
(#) janigel hozzászólása Júl 19, 2020 /
 
(#) ftirius válasza janigel hozzászólására (») Júl 19, 2020 /
 
Szia!
Ha más nem jelentkezik, akkor elhoznám, ha ráér 7-10 napot.
Csak, hogy ne kerüljön kidobásra.
(#) janigel válasza ftirius hozzászólására (») Júl 19, 2020 /
 
Szia!
Akkor nem dobom ki, sajnálnám is.
(#) Tomi94 válasza Epu2 hozzászólására (») Júl 20, 2020 /
 
Nézd, az addigi állapotától rosszabb már nem lett (dehogy fizettem én volna tisztaszobával rendelkezőnek a javításért, egy 30 GB-os példányért, ami ér kb. 500 Ft-ot), tehát vagy azért marad használhatatlan, mert fel sem pörög, vagy esetleg elindul és jó lesz. Antisztatikus zacskó alatt csináltam, ahogy youtube videókban láttam, ezek szerint nem volt elég. Mindegy is, most már csak annyi a lényeg, hogy megy a kukába, vagy valaki esetleg igényt tart-e az elektronika, motor vagy bármi más miatt rá.
(#) Epu2 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 20, 2020 /
 
Akkor az csak két jó mágnes.
(#) Gafly válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 20, 2020 / 1
 
Youtube videókon én láttam már sok dolgot szerintem nem minden igaz, ami ott van....
(#) Denver83 hozzászólása Júl 21, 2020 /
 
Ingyen vihetőek a XIII. kerületből a képen szereplő motorok.
(#) Sebi válasza Denver83 hozzászólására (») Júl 21, 2020 /
 
Pont kéne egy a hajszárítómba, talán psszol bele valamelyik. Elhoznám.
(#) Denver83 válasza Sebi hozzászólására (») Júl 21, 2020 /
 
Rendben, megnyerted őket.
(#) FAZ1 hozzászólása Júl 22, 2020 /
 
Üdv a csapatnak!

Akadt néhány F-csatlakozós "valamim" (feltehetően kábel-televiziós hálózatokban gyakran használatos valami-féle koax kábeles szerkezetek.
Szívesen felajánlom annak, aki esetleg még valamire használni is tudja. (van benne valami erősítő).
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Ahogy nézem, erősitő nincsen benne...
(#) FAZ1 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Én nem csak néztem, hanem egybe bele is néztem - (miután le volt esve a hátulja). Benne a sok kis tekercs és kerámia kondenzátor mellett a kis fekete 3 lábú valamik - azok szerintem többnyire CSAK tranzisztorok lehetnek ...
A hozzászólás módosítva: Júl 22, 2020
(#) szalamandra válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Passzívnak írja a gyártó. Bővebben: Link
(#) FAZ1 válasza szalamandra hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Majd megnézem már azt - amelyiknek nem volt rajta a hátulja.
Nem szeretném, hogy nektek lenne igazatok és akkor persze én vagyok a hazug.
Van ebből nekem egy csomó kódszámmal mindenféle ilyenekhez hasonló, így mindenképpen lehetséges, hogy az a tranzisztoros cucc az éppen egy teljesen másik - ámde kinézetre teljesen azonos volt.
A hozzászólás módosítva: Júl 22, 2020
(#) szalamandra válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Nem azért írtam, hanem, hogy akit érdekel, annak hátha segítség.
(#) 444Tibi hozzászólása Júl 22, 2020 /
 
Újabb selejtezés,
2 portos KVM switch vadiúj, Samsung PTZ vezérlő, tápegységek, pár kábel, lan, usb, koax, hőmérséklet szondák, apróságok.
Pécelről vihetők, személyesen, nem postáznék.
Jó lenne ha az egészet valaki egyben vinné.
A hozzászólás módosítva: Júl 22, 2020

cuccok.jpg
    
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Azért ne bontogasd ki őket (nem tesz jót neki), nem azért mondtam...
(#) FAZ1 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Nem bontogattam! Le volt esve a hátulja ...
(#) Leraz hozzászólása Júl 22, 2020 /
 
Egy pár TV hangszóró vihető a régi maradékkal együtt.
(#) vteo válasza 444Tibi hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Szia,
Szívesen elfogadnám egyben.
(#) Zsora válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
A kicsatolásoknál feltüntetett értékek (11dB, 14dB) azt mondják meg, hogy az adott kimeneten mekkora a csillapítás. (Persze logikusabb lenne, ha negatív értéket írnának, mert az egyértelműen csillapításra utalna.)
(#) FAZ1 válasza szalamandra hozzászólására (») Júl 23, 2020 / 1
 
Elnézésedet kérem, de IGAZAD VOLT!
Tényleg nincs benne aktív elem, de sok olyan apró Wilkinson osztó van benne, hogy tranzisztornak néznek ki. Miközben csupán miniatűr vasmagocskák a mindenféle drótokkal.
(#) denon888 hozzászólása Júl 23, 2020 /
 
Ingyen elvihető, Ufólámpa ahogy a képen van, működőképes.
Akkus fúrógép hibás, alkatrésznek vagy bárminek. Akku, töltő nincs hozzá.
(#) Tinky válasza denon888 hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Akkus fúrógépre jelentkeznék!
(#) denon888 válasza Tinky hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Ok. Foxpostal tudom küldeni.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 23, 2020 /
 
Valaki kért korábban egy gumi lapot. Nálam most van egy 8mm vastag és 205x295mm-es darab. Tart rá igényt valaki?
(#) 444Tibi válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Én, de köszönöm,
egy kedves újpesti fórumtárs jóvoltából már megvan és már a funkcióját teljesíti (Skoda Felicia toronygumi alátétek lettek belőle).
(#) szs hozzászólása Júl 23, 2020 /
 
https://www.hobbielektronika.hu/forum/topic_post_2370376.html#2370376Bővebben: Link
Ezt a dolgot felajánlanám annak a gyűjtőnek, akinek ez (egy hsz. szerint) állítólag akár több ezrest is megérne.
Természetesen nem kérek érte semmi pénzt, viszont én a doboz miatt hoztam haza, hát ha egy hasonló méretű ugyancsak használt fém műszerdobozt tudsz adni cserébe, akkor jobban járnék, mint reméltem. Ha nem tudsz adni, hát üsse kő Egyszerűen sajnálom kidobni a bennsőjét, ha valakinek értéket jelentene.
Postázni nem fogom, Jászfelsőszentgyörgyön van, de jártomban-keltemben Budapest környékén, Jászságban át tudom adni, -ha van időd várni rá, talán más városok, községek is szóbajöhetnek.
A hozzászólás módosítva: Júl 23, 2020
(#) Remci válasza szs hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Szia!

Ha tudsz méretet adni, akkor megnézem hogy van-e valami hasonló hozzá.
(#) szs válasza Remci hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Ó, tudnál mit kezdeni e kis eszközzel? Örülök!
A doboz 190 hosszú, 92 széles, 52 magas. De nem kötelező adni csredobozt, csak van elfekvő használt, akkor jól jön.
Következő: »»   398 / 681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem