Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   470 / 681
(#) pipi hozzászólása Máj 23, 2021 /
 
Kispestről elvihető műszerdoboznak 36x23x6cm
(#) szalamandra hozzászólása Máj 23, 2021 / 1
 
Elvihetőek az alábbi dolgok:
- SMD pakk, sok háromlábú (tranzisztor), kevesebb kétlábú (kondenzátor), L78L12ACD SO-8 (6 db)
(hogy mi micsoda lehet az ömlesztett alkatrészeknél csak tippelem, nagyítóval sem látom a feliratukat)
- 2 db lézernyomtató forgó tükrös egysége
XV. ker vagy Diósd vagy posta.
(#) NGY válasza szalamandra hozzászólására (») Máj 23, 2021 /
 
Köszönettel átugornék érte valamikor a XV-be. Küldök üzenetet.
(#) NGY hozzászólása Máj 23, 2021 /
 
Hibás 3,5" és 2,5" hdd-k elvihetők XIV-ből.
Részletek és képek az apróhirdetéseknél, de értelemszerűen nem kérek értük pénzt.
Jegeltem a hirdetést, amíg valaki el nem viszi a cuccot.
(#) BarnaPili hozzászólása Máj 24, 2021 /
 
Szarvasról elvihetőegy darab RFT Compact 1100. Rádió, magnó, lemezjátszó. Aránylag egyben van, a potigombok hiányoznak. Posta, futár nem játszik.
(#) krapulax6 válasza pipi hozzászólására (») Máj 25, 2021 /
 
Szia.Postazas lehetseges?
Udv Peter
(#) NGY válasza NGY hozzászólására (») Máj 25, 2021 /
 
Áttettem ide a képeket és a listát, hogy ne legyen félreérthető:

5+6=11db halott, félhalott, tetszhalott merevlemez egy kupacban elvihető (Bp. XIV.).
Lista alább. A két 160-as Toshiba pörög (HDS is látja 100/9 illetve 100/0), a többi csak kattog vagy azt se.

Donornak, levélnehezéknek, betörőt meghajigálni, stb.

3,5"
- Maxtor DiamondMax Plus 9 / 80GB ATA 133
- Samsung SP0802N / 80GB 7200 2M PATA
- Samsung SP2013N / 120GB 7200 2M PATA
- Samsung SP2014N / 200GB 7200 8M PATA
- Seagate SV35.5 / 500GB 7200 16MB SATA3

2,5"
- Toshiba MK1646GSX / 160 GB SATA
- Toshiba MK1652GSX / 160 GB SATA
- Toshiba nemtommi / címke nélkül és (*)
- Western Digital WD5000BMVW / 500GB külsőházas volt
- Seagate Momentus 5400.2 / 40 GB SATA (*)
- Seagate Momentus 5400.6 / 250 GB SATA (*)

(*) ezekről a SATA csatlakozót már elajándékoztam.
(#) Stefy válasza NGY hozzászólására (») Máj 25, 2021 /
 
Szia !! Érdekelne a HDD-k .
(#) pipi válasza krapulax6 hozzászólására (») Máj 25, 2021 /
 
Hali! Lehet Foxpost, írj magánban
(#) krapulax6 válasza pipi hozzászólására (») Máj 25, 2021 /
 
Szia,irtam…
(#) NGY válasza Stefy hozzászólására (») Máj 25, 2021 /
 
Rendben, hívj, hogy mikor jönnél.
(#) mekmester67 hozzászólása Máj 25, 2021 /
 
Bácsalmásról vihető panelek és útmérő érzékelők.A posta kicsit necces mivel jó súlyban vannak az adók és a mozgó jel érzékelők.
(#) vteo válasza mekmester67 hozzászólására (») Máj 25, 2021 /
 
Köszönettel elfogadnám.
(#) img hozzászólása Máj 25, 2021 /
 
Van egy Dimarson DM-R500 valamelyik dobozban lévő dobozban lévő dobozban , érdekel valakit?

Elvileg megvan mindene, annyi a baja, hogy amikor úgy gondolja, kikapcsol magától (nem volt időm foglalkozni vele).

A XV. kerületben található.
(#) Pepepen válasza img hozzászólására (») Máj 26, 2021 /
 
Szia, engem érdekelne, köszönettel.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2021
(#) mekmester67 válasza vteo hozzászólására (») Máj 26, 2021 /
 
Szia,nekem jó.
(#) baloghvl válasza hege88 hozzászólására (») Máj 26, 2021 /
 
Elkeltek a házak, köszi a közreműködést!
(#) gkari hozzászólása Máj 26, 2021 /
 
Egyben vihető: - 4 eres UTP cca. 30m., 10 eres átm. cca. 5mm. kb. 30m., sokszálas litze 6nmm. kb.20m., 2eres "telefonvezeték" kb. 200m., koax.75 ohm kb.25m., valamint néhány szalagkábel, párh. csatlakozók, telefondugó. Nem postázom, privát üzenetet várok.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2021
(#) antiktelefon válasza gkari hozzászólására (») Máj 26, 2021 1 /
 
Üdv!
Helyileg merre van? Lehet érdekel.
(#) lazsi válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 27, 2021 / 3
 
Az adatlapja szerint Bp. II. kerület... Mivel nem írt mást, így bizonyára onnan vihető.
(#) Pentagonyst hozzászólása Máj 28, 2021 /
 
Ingyen elvihetőek egyben Budapestről a képeken látható dolgok. A TV legutóbb működött, másfél éve porosodik. a házimozi sub projekthez lett, de végül nem lett belőle semmi. A dobozban a pic hangszóró vezetéke cserélt, de szól. Minden ami a képen látható. Szállításban nem tudok segíteni.
(#) Pepepen válasza Pentagonyst hozzászólására (») Máj 28, 2021 /
 
Köszönettel fogadnám, vinném
(#) Pentagonyst válasza Pepepen hozzászólására (») Máj 28, 2021 /
 
Tiéd, írtam privátban a részletek miatt
(#) ptibor válasza gkari hozzászólására (») Máj 28, 2021 /
 
Üdv!
A sokszálas 6mm2 litze érdekelne. A hétvégén elhoznám.
Hova kellene érte menni?
(#) gkari válasza ptibor hozzászólására (») Máj 28, 2021 /
 
Sajna, már elkelt.
(#) szücsien hozzászólása Máj 28, 2021 /
 
Ingyen elvihető 10db ASCO Numatics 88122602 3 pólusú csatlakozó.
Adatlap.
Átvehető Százhalombattán v. Érden.
(#) Josi777 hozzászólása Máj 29, 2021 /
 
Rendrakás miatt megválok néhány holmitól, amit kb. 2 hétig még tartogatok, ha addig senkinek sem kell, akkor más úton válok meg tőlük. Van 2db 30*40*30-as ferde tetejű készülékdoboz, 2 régi alaplap, egyik processzorral és 3 monitor, melyekből 2 nagy valószínűséggel háttérvilágítás táp hibás, a harmadikról semmit sem tudok, én is úgy kaptam. Érdeklődés esetén rakok fel adatlapról képet.
Valamint vannak új, tartalék alkatrésznek szánt, de soha fel nem használt kínai panelek, kezdő amatőrnek hátha kellhet forrasztást gyakorolni rajta
Valamint kérdezném, hogy egy ilyen takarításkor kidobásra szánt dolgokra mennyire van igény, mert nem szeretném, ha azt gondolná valaki, hogy a "szemetemet" rá akarom testálni bárkire. Szóval ilyesmire van-e igény? Mert akkor van értelme őket összerakni egy turkálóba.
Valamint van egy 20 éves, de több mint 10 éve álló, kívülről eléggé csúnya állapotban lévő Siemens 45-ös (SF24261/08, FD 8111) mosogatógép, keringető szivattyúja szivárog, de arra van bevált olcsó megoldás, ha érdekel valakit. Úgy tudom ingyen odaadni, hogy kiveszem belőle a motort, az aquastopot és az elektronikát. Ezt csak azért írtam így, hogy beleférjen a topik ingyenességébe. De ha valaki meg szeretné csinálni magának, azaz áldoz rá sok sok tisztítószert és fáradtságot, amivel rendbe rakja , akkor arra is van lehetőség, hogy egyben elvihesse.
(#) zsozso72 válasza Josi777 hozzászólására (») Máj 29, 2021 /
 
Szia!
Igaz azt nem írtad hogy postázást vállalsz-e természetesen az apróbb dolgokra, ha van ilyen.
"soha fel nem használt kínai panelek, kezdő amatőrnek" ezekről esetleg ha többet megtudhatnék. Természetesen ha lehetséges postázva érdekelne.
Üdv. Zsolt
(#) otvenkilenc válasza Josi777 hozzászólására (») Máj 29, 2021 /
 
A régi alaplapok érdekelnek. megtudhatom milyen régiek?
(#) Josi777 válasza otvenkilenc hozzászólására (») Máj 29, 2021 /
 
Ezen a képen rajta vannak.
Amúgy a vasaló működik, csak egyszer túlmelegedett. És az egyik billentyűzet új, csak PS2-es a dugója. A képen a penelek a kina maradékok, ilyen van néhány.

lom.jpg
    
Következő: »»   470 / 681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem