Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   490 / 681
(#) pipi válasza FIGIRI hozzászólására (») Aug 21, 2021 /
 
Hali!
Már elkelt
(#) FIGIRI válasza pipi hozzászólására (») Aug 21, 2021 /
 
Köszönöm!
(#) Kékróka hozzászólása Aug 21, 2021 / 2
 
Szép napot !
A képen szereplő dolgok gazdát keresnek. A forgácsból 5db van.

J
(#) zitzaki hozzászólása Aug 21, 2021 / 3
 
Sziasztok!
Van nehány elektroncsöves rádió belsőségem ha valakit érdekel, lát bent használható dolgokat Surdon ingyen elviheti egyben az egész kupacot.
(#) kzozo válasza Kékróka hozzászólására (») Aug 21, 2021 / 5
 
A forgácsokra, és a szénára jelentkeznék, el tudok menni értük. Van itthon két vér-egér, elfogják használni.
(#) img válasza szs hozzászólására (») Aug 21, 2021 / 1
 
Szerintem engedjük el!
(#) Kékróka válasza kzozo hozzászólására (») Aug 21, 2021 / 1
 
Rendben, a forgácsok meg a szénák a véregereké !
(#) david87 hozzászólása Aug 22, 2021 /
 
még van mit elvinni ezekből Bővebben: Link pipi kollégának a fúrógépek elkeltek.
(#) FAZ1 válasza Kékróka hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Helló!

A TV kijelzője törött lenne?
(#) Kékróka válasza FAZ1 hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Helló !

Az bizony törött.

J
(#) KeresztG válasza bolond6 hozzászólására (») Aug 23, 2021 / 3
 
ptibor élőben még lelkesebb volt. Azóta már meg is javította az órát!
Bele se merek gondolni, hogy előző nap majdnem elvittem azt is a hulladékudvarba...
Shame on me...
(#) ptibor válasza KeresztG hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Bele se merek gondolni , hogy előző nap mit vittél a hulladékudvarba.
(#) Remci hozzászólása Aug 23, 2021 / 1
 
Üdv!
Bócsáról elvihető egy csomó cucc. Bontásra,alkatrésznek, vagy mit tudom én. Vannak bennük javítható cuccok, lehet hogy még jó is. Mivel meguntam a kerülgetésüket és mert már nem tudok a sufnimba bemenni, így felajánlom,hátha valaki hasznukat veszi. Mivel reggeltől késő délutánig dolgozom,így a posta kizárt.Ha valaki vállalja hogy egyben elviszi az egészet és szétszórja az érdeklődőknek,azt nem bánom. Ha senkinek nem kell, akkor kiviszem a hulladék udvarba. (szomszéd utca )
(#) Remci hozzászólása Aug 23, 2021 / 1
 
Van még:
(#) Remci hozzászólása Aug 23, 2021 / 1
 
Ezen felül:
(#) Remci hozzászólása Aug 23, 2021 / 1
 
Lesz még,de egyenlőre erre volt időm.
(#) antiktelefon hozzászólása Aug 23, 2021 / 1
 
Ha valaki esetleg elhozza Budapest fele egyben, akkor a pc kártyák képről pár dolgot szívesen átvennék, ha nem kell neki.
(#) ZooLLeR válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2021 / 1
 
A kapcsitápos dobozt szeretném kérni, ha valaki egybe felhozna sokat BP környékére.
(#) adapter válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Hello,
A DVR stb. kupac érdekelne de meddig tárolnád, szoktam időnként arra járni de pont 2 hete voltam..
Üdv.
(#) Remci válasza adapter hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Ha azt mondod hogy tuti elviszed mindet, akkor félre teszem 2-3 hétre, de utána kidobom. Nagyon takarítanom kell és sok a lom.
(#) Remci válasza adapter hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Ja,most olvasom hogy Szolnokról jönnél, ugye? Akkor az egész pakkot még sem vinnéd el,igaz?
Ha gondolod, akkor a DVR-es cuccokat félre teszem neked és ha 3 héten belül erre jársz, akkor elviheted. Viszont akkor biztos legyen.
(#) sany válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Ha esetleg az LG videómagnó elhozatalra, majd szétosztásra kerülne és postázása is lehetséges lenne (persze fizetném a postát), akkor én ha esetleg lehetséges lenne majd szeretném kérni. Sok kívánság, de hát.
(#) adapter válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Pár napon belül megerősítem, ha véletlenül nem jönne össze akkor lemondhatom?
(#) Remci válasza sany hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Ha lesz vállalkozó kedvű aki elviszi, és eljuttatja hozzád,vagy elpostázza neked, tőlem lehet. De én mostanában nem nagyon érek rá postázással foglalkozni.
(#) sany válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Rendben.
(#) Remci válasza adapter hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Persze.
(#) adapter válasza Remci hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Bocs csak nem frissített a gépem, most látom amit írtál, igen csak a DVR-s pakk érdekelne..
(#) Remci válasza adapter hozzászólására (») Aug 23, 2021 /
 
Rendicsek.
Következő: »»   490 / 681
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem