Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   1385 / 1385
(#) adapter válasza pipi hozzászólására (») Máj 11, 2024 /
 
Bocsánat az lemaradt, hogy Sprint 6.0 -m van. Az edge-t nemigen ismerem....
(#) pipi válasza adapter hozzászólására (») Máj 11, 2024 / 1
 
Tök mindegy miben rajzolsz, a gerber végeredmény ugyanaz a körvonal rétegeden rajzold be a vágást
(#) adapter válasza pipi hozzászólására (») Máj 11, 2024 /
 
Köszönöm!
Kipróbálom, kövi rendelés nemsokára esedékes lesz...
(#) kaqkk válasza adapter hozzászólására (») Máj 11, 2024 / 1
 
A sprint ben a 0 -fehér réteg a körvonal , és lehet 0 értékű nem kell vastagra állítani .
A hozzászólás módosítva: Máj 11, 2024
(#) Alkotó válasza kaqkk hozzászólására (») Máj 11, 2024 /
 
Ha szigorúan nézzük, akkor a réteg színe nem számít, és tetszőlegesen állítható. (Nálam az "O" =outline réteg öröktől fogva piros.)
A vastagságnál a "lehet 0 értékű" ajánlásod helyes, de hiányzik belőle a "CSAK" szó, mert csak 0 vastag lehet a kontúr. Ez azért van így, mert ha vastagsága is lenne, akkor két párhuzamos kontúr lesz az eredmény, ahol a kontúrok távolsága a vonalvastagság. Ilyenkor a gyártó dilemma elé kerülne, hogy melyik legyen az igazi.
(#) kaqkk válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 11, 2024 /
 
Ok igazad van , de a "fehér" az gyárilag fehér ha nem állítod át a színeket ,és köszönöm a szélességre vonatkozó kiegészítést .
(#) JAMAL hozzászólása Jún 10, 2024 /
 
Sziasztok!

Van valaki, aki esetleg ki tudna maratni nekem egy kb. 10x10 cm-es nyáklapot? Nyilván nem ingyen kérném, de sokkal egyszerűbb lenne ha nem egy darabbal szórakoznék itthon, hanem valaki bedobná a többi közé ha amúgy is marat.

jamaltizenegy@gmail.com

Kösziiii
(#) kaqkk válasza JAMAL hozzászólására (») Jún 10, 2024 /
 
(#) JAMAL válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 10, 2024 /
 
Nekem kézzel van megrajzolva nem gépen :\
(#) elactrofan válasza JAMAL hozzászólására (») Jún 10, 2024 /
 
szia!

Ez az egyik, másik én sose gondoltam rá hogy akárhova kiküldjem, általában igaz nagy ritkán de itthon kimaratom. Hidrogénperoxid pici sósav nagyon hamar meg van. fodrászkellékesnél vettem. Nem tudom BP-i vagy e akkor adni is tudok, de Erzsébeten a nagytemplomnál vettem.
Mondjuk én vasalni szoktam, de gondolom ezt fotóeljárással kéne azom nincs.
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2024
(#) kaqkk válasza elactrofan hozzászólására (») Jún 10, 2024 /
 
Ha be tudod scannelni a rajzot akár még vasalhatod is .. De szerintem nem nagy munka lehet a sprintbe képként betenni és lemásolni akkor már a kínai is legyártaná 5 dollárért ..
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2024
(#) elactrofan válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 10, 2024 /
 
Gondolom ezt nem nekem akartad írni, de különben én nem használok sprintet.
easyeda-t használom, de abba is be lehet importálni a képet. Ez lenne a legkisebb akadály ha én csinálnám.
(#) kaqkk válasza elactrofan hozzászólására (») Jún 10, 2024 /
 
Neked írtam mert úgy hoztad fel a vasalást mintha kizáró ok lenne .
Következő: »»   1385 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem