Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   667 / 668
(#) vyky válasza ppepe hozzászólására (») Szo, 16:29 /
 
Szia Ppepe.Wise Cloud Connect - HDMI porton TV-ree köthető mini PC Ez érdekelne,ha lehet. Többit privátban.
Köszönöm.
(#) ftirius hozzászólása Szo, 16:46 /
 
Régi de már elektromos lehel kishűtőgép nagyon jó állapotban lévö polcai elvihetők a 15. kerből.
(#) ppepe válasza vyky hozzászólására (») Szo, 17:37 / 1
 
Szia,

A doboz egyben vihető.
(#) img válasza ppepe hozzászólására (») Szo, 21:15 /
 
A SATA-s HDD-ket köszönettel átvenném.
(#) img válasza vyky hozzászólására (») Szo, 21:17 /
 
Azt elvileg már NGY elhozza és én is jelentkeztem rá.
(#) vyky válasza img hozzászólására (») Szo, 21:27 /
 
Ohh bocsánat,figyelmetlen voltam.
(#) img válasza vyky hozzászólására (») Szo, 21:36 /
 
Semmi gond.
(#) img hozzászólása Szo, 23:36 /
 
Retró LEGO vonat (elektromos) készlet, meg más LEGO darabok:

- 4 db váltó (2 utas),
- 95 db talpfa,
- 76 db egyenes sín,
- 16 db belső kanyar sín,
- 16 db külső kanyar sín,
- 17 db kanyar vezető sín,
- 1 db átjáró a síneken,
- 5 db forgózsámoly,
- 11 pár kerék,
- 3 db vonat test,
- 6 db ütköző + csatlakozó,
- 2 db mozdonylámpa pár,
- 1 db mozdony motor,
- 8 db ablak,
- 8 db ajtó,

+ mindenféle vegyes építőelemek.

A tápegysége hiányzik mert azt még gyermekkoromban újrahasznosítottam.

Kérem, hogy olyan jelentkezzen aki valóban a kisgyermeke örömére szánja mert nem szeretném továbbértékesítésre meghirdetve látni!
(#) szikorapéter válasza img hozzászólására (») Szo, 23:41 /
 
Érdekelne, csak hogyan jut el?

Mod.: Írtam üzenetet.
A hozzászólás módosítva: Szo, 23:47
(#) img válasza szikorapéter hozzászólására (») Vas, 0:25 /
 
Megbeszéljük.
(#) velegiistvan hozzászólása Vas, 1:27 / 1
 
Ingyen elvihetők az alábbi cuccok Budapest 20. kerületéből, kizárólag személyesen:
-p4-es asztali gép: 40 gb hdd, cd író, 256 MB ram, 1.6 GHz celeron proci.
-A gép jó, fut rajta az xp ahogy kell. Van benne egy ajándék Sound blaster Live 5.1es hangkártya. A tápja már lehet, hogy cserés, mert bootkor belassul a proci ventije, és volt olyan is, hogy bootkor nem nyitotta a cd tálcát. Cmos elem frissen cserélve.

-Florabest fantázianevű, kb. 40 köbcentis motorral ellátott benzines láncfűrész: A gyújtásmodulja hibás, a tankból jövő benzincsövet és a tanktömítést pótolni kell, a karburátorba új membránok kellenek. A tanktömítés szerintem egyezik a kínai fűkaszákéval, így azt nem nehéz beszerezni. A gyújtókábel rövidebbre lett vágva, így az is cserés.
Kompresszió érzetre jó, állítólag fél évet használták. A láncvezetője nincs meg, a lánc megvan hozzá.

-Aneng m109 digitális multiméter: Új, de pontatlan, 5 tizedet legalább téved egyenfeszültség mérésekor.

2 db orosz lábpumpa: A visszacsapó szelep és a nyomásmérő hiányzik róluk, a végükön a menet rossz, ahova a nyomásmérő csatlakozik. A bőr még az egyikben elmegy. a cső az egyiken nincs meg.
-Csehszlovák amerikáner: A tokmányból hiányoznak a pofák és a rugó, egyébként rendben van.

-Signal orosz órás rádió: A rádió része tökéletes, az órája javításra szorul. Jár, de sokat siet.
(#) NGY válasza velegiistvan hozzászólására (») Vas, 6:14 /
 
Az Aneng M109-est köszönettel elvinném.
(#) velegiistvan válasza NGY hozzászólására (») Vas, 15:46 /
 
Rendben, tiéd. A többit beszéljük meg privátban.
(#) somitomi hozzászólása Vas, 16:19 /
 
Elvihető egy zacskó kábeldarab: több méternyi négyeres telefonkábelek a végükön néhol tüskesor csatikkal meg koaxkábel darabkák.
Valamint nem elektronika, de költözésből megmaradt dobozok szintén vihetők. A fal mellett egy Obis meg egy másik nagy doboz van összelapítva, mindkettő újra kihajtogatható.
(#) rukh válasza somitomi hozzászólására (») Vas, 18:34 /
 
Hi!

Érdekelnének az üres dobozok, írok pü-t.

Üdv,
Rukh
A hozzászólás módosítva: Vas, 18:34
(#) Gafly válasza rukh hozzászólására (») Vas, 19:12 /
 
Amúgy nekem is lenne egy rakás kisebb (cipős, és annál is kisebb) dobozom, postázáshoz tökéletes...
(#) rukh válasza Gafly hozzászólására (») Vas, 20:27 /
 
Kösz, ha vannak egyforma méretűek (legalább cipősdoboz nagyságúak), érdekelne.
(#) ppepe válasza NGY hozzászólására (») Hé, 0:02 /
 
Szia NGY!

A tiéd. A többit privátban.
(#) AoC válasza velegiistvan hozzászólására (») Kedd, 8:38 /
 
Szia! Szívesen elfogadnám a láncfűrészt és a lábpumpákat. Ma este be is tudok ugrani értük.
(#) rectamas válasza velegiistvan hozzászólására (») Kedd, 9:00 /
 
Ha holnap délelőtt megfelel, akkor elvinném a Signal rádiót.
(#) granpa válasza ftirius hozzászólására (») Kedd, 11:40 /
 
Ugyanilyen hűtőm most nyekkent meg. Vagy 4 napja nem hűt. Termosztátja már rég óta időkapcsolóra váltva, sok évig jól működött.
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 12:07 /
 
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 13:18 /
 
Egy kérdést egy helyre teszünk fel, ez inkább https://www.hobbielektronika.hu/forum/elfogadnam-ha-ingyen-elviheto ide való, mint a másik kettőbe.
Hogy fogod elhozni, és a másik két kukaszökevénnyel mihez kezdesz?
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 15:42 /
 
Ezt az oldalt nem tudom megnézni.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 15:46 /
 
3 az a 2. Ha Pesten lenne egy ilyen hűtő, arra rá tudnék szervezni és a TV-k, hangláda is elmenne vele. Persze a közelben jobb lenne, mert azt bármikor el tudom hozatni. Csütörtökig sok esélyem nincs.
Csak egy helyen kérdeztem. A másik nem kérdés volt. (sőt az első sem igazán) Amúgy igazad van, de ez nem jutott eszembe, hogy oda írjak.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 15:47
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 18:36 /
 
Pesten is van, ingyen is van, és pont olyan mint a régi. Jelzem ennél sokkal szuperebb készülékek is vannak pesten ingyen vihetősek.
Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy egyetlen olyan oldalt sem vagy hajlandó megnézni, ami sütit használ.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 18:38
(#) 444Tibi válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 19:23 /
 
? Ez a jófogás adásvételi oldal.
Hogyhogy nem tudod megnézni?
jofogas.hu
(#) granpa válasza 444Tibi hozzászólására (») Kedd, 19:25 /
 
Utálom a sütis, adatvédő hányadékokat.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 19:27
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Kedd, 19:28 /
 
Emiatt akár megszervezném a pesti járatot, mert akkor vinnénk a TV-ket, hangládát. Most lesz tán szabad a szállítóm.
(#) 444Tibi válasza granpa hozzászólására (») Kedd, 19:28 / 2
 
Jaaa.. de akkor hogyen nézel meg egy bármilyen weboldalt? mivel mindegyik használ cookiet. Egymillióból egymillió.
Így eléggé beszűkült a lehetőságed

Próbáld ki itt a hobbielektronika.hu oldalt.
Jelentkezz ki és töröld a cookijait.
Garantálom hogy EZ is fogja kérni a beleegyezésedet.
Vagy akkor itt hogyan tudsz írogatni ha egyszer valamikor nem fogadtad el?
Következő: »»   667 / 668
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem