Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   260 / 3587
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 7, 2008 /
 
Úristen mi van itt? Ennyire nem volt elhanyagolva a hobbi!

Már a szobám fele készen van! Már csak kéne egy rúd dinamit, hogy kijussak bwlölle!
(#) sprofan válasza titi hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Igaz, nekem 3694 van és nem 5735, de nagyon szuperül megy! Az egyetlen minusz amit eddig észre lehetett venni (2év alatt) az az, hogy a benne lévő Toshiba vinyó egy kicsit melegíti a touch padot. Az aksi is jól bírja (hetente 3x2órát használom, még most is közel 98%-os)
(#) Action2K válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Szia!

Én nem hanyagolom! Komoly háttérmunkát végzek, cikket írok!
(#) googa válasza titi hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Hali! Köszönöm a műbőrös segítségeket!

Nekem Acer Aspire 5310-em van és kimondottan imádom
Az elején volt némi hiszti-szenvedés és stb az XP telepítéssel kapcsolatban... de végül megszültem a megoldást.

Amper: Én csak fekszem és lazulok. A héten beiratkoztam egy fittness-wellness helyre és ma ott töltöttem a fél napomat. Kondiztam, cardio tréningeztem, szaunáztam, meg pezsgőfürdőztem. Csak lefogyok nyárig...
(#) titi válasza googa hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Hali!
Mindkettőtöknek köszönöm az infót!
Az öcsém akar venni egyet, de gondoltuk nem árt azért utánnaérdeklődni, mert azért a dobozra nem írnak rá mindent. (Mindenesetre ami rá volt írva, az alapján elég jónak tűnik, de persze jó egy két tapasztalat.)
(#) sprofan válasza titi hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Jah, amikor mi is vettük, kaptunk egy olyan kartondobozt, ami sima kartonszínű és nincs rajta egy betű sem. Gondoltuk magunkban ennyi pénzért lehetett volna valami jobb is... aztán kinyitottuk és volt benne ilyen hungarocel szerű anyaggal kibélelve egy másik doboz, na az már fszán nézett ki
Egy tanács: Ha olyat vesztek, amin vista van, akkor ajánlom hogy ne próbáljátok ki egyből (úgy is van 3 nap csere) Mert gyárilag feltolják a vista telepítőt a HDD-re, és első bekpacsoláskor feltelepít minden drivert no meg magát a vistát is, igen ám de ez megvan 1-1,5 óra is. (Gondolhatod milyen volt ott szobrozni az üzletben)
(#) titi válasza sprofan hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Ezen Linux van.
De elég szép, nagy dobozban van, mert adnak hozzá nyomtatót is. Egyébként szinte minden infó rajta van.
Mellesleg néztünk volna egy HP-t is, na de annak a dobozán aztán semmi infó, és ott az eladó se volt valami segítőkész, azt mondta, nincs benne se semmi leírás. Na ezt mondjuk nehezen hiszem, de mindegy...
(#) _ampervadasz_ válasza Action2K hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Mi lessz a cikk tartalma?
(#) Action2K válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Reményeim szerint 1-2 nap, és kész vagyok (vagy még ma). Nem akarom lelői előre, de egy biztos:

Hobbizós, forrasztgatós, jóárasítós, csinosítgatós, retrós, szájbarágós, fotós, oktatós :gumicsirke:
(#) googa válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Hát őőő...az autórádió. Igazad van. Megígértem, hogy beszélünk róla, csakhogy úgy elfáradtam, meg rámsötétedett, hogy most valahogy nem is kívánom...

Írtam Topinak privátban, hogy néha a privát üzenetekbe való linkelésekkor nem tűnik el az URL szerkesztő mező és kiszorítja az ablakból a Küldés gombot. Közben rájöttem, hogy ha megnyomom az URL gombot mégegyszer, akkor eltűnik a szerkesztő mező és visszajön a Küldés gomb is, de akkor már kétszer fog szerepelni a '/URL' kód a végén.... Valaki tapasztalt már ilyesmi furcsaságot? Az a baj, hogy most többször rápróbáltam szándékosan, de nem jön elő újra. Kezdek arra gyanakodni, hogy ugyebár fix mérettel indul a pm ablaka és ez néha nálam kisebb a kelleténél....vagy a fene sem tudja. UFO-k biztos...
(#) googa válasza titi hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Esetleg, ha falba ütköztök XP telepítés elején (esetleg azt hazudja, hogy nincs merevlemez) itt van két tanács.
1.) A Biosban, ha van ilyen lehetőség, állítástok SATA-ról IDE-re. Ezután simán fog menni a telepítés.

2.) N-Lite segítségével be kell integrálni a merevlemez driverét az xp telepítőbe. Ehhez egy kis SEGÍTSÉG. Ez mondjuk az 5310-re készült. Ajánlom figyelemdbe az oldal számlálóját Ennyien futottak lépre az 5310-el kapcsolatban...mármint azok közül, akik rá találtak az oldalamra. Olyan érzésem volt, mintha én lettem volna az első közülük
(#) titi válasza googa hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Uff.
Remélem, hogy az 5735-el nem lesz ilyen gondunk...
Mindenesetre köszi az infót, átolvastam!
(#) DuMatyi válasza titi hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Tuti, csak nem akarta felbontani! Mert akkor olcsóbban kellett volna eladni mint bemutató darabot
(#) DuMatyi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
illetve kellene majd amikor utolsó db lesz
(#) titi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 7, 2008 /
 
Én arra gondoltam, hogy már kinézte magának, csak még nem tudta megvenni, de ugyebár kirakni meg muszáj volt nekik. (ő csak alkalmazott)
Jártam már úgy egy nagyobb áruházban, hogy egy akciós terméket akartam venni, és a raktárkészlet szerint volt még vagy 10db, de mégsem találtak egy darabot se a raktárban. Vajon miért?
Pedig aznap reggel mentem, amikortól akciós volt.
(#) Kovidivi válasza titi hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Én meg olyannal találkoztam nagyáruházban, tej-osztályon, hogy az árufeltöltő elrejtette még hajnalban az akciós terméket, ami aztán töredékáron lett "árulva" (amit természetesen ő akciózott le ) , utána vitte munka után a sarki kisboltba, hogy eladja a polcon kint sem volt a termék, mert a raktárban már elrejtette jó helyre persze a bennfentesek kaptak egy kicsit ebből az "ajándékból" (pl: túró rudi 19Ft, UHT tej, valami nagyon spéci márka, 50Ft/L, sűrített tej - 19Ft úgyszintén , meg ilyenek az volt ám a jó világ )
(#) valve hozzászólása Dec 8, 2008 /
 
Nektek mit hozott a Mikulás? Bővebben: Link És itt van a HobbiElektronika is
(#) vtsoftware válasza valve hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Te Én ezt nem hiszem el... ez mekoraaaaaa...
Nagyon, de nagyon durva. Húú....
(#) vtsoftware válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Emberek, én ezt borzasztóan megettem...
Húú... én azt hittem hogy ez egy ilyen oldal hogy neveket lehet megadni különféle álhírekhez, mint ez a mikulájos'...
Aztán nézem hogy a Peps1 reklámja... óóó hogy a. De nagyon komoly-talan.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Csak vigyázz barátom, a kopasz el ne kapjon!
(#) Georgee hozzászólása Dec 8, 2008 /
 
Anno feltöltöttem két képet, hogy a kisgyerekeket hogy világosítják fel... Nah most sikerült venni ilyen édességet és ahogy akkor igértem most feltöltöm az összeset. Ha a gyerek megkérdezi mit csinálnak a gyümölcsök a képen... rátok bizom a választ . Jah hozzá teszem hogy nem piszkos a fantáziám

lool 001.jpg
    
(#) Georgee válasza Georgee hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Ilyen még nem volt!!! kihalt ez a topic??? vagy senki se akarja letenni a pákát és kikapcsolódni??
(#) tiggersoft válasza Georgee hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Az enyém pihen pár napja...
(#) bandikala válasza Georgee hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Az enyém még nincs kész.
(#) Georgee válasza bandikala hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
meló előtt 2 órával megindult az élet
(#) huba válasza Georgee hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
A páka megy. Most hogy mondod kikapcsoltam. Ennek ellenére pihentem.
(#) Georgee válasza huba hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
én meg most meginnt gravírozok próbálok alkotni van egy kép amit még meg akarok csinálni addig a pákám pihen. Meg egy nemrég lett kész.
(#) huba válasza Georgee hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Az profi. Lehet én is belefogok bár nem olyan tudás segitségével amivel te rendelkezel, hanem befogom a teszt stádiumba levö CNC-t. Üvegbe már bizonyított.
(#) DuMatyi hozzászólása Dec 8, 2008 /
 
Szevasztok, gondoltam köszönök
(#) googa válasza Georgee hozzászólására (») Dec 8, 2008 /
 
Én meg kétoldalas SMD panelt fejtek vissza és rajzolgatom, hátha egyszer kész lesz. Úgy csinálom, mint a drágakő-szakértők. Egy bazi vaskos, de pici nagyítóval a fény felé fordítva nézegetem, hogy mi megy és hová. Nagyon fárasztó, de azt hiszem kész van. Már csak ki kell elemeznem.
Következő: »»   260 / 3587
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem