Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sony Ericsson
 
Témaindító: azelektronika, idő: Jún 1, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 3
(#) Ricsi89 válasza titi hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Igen ha le van merülve akkor is villog, de ez az egyszer megy, egyszer nem dolog szerintem szoftverhibára utal, vagy rosszabb esetben hardver hiba.
(#) McDeath válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
válaszotokat köszönöm
a led nem szimplán 3 vagy 6 másodpercenként felvillan egyszer(nem tudom az időszakot) hanem elkezd kb másodpercenként felvillani úgy 1 percig és utána semire nem reagál.
Ja és ha felrakom töltőre akkor néha elkezd folyamatosan világítani. de ha újra felrakom akkor már nem.
szerintem közelebb kerülhetünk a megoldáshoz de nem tudom...
a válaszokat mégeccer köszönöm
üdv
(#) Ricsi89 válasza McDeath hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Akkor most mi lett cserélve benne? Mivel ezekben eeprom nincs, magát a flash chipet meg házilag cserélni nem lehet. Meg utána nem is menne a teló. Ha van hozzá adatkábeled, akkor könnyedén lecserélheted a szoftvert és kiderül, hogy az okozza-e a hibát. Itt olvasgass a szoftvercseréről. Ha segítség kell írj oda a fórumba a megfelelő helyre. Ott értenek negyon ezekhez és biztos segítenek a cserében.
(#) McDeath válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
óóó köszönöm
amugy a sony honlapjáról leszettem egy szoftverfrissítő progit de sajna nem akarja hitelesíteni. majd akor ott is érdeklődök.
üdv és köszi
(#) Ricsi89 válasza McDeath hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Igen, mert ha a legfrissebb szoft van rajta amúgy, akkor a hivatalos szoftver nem tud mire frissíteni. Ezért kell a másik módszer, amivel teljesen újrarakhatod.
(#) McDeath válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
oké értem de amugy ment a telefon addig amig az eccer nem koppan egyet. azóta ezt csinálja
üdv
(#) titi válasza McDeath hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
De jó, hogy két topikban is folyik a téma...
Írtam a másikba.
(#) McDeath válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Jó bocsánat
ako má csak sonyba tartozik ugyhogy ide írok majd
mégeccer elnézést
üdv
(#) Ricsi89 válasza McDeath hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Ha leesett, akkor valószínű, hogy hardveres hiba van és azért villog a led. A hardverhibát is így jelzi a sony (ha egyáltalán jelzi). Ezzel nem sok mindent tudsz kezdeni. Ki tudja melyik IC forrasztása engedett el, vagy melyik alkatrész sérült meg az esés során. Nekem régen volt olyan eset egy nokia3410-essel, ami leesett és soha többé nem kapcsolt be. Erről két ellenállás esett le. A mai telóknál meg még kisebb méretben dolgoznak, tehát elég esélytelen a dolog. :no:
(#) titi válasza titi hozzászólására (») Feb 13, 2009 /
 
Esetleg egy modi onnan átrakhatná ide ami ezzel kapcsolatos...
(#) szilvaarpi hozzászólása Feb 7, 2010 /
 
Sziasztok.Nekem van egy sony ericsson w200i walkman mobilom , ami már vagy fél éve nem volt használva, most bekapcsoltam és a középső gomb nem megy se fel se le se oldalra.Ami elötte müködött.Már szédszedtem darabokra megtisztitani , de semmi.Tudnátok segíteni?köszi
(#) Ricsi89 válasza szilvaarpi hozzászólására (») Feb 7, 2010 /
 
A Joystick nem megy? Ha az, akkor pár csepp wd40 a joy-ra jól megmozgatni minden irányban és elvileg mennie kell.
(#) szilvaarpi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Feb 7, 2010 /
 
igen a joystick nem megy semerre,pedig jó volt,szétszedtem darabokra az egészet a joystick-ot is kitisztitottam semmi
(#) vazee00 hozzászólása Feb 20, 2010 /
 
Hali!
Az lenne a problémám, hogy van egy Se w200i telefonom, és valami miatt 12 voltot kapott a 4,9 helyett.
Ebből kifolyólag a teló működik, de Nagyon hamar lemerül.
Mikor ez történt éreztem egy kis füst szagot is. Valami kiéghetett, ami miatt nagyon sokat fogyaszt.
A teló szétvan szedve nézegettem, de semmi eredményre nem jutottam. Mi éghetett ki?
Remélem tudtok segíteni minél hamarabb!
Előre is köszönöm.
(#) vazee00 hozzászólása Feb 20, 2010 /
 
Azt kifelejtettem, hogy töltés végén azt írja ki, hogy súlyos hiba azonnal állítsa le a töltést! Látogasson el a legközelebbi se. központba.
(#) lazass9 hozzászólása Márc 13, 2010 /
 
sziasztok w sorozatos ericsson töltés csatlakozo rajz kellene.
(#) Moderátor hozzászólása lazass9 hozzászólására (») Márc 13, 2010
 
Ha már itt tartunk: nagybetűs mondatkezdés, a problémára utaló cím-megadás (de inkább a felesleges témanyitás elkerülése), és egy hajszálnyit udvariasabb, követelőzésből a kérés felé hajló fogalmazás is "kellene".
(#) mobil válasza vazee00 hozzászólására (») Márc 13, 2010 /
 
Szia!

Mire volt kapcsolva, hogy 12V-ot kapott a teló?
Ha valami okból kifolyólag nagyobb feszültség kerül a töltőáramkörre, akkor az esetek többségében a biztosíték száll el és a teló többi része nem károsodik, ezért van benne a bizti.

Ha valami más "manőver" történt akkor a töltőáramkör elszállt. Ez más egyéb áramköriegységekkel egy tokban van, amimiatt az egész tokot cserélni kell, ez házilagosan nem oldható meg.

Szerintem mivel nem egy mai darab a SER W200i tipus,
a készülék jelenlegi ár/érték arányt figyelembe véve gazdaságtalan javittatni. Egy új olcsó készülék +24 hónap garancia.
Persze hangsúlyozom, szerintem.

(#) lazass9 válasza (») Márc 14, 2010 /
 
Szia! Bocsi a tudatlanságomért, nem gondoltam, hogy a
Grétsy László is elolvassa az üzenetem.
Még kezdő vagyok ezen az oldalon, de ha ezen levelem
után le akartok tiltani, egész nyugodtan tegyétek meg.
Én nem úgy érzem, hogy udvariatlan lettem volna.
Kicsit érzékenyek vagytok!
Szerintem a segítségnyújtásra kéne koncentrálni,
azt reméltem, nem pedig moderátori piszkálódást.
(#) Inhouse válasza lazass9 hozzászólására (») Márc 14, 2010 /
 
Az a baj, hogy nem te vagy az egyetlen, aki így gondolja és nem érti miről is papolunk itt...sajnálatos dolog ez, eléggé kezd általános lenni. Mindenki diszlexiás, siet, nem nyelvi fórumra jött, és egyébként is...
Ilyesmi, hogy tisztelet, némi (nem a rossz értelemben vett) alázat...á, hagyjuk.

Üdv
Inhouse
(#) lazass9 válasza Inhouse hozzászólására (») Márc 14, 2010 /
 
Köszönöm az okítást,de tényleg nem volt szándékos.
(#) jdani hozzászólása Márc 29, 2010 /
 
Üdv. ITC-60 as kábelról lenne szó. utánanéztem, és C903, C905 és satio-hoz jó az a kábel. C905-öm van, és érdekelne a házi elkészítése, viszont nemtudom hogy mit hogyan hova kel kötni. Megvan a teló lábkiosztása, de úgy hogy VIDEO, és GND, és ha azt kötöm aTV-re akkor nem megy. Ki tud valami hasznosat mondai ehhez, hogyan is megy?
(#) labu01wx hozzászólása Ápr 25, 2010 /
 
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy ki lehet-e venni egy v630-ból a bluetooth modult vagy az bele van építve a procijába?
(#) fantom45 hozzászólása Ápr 25, 2010 /
 
Hali. Szeretnék csinálni egy kis erősítőt a W395-ös Sony Ericssonomhoz. 2x2W os lenne. Csak itt az lenne a kérdésem hogy: a headset csatlakozóján van 8 pöcök. Mi lenne ez a 8 pöcök, melyik mihez megy?(mert úgy szeretném hogy egy headset kábellel legyen.)
(#) jdani válasza fantom45 hozzászólására (») Ápr 25, 2010 /
 
A 8. kontakt a füles bedugását észleli, tehát ha kb 130Ral a 8-as és a test kontaktust összeérinted, akkor a telefon észleli hogy a füles csatlakoztatva van, és a jelet, már az alsó kontaktusokon engedi a fülesekre, nem pedig a hangszórón megy a zene.
(#) fantom45 hozzászólása Ápr 25, 2010 /
 
Értem. A 8. láb a legnagyobb?
(#) jdani válasza fantom45 hozzászólására (») Ápr 25, 2010 /
 
a 9-es, mivel az a GND a test.
(#) fantom45 válasza jdani hozzászólására (») Ápr 25, 2010 /
 
Esetleg nemtudsz küldeni egy rajzot amin a kábelek kiosztása van?
(#) jdani válasza fantom45 hozzászólására (») Ápr 25, 2010 /
 
(#) Kicsi Atti hozzászólása Júl 17, 2010 /
 
Helló! Van egy SE k800 as készülékem.Betörtem a kijelzőt és cserére szorult.Szétkaptam a telefont de amikor az objektívzárós hátlapot lepattintottam, kiesett valami kis fehér műanyag pöcökféle és egy apró rugó az objekívzáróról. Pontos utasítások mellett szedtem szét de erre nem hívták fel a figyelmem. . Honnan eshetett ki a kis műanyag, és hogy tudom visszatenni a kis rugót? Tudnátok nekem erre valami választ adni? Előre is köszi.
Következő: »»   2 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem