Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   26 / 147
(#) CIROKL válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Szerintem olyan kép nem született ahol 2-3 nál többen láthatók a HE srácok ! Sajnos erre nem gondoltunk de majd a legközelebbi ilyen nagy összejövetelen bepótoljuk !
(#) Frankye válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Így van! A legközelebbi HE-s/börzés találkozón kell készíteni egy csoportképet az ott lévő fórumosokról!
(#) mark.budai válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Hajrá, hajrá!
(#) zoly15 válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Hűűű, majdnem 2m magas vagy? Azt az eget
Én 175centi magas vagyok 80-85 kiló...
Azért írtam mert ki tudja milyen az emberek értelmezése, én ismerek olyan embert aki ezen simán bevágná a durcit..
Ezért írtam..
(#) Müszi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Frankey! ELVÁLLALOM!!
Augusztusba megyünk legközelebb, ez biztos.
Úgyhogy sokan gyertek
(#) mark.budai válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ajjaj, Te csak keresd a képet! Majd megkértek valakit, aki nem HE-s, és akkor rajt lesz mindenki!
(#) Müszi válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Nem kell külsős, ezen segít az önkioldó
(#) Frankye válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
OK, én látatlanban is benne vagyok! Akkor augusztus, Müszi fotóz, köbüki Zoli csövezik, Llaci (Nyelv-Ész Laci) öntöz, én meg kitűzöm a betűzőt, vagy mi...
(#) Frankye válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Statívot vigyek? (De komolyan!)
(#) Müszi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Augusztus nyolcadikán, tehát jertek sokan, kitűzőt viseljen mindenki
(#) Müszi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ha sima csavarmenetes, akkor jó lenne! Én statívként ilyenkor a villanyoszlop betonrészét szoktam használni
(#) mark.budai válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Oszt' mégis hol lesz pont jó magasságban a fényképező?
Frankye: Valami bokrot keress, ahol alszik Köbüki Zoli .
Szerk.: Kitűzőt csináltok, vagy lehet venni a HE póló mellé? Vagy kaptok ott?
(#) Frankye válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Persze, sima fényképezőgép-csavaros. Nem új, nem a legprofibb, de én is ezt használom, pl. a "Szétszedtem"-ben.
(#) Frankye válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Kitűzőt - csak Neked - legyártom előre, és viszem magammal, ha így megfelel.
A fényképezőgépnek a magasságával nincs baj, csak messzebb kell állítani a statívot, hogy mindenki (széltében és hosszában is) beleférjen!
(#) Müszi válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Én magamnak fogok csinálni

Idézet:
„Oszt' mégis hol lesz pont jó magasságban a fényképező?”

Az LCD kijelző, és az előnézeti kép ötvözete sokat segít a dolgon
(#) mark.budai válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Jéé, nem is gondoltam volna, hogy amikor itthon is fényképezek, akkor azt látom az LCD-n, amit fényképezni fogok, ha megnyomom a gombot.
Csinálok én magamnak is, ha egyszer eljutok a Börzére! De idén megpróbálom összeszedni magam, aztán lehet, hogy nem jutok el.
(#) Müszi válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Egyedül pár szkópcsövet, egy nagyon ritka számlálócsövet, és egy 6080-at vettem. A doboztnyi csövit CIROK LACI adta, a majnem 5 kilónyi alkatrész Köbükitől van:
Idézet:
„Nehogy meghalljam hogy nincs 220kohmos ellenállásod Müszikém...”


A kis csöveket az ingyen részlegbe csipegettem. Volt bontható panel is 100Ft/db áron, tele volt jó kis fazékmaggal, de az már a műhelybe van, lennt.

üdv
(#) Ricsi89 hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Látom megvan az időpontja a következő "nagy" börzének. Arra 100% hogy menni fogok. Már most felírom a falra, hogy mikor lesz és el ne felejtsem. Meg, hogy mindenki lássa, hogy aznapra ne legyen programom.
(#) Frankye válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Idézet:
„aztán lehet, hogy nem jutok el.”

Arról szó sem lehet! Ha Müszi Dombóvárról, Köbüki (csöves) Zoli meg Istenhátamögöttefalváról (Nógrátrettentőről) el tudott jönni, akkor Neked is kutya (macska) kötelességed ott lenni! :yes:
(#) Frankye válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Helyes! Senkinek semmiféle programja nem lehet, kifogást, nyafogást, szülői igazolást nem fogadunk el!
Egyedüli felmentvényt az ad, ha valaki a saját temetésén köteles megjelenni, de ez is csak különösen indokolt esetben, előzetes moderátori engedéllyel lehetséges. (Azt meg úgyse kap... :hehe: )
(#) Müszi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ezt én se mondhattam volna szebben
Frankey az első moderátor, akivel találkoztam, tehát még egy pár börze, és megfertőzöm Őt is a csöves tecnikával. :hehe:

De ez még titok
(#) mark.budai válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Látom előttem, hogy:
Augusztus 8. BÖRZE!!! Nem tudok aznap sehova sem menni, meg ne jöjjön senki, megyek a nagybörzére!

Müszi: Te csövesíted meg? Nem megyek, ha nem építesz még legalább 1 csöves végfokot!
(#) Müszi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ha mégse jön, fagyos háromszög a következő börzéig, amíg nem jön :hehe:
(#) Müszi hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Mégvalami! Az ingyen részlegen, volt egy csomó apró cső, többek között E88CC(!), D3a, ECC82, és pár aranyozott lábikájú is!
(#) Frankye válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Idézet:
„Ezt én se mondhattam volna szebben”

Óh, köszönöm! :pirul:
Idézet:
„még egy pár börze, és megfertőzöm Őt is a csöves tecnikával.”

Ahhoz még sok elektronnak kell levándorolnia a paksi erőműtől a dombóvári Müszi-pincéig...
(#) Müszi válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Idézet:
„Nem megyek, ha nem építesz még legalább 1 csöves végfokot!”


Muszály minden titkot kiolvasni a fejemből?
(#) mark.budai válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ott van az előbbi hsz.-ban a követelményem! Jó a táptrafó is kimenőnek, vagy még a mot is.
Én meg kérek Neked egy fagyos háromszöget, addig, amig nem építed meg, úgyhogy kereshetsz is egy jókis rajzot! 6C33C jó lenne, azt úgyis kaptál.
(#) Müszi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Idézet:
„Ahhoz még sok elektronnak kell levándorolnia a paksi erőműtől a dombóvári Müszi-pincéig...”


Majd anód leszek, és felgyorsítom azokat a kis elektronkákat
(#) Frankye válasza Müszi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Köbüki Zoli barátomnak amúgy is beígértem, hogy csináltatok Topival egy külön, csak Neki szóló, fejreállított háromszöges figyelmeztetőt, vagy inkább valami hatszög-alakút... Mondmár, miből áll akkor egy életreszóló freeze-warn kiadása? :hehe:
(#) Mate78 hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Augusztus 8 bejegyezve a naptárba.
Következő: »»   26 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem