Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   79 / 375
(#) tamitsrob hozzászólása Jún 16, 2009 /
 
Helló szükségem lenne egy kapcsolási rajzra!
GRUNDIG R7200 Ehhez a típúsú rádióhoz de inkább az erősítő része érdekelne ugyanis éppen javítom!
(#) szesh hozzászólása Jún 16, 2009 /
 
hello !!
szugségem lene egy tv rajzra mert egy része megéget és igy nem tudom hogy a forpontok hogy voltak összekötve akki tud segiteni akkor ide vagy e-mailba irhat tv:samsung ws_32w66v elöreis köszönöm vagy egy rajz vagy talán arrol a részröl fénykép sokat segitene

E-mail-címet nem írunk nyilvánosan a fórumba, töröltem.
Az írásmódodon pedig változtathatnál egy keveset, hogy a segíteni tudókban megmaradjon a jószándék, és akkor még válaszolnak is...
-- kobold
(#) VRubenX válasza szesh hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Szia!
Töltsd le innét
(#) dezsi001 hozzászólása Jún 17, 2009 /
 
Hali. DB 250A végtranyóval készült erősítő kapcsolási rajzot keresek. Előre is köszi mindenkinek.
(#) lapose válasza dezsi001 hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Szia!

Tessék!
(#) dezsi001 válasza lapose hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Köszönöm Szépen.
(#) lapose válasza dezsi001 hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Szívesen.
(#) Schins hozzászólása Jún 17, 2009 /
 
Sziasztok,
szeretnék építeni egy zajzárat(noise gate vagy zajszűrő másnéven) a gitáromhoz de nem találtam a neten semmi használhatót valaki esetleg nem tudja hol találhatok iylen kapcsolást.

Köszi
(#) lapose válasza Schins hozzászólására (») Jún 17, 2009 /
 
Szia!

Talán..
(#) alex80 hozzászólása Jún 18, 2009 /
 
Sziasztok!
Hoztak hozám egy ABV1000/2-es 48V-220V-os akkutöltő+invertert. Ez ELCO gyártmányú régi magyar termék ehhez keresek rajzott! Ha valakinek lenne kérem tegye közzé!
Előre is köszi! Alex
(#) mindenes hozzászólása Jún 18, 2009 /
 
Üdv. mindenkinek !
Kapcsolási rajzot keresek egy szünetmentes táphoz.
A pontos típusa: Effekta USV-500
Előre is köszönöm .
(#) mpisti válasza alex80 hozzászólására (») Jún 18, 2009 /
 
Szia Alex80!
Valahol azt hiszem van ilyen rajzom.
Meg kell keresni, ha megtaláltam elküldöm,vagy felteszem .
(#) alex80 válasza mpisti hozzászólására (») Jún 19, 2009 /
 
Nadon jó lenne ha megtalálnád! Ha el is küldenéd az mégjobb lenne, hogy tovább tudjak vele birkozni!
Előre is köszi!
Alex
(#) Bari- hozzászólása Jún 20, 2009 /
 
Sziasztok

Keresem a Hobbyelektronika újságban megjelent logikai teszter kapcsolási rajzát, sajnos évfolyamra és számra nem emlékszem, annak idején egy barátomtól kaptam fénymásolat formájában ( kb 15 éve ), szeretném újra megépíteni, mert szükségem lenne rá egy kapcsolás hibakereséséhez. A kapcsolás egy LM324-es IC, 3db BC 183-s tranyóval és jópár ellenállásból áll. Sajnos a fénymásolt lapok költözéskor elkeveredtek mert nem találtam meg. Nagyon hálás lennék ha valaki feltöltené az újságból bescannelt cikket.
Előre is köszönöm

Bari
(#) macera2 válasza VRubenX hozzászólására (») Jún 20, 2009 /
 
Hello VRubenX!
A (#455739) sz. hozzászólásodba tet javaslat majdnem telitalálat volt. Akárcsak szesh én is Samsung TV után nyomozok. A típus: CW-28C33N. Pechemre, a kollekcióba ez nem volt benne. Ha volna javaslatod, - vagy valaki másnak- hogy hol keressem, az nagy segítség lenne. Előre is köszönet a fáradozásért.
(#) VRubenX válasza macera2 hozzászólására (») Jún 21, 2009 /
 
Szia Macera2!
Az is fent van itt csak más néven de az első PDf-ben írja, hogy CW-28C33N úgy, hogy nyertél. Bocs hogy ilyen későn csak nem voltam közelbe.
Innét letöltheted
(#) macera2 válasza VRubenX hozzászólására (») Jún 21, 2009 /
 
Hello VRubenX!
Köszönöm a gyors választ. Megtaláltam a keresett doksit.
Úgy látszik, hogy tegnap éjfél felé már kissé kókadt voltam.
Még egyszer ezer köszönet. :integet2:
(#) Doncso válasza Bari- hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Szia, csak az a kapcsolás jó neked, vagy két TTL-ic-vel felépített logikai szonda rajza és nyák terve is megfelelne? Építettem régebben egyet, tökéletesen működik, érintőgombos, amikor mérsz vele úgy marad, és érintésre resetel, pulzálást is kijelez. Jó kis szerszám.
(#) Bari- válasza Doncso hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Szia

A keresett kapcsolás meg van építve ( sajnos valami baja is van ) csak a hosszú idő alatt eléggé oxidálódott a panelja és mivel az első elkészült kapcsolásaim közül való így a kivitelezés is hagy némi kivánni valót maga után, ezt szeretném újjáépíteni. De megköszönném ha elküldenéd a 2 IC-s teszter rajzát, mert valószínü, hogy akkor azt fogom inkább megépíteni.

Elöre is köszi
Bari
(#) Doncso válasza Bari- hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Rendben, ha lesz egy kis időm, előásom és bescannelem.
(#) Doncso válasza Bari- hozzászólására (») Jún 22, 2009 / 1
 
Na, gyorsan megkerestem neked.
Ez egy nagyon jó kis szonda, küldtem mailba is egyet, de időközben rájöttem, hogy nem azt építettem meg, hanem ezt.
Üdv.

Kép.jpg
    
(#) Bari- válasza Doncso hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
Szia

Köszönöm szépen előre is , majd töltsd ide fel a fórumba, hátha másnak is jól jön.

Üdv
Bari
(#) Bari- válasza Doncso hozzászólására (») Jún 22, 2009 /
 
gyorsabb voltál mint én
(#) Doncso válasza Bari- hozzászólására (») Jún 23, 2009 /
 
Egyébként mint ahogy a cikkben is olvashatod, (a képen) nem csak logikai szintek megállapítására lehet használni, hanem műveleti erősítők tesztelésére, tranzisztor átbillenésre, impulzus jelenlét meghatározására, és sok egyéb másra, tulajdonképp tartalmaz egy tárolót , ha mérsz egyet, akkor úgy marad a kijelzés, ameddig meg nem érinted a reset szálat, illetve ez egy "egyvezetékes" szonda, tehát abszolut nem terheli meg a mérendő kört, nem kell a földelést rákötni a mérendő áramkörre.
Üdv.
(#) dinokal válasza Doncso hozzászólására (») Jún 23, 2009 /
 
Szia. A teljes cikk hol található?
(#) Doncso válasza dinokal hozzászólására (») Jún 23, 2009 /
 
Eredetileg egy könyvben volt, de sajnos csak pár lapom van a könyvből, mert én is úgy kaptam ezeket, így nem tudom a könyv címét, ha lesz időm megnézem a többi leírása megvan e.
(#) agy hozzászólása Jún 23, 2009 /
 
Sziasztok!
Keresném az EINHELL EGS2600 kézi energiaállomás "bikázó" kapcsolási rajzát. A belső akku töltőáramkör rajza kellene . Időnként zizeg, mintha mini relé lenne benn, de nem tölti fel az akkuját. Köszi a segítséget.
(#) sector99 hozzászólása Jún 23, 2009 /
 
Sziasztok !

Ennek a készüléknek a kapcsolási rajza kellene nekem:
Sziréna

......hátha valakinek megvan......
KÖSZI előre is !!!
(#) Frankye válasza sector99 hozzászólására (») Jún 23, 2009 /
 
Ha az leírás nem hazudik, akkor a kapcsolási rajz ehhez kevés lesz, mert mikrochip-es rendszer, ahhoz kellene még a chip programja is.
(#) sector99 válasza Frankye hozzászólására (») Jún 23, 2009 /
 
Egyenlőre most arra nincs szükség - mármint a PIC programjára, mert úgy néz ki, hogy végfok baja van. Egy TDA 2030-al hajtanak meg egy valamilyen toroid trafós BD 250-ekkel fölépített "végfokot". De közbe a 2030 kimeneti kondija és a végfok között is van még egy toroidra tekert trafó. Annak a szek. tekercse gyanús mert szimmetrikus, és ez egyik fele 300 ohm, a másik pedig gyakorlatilag nulla.

Hát ennyit tudok.....
Következő: »»   79 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem