Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   22 / 84
(#) fleta válasza Mate78 hozzászólására (») Júl 12, 2009 /
 
Fel lehetne használni a hátát reklámfelületnek!
(#) JZoli válasza fleta hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Na akkor itt van bizonyíték, hogy Te is ott voltál.
(#) fleta válasza JZoli hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Köszi most már megnyugodtam.
(#) fleta válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Lehet hogy Te is ott voltál, csak nem tudsz róla!
(#) Doncso hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
Hát uraim, irigykedve és sárgulva nézegetem a képeket. Jó lehetett ez a találkozó. Most még jobban bánom hogy nem tudtam elmenni. Jók lettek a képek és tényleg nagyon szép, igényes alkotások lettek kiállítva. Érdekes lehetett az is hogy személyesen találkozni egymással (akik nem ismerik egymást). Szívesen elmentem volna én is, remélem lesz rá alkalom.
(#) burgdavid hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
Valóban nagyon szuper volt a találkozó! A hely az kicsit érdekes volt, de itt a társaság a lényeg :yes:
Köszönet Matthewnak a szenyóért, meg a hangkártyáért
Kellene még pár ilyen összeröffenést szervezni :yes:
(#) JZoli válasza Doncso hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Hát tényleg jó volt ez a találkozó, de a legfőbb értéke az volt, hogy a nicknevek mellé "konkrét emberek kerültek".Olvasva a fórumokat, a gerincet adó emberek nevei ismerősen hatnak, de valljuk be igazából konkrét személyes ismeretség az teljesen más kategória. Akikkel sikerült találkozni ezen a szombaton, azokra biztosan másképpen gondolunk ezentúl, és a sok hasznos beszélgetés, tanács és véleménycsere után azért ez mégis csak nagy dolog volt! Köszönet érte a rendezőknek, főleg Action2K Lacinak, de igazából minden résztvevőnek is mivel "jelenlétükkel emelték a találkozó színvonalát". RÖVIDEN: KÖSZÖNÖM SRÁCOK!!!
(#) Action2K hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
Sziasztok! A hétvégén nem volt netem, csak egy mobiltelón tudtam olvasgatni a hozzászólásokat.

Köszönöm szépen az elismerő szavakat. Örülök, hogy ilyen jól sikerült az összejövetel. Én is szeretnék mindenkinek köszönetet mondani. Mind kiállítóknak, mind nézelődőknek egyaránt, hisz nélkülük, nélkületek, nem jöhetett volna létre a találkozó. Külön köszönet EcoPityu-nak, a vakteszthez készített szelektorért. Remélem a következő találkozóra még többen gyűlünk össze, s a mostanin szerzett (rendezésbeli) tapasztalatok alapján még színvonalasabbra sikerül majd megrendezni.

A mostanin, a tervezett 40 főhöz képest igen jó számban gyűltünk össze! 38-an voltunk, ebből 28-an regisztrált HE-s. Ezenkívül volt pár kisiskolás lurkó is, akik érdeklődve szemlélődtek.
Ha jól emlékszem (számolom) 8 kiállító volt.

A távolmaradók nevében, köszönet még a sok sok fotóért, s Moszkvai fórumtársnak a hatalmas videóanyagért.

A találkozóról írok még egy összefoglaló cikket, hamarosan olvashatjátok.

Még egyszer, köszönet mindenkinek, mindenért!
(#) CIROKL hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
Sziasztok : Ha még valakinek mindig akadna olyan fotó ami még eddig nem került elő, azt szeretettel várnám az eddig összegyüjtött többi mellé ! Az eddigi feltöltött fotókat amik fölkerültek ide valamely formában azokat összegyüjtögettem és mind bekerült a picasazás web albumomba! Ha netán valaki nem tettszését jelzi akkor azt onnan azonnal törlöm ! Eddig EZEK a fotók kerültek elő ! Ezeket sem én csináltam csak megpróbáltam őket egy csokorba terelni ? Üdv : CIROKL
(#) CIROKL válasza Action2K hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Köszöntem Laci az észrevételt ! AZ album címe javítva a Következőre Talán mostmár a jelenben vagyunk ?
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Mi pedig köszönjük az albumot! Így szépen egy csokorba gyűjtve, képaláírásokkal, egyértelmű, hogy mit is látunk a képeken.
(#) CIROKL válasza Action2K hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Ha netán a kép feliratokkal is lenne gond vagy akár a kép tartalmával akkor kérem az illetékest hogy jelezzen és korrigálom ! Mégegyszer megjegyezném hogy a fotókat nem én csináltam csupán csak kigyüjtöttem a topikból ! Ezért bármiféle felelőséget nem tudok válalni csupán a visszajelzésekre tudok reagálni ! Az iletékesek utólagos engedelmével pakoltam föl az albumomba ? Egyébként mégegyszer mindenkinek köszönet ezért a nagyszerű napért aki részt vett a rendezésében és aki csak csupán jelen volt azoknak is . Nagyon jó volt megismerni személyesen is a nick nevek mögött lévő embereket személyesen , meg még akikel egy pár szót is tudtuk beszélgetni ! Üdv :CIROKL
(#) CIROKL válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Zoli talán a következőn ott leszel de most akár hogyan is nézegetem a kigyüjtött fotókat sehogy sem fedezlek fel ? Az agusztusi nagybörzén azért reméllem találkozunk ?
(#) sándor válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Augusztusi nagy börze ? Hol lesz?
Egyébként a 125. fotón található köbzoli közvetlen melettem...
(#) CIROKL válasza sándor hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Csak szerettétek volna ? és te hol voltál onnan még gyalog is elmentem volna , hisz neked csak egy ugrás lett volna a találkozóig csupán ! Börze
(#) sándor válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Egyéb :"családi - anyagi -és egészségügyi" okokra való hivatkozással maradtam itthon igazolás mellékelve : :nezze:
ígérem többet nem fordul elő :hide:
(#) CIROKL hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
Sziasztok : találtam egy számomra beazonosíthatatlan fotót ? Azt szeretném kérdezni hogy aki a képen csíkos pólóban van az ki volt ? Nagyon rösstellem de én beszélgettem is vele és mégis elfeledtem a nick nevét ! Erről a képről !
(#) bbatka válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Melyik csíkos? A hátizsákos én vagyok.
(#) CIROKL válasza bbatka hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Nem a hátizsákkal ! Aki éppen a kis keverőjét macerálja ? ITT elől
(#) (Felhasználó 1542) válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
A csíkos polóban én voltam. Egy PL 36 -os push pull parallel erősítőt vittem.
(#) (Felhasználó 1542) válasza (Felhasználó 1542) hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Köszönet Action2K-nak a szervezésért.Nagyon segítőkész, barátságos csapat gyűlt öszze.
(#) Pioneer hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
A lényeget még nem is mondta senki. Melyik erősítő nyert a vakteszten?
(#) mark.budai válasza Pioneer hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Én úgy tudom, hogy CIROKL PCL86PP-je.
(#) mokka23 hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
Üdvözlet mindenkinek!

Nem tűntem el csak ma reggel munka előtt hoztam haza a cuccaim többek közt a Szm. gépem is örülök hogy mindenki jól érezte magát .
Mivel én nem vagyok elszánt hobbielektronikás ezért a későbbiekben már nem igazán leszek aktív az oldalon , örülök hogy megismerhettem olyan embereket akik olyasmivel foglalkoznak ami szerintem már-már művészi , sorolhatnám itt még rólatok a magasztaló dolgokat a lényeg hogy valóban jó közösség a tietek.Nem off-olom tovább a topikot. Remélem még összefutunk. Sziasztok
(#) hendri hozzászólása Júl 13, 2009 /
 
Sziasztok!
Most kezdem el olvasni a topitok, hogy miről is maradtam le. Nálam a mondás már régóta igy szól, "ember tervez főnök végez". Péntek du. indultam vidékre és ma értem haza a munkából. Pedig nagyon terveztem, hogy majd most végre találkozom kecskeméti amatőrökkel, de úgy látom ez még várat magára.
Mégegyszer sajnálom magam , de hátha a következőről nem maradok le.
Üdv mindenkinek
(#) Mate78 válasza CIROKL hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Nekem van kb 30 fotóm, amiből eddig csak 4 került fel ide, a többi átküldöm , feltennéd az albumodba?
(#) Mate78 válasza Pioneer hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
SE-k közül számomra Moszkvai boros csövese és Ecopityu Kör-e volt a legjobb hangú, az ellenüteműek közül egyértelműen CIROKL PCL86PP-je.De ez csak az én véleményem.

Ja és még valami:volt egy tranzisztoros is a versenyben, szintén CIROKL HTA30-asa,meglepően jó hangja volt, nem számítottam rá.

üdv
(#) Pioneer válasza Mate78 hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Köszönöm!
Csak azért kérdeztem, mert nem tudtam már ott maradni a teszten.
(#) Moszkvai válasza sándor hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Szívesen!
Remélem pótolni tud egy kicsit azoknak akik nem
tudtak ott lenni.
(#) Moszkvai válasza fleta hozzászólására (») Júl 13, 2009 /
 
Állítólag a vámpírok nem látszanak a tükörben.
Lehet, hooogy?!..... :eplus2:
Következő: »»   22 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem