Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » USB-s hangkártya PCM2902 IC-vel
Lapozás: OK   13 / 34
(#) Rakloo válasza wir12 hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Magát a nyák tetejét mivel vontad be,hogy olyan fekete?
(#) wir12 válasza Rakloo hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
Sose fogod elhinni! Én vassalással csinálom a nyákot és ha kész a maratás a festéket nem szedem le a panelről utána vastag erős alkoholos filcel átszínezem utána a pad-ket lekapirgálom egy körzővel és ezért maradt rajta a vasalásos rajzolat úgy könnyebben és tisztábban lehet lekaparni
(#) wir12 válasza wir12 hozzászólására (») Aug 8, 2009 /
 
A kreativitásomnak nincs határa
(#) Rakloo válasza wir12 hozzászólására (») Aug 9, 2009 /
 
Én is vasalok Általában hibátlanul.Elég bonyolultan csinálod,legalább könnyebb forrasztani így ?
(#) wir12 válasza Rakloo hozzászólására (») Aug 9, 2009 /
 
Fogjuk rá de a jó munkához idő kell! Én rászánom ezt a kis időtt hogy szép legyen
(#) pluss hozzászólása Aug 12, 2009 /
 
Sziasztok!
Új vagyok és rögtön lenne is egy kérdésem.
PCM2906-tal szeretnék egy hangkártyát összerakni, de lusta vagyok, mint az atom.
Van-e valakinek készen panelje, vagy a nyákgyártáshoz szükséges állományokat el tudná-e küldeni. Természetesen tudom, hogy semmi sincs ingyen.
A TI alapkapcsolását szeretném kiegészíteni BUF634-es végekkel.
Nem zenehallgatásra szeretném használni.
Előre is köszönöm.
(#) thxer hozzászólása Aug 12, 2009 /
 
Sziasztok.
Valaki tenne egy olyan szívességet hogy a pcm2902b stab.ic nélküli kapcsoláshoz való alkatrészekről csatol egy hestore.hu listát?
(#) wir12 válasza thxer hozzászólására (») Aug 12, 2009 /
 
SMD vagy furatszerelt kéne?
(#) tbarath válasza gb197 hozzászólására (») Aug 12, 2009 /
 
Szia,

Hogy haladsz a tervvel?
Van valami, amit meg tudsz osztani velünk?
(#) wir12 hozzászólása Aug 13, 2009 /
 
hello attól csinálhat oylat a PCM2904-es hogy melegszik meg néha szikrázik meg tönkre teszi az egyik USB portom attól hogy túlemelgítem véletlen?
(#) Norberto válasza wir12 hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
Ha szikrázik, akkor az kuka minél előbb. Egyébként igen, lehet attól, hogy túlmelegítetted.
(#) wir12 válasza Norberto hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
Köszönöm megvan a gond akkor veszek már egy hőfokmérős multimétert addig nem állok újra neki mert eddig 4 kuka
(#) Norberto válasza wir12 hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
4 kuka esetén viszont erősen kezdenék gyanakodni arra, hogy a NYÁK-ok nem biztos, hogy egészen jó minőségűek, amikre az IC-t forrasztod, vagy valahol egy nagyon észrevehetetlen zárlat marad...
(#) wir12 válasza Norberto hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
Hát majd átnézem erre se gondoltam köszi szépen
(#) Novak válasza wir12 hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
A PCM2904-esek elvileg még a reflow-t is bírják, adatlap szerint 5 másodpercre is leht 260 fokos a tok (nem a láb amit melegítesz, hanem a tok egésze). Szerintem nem egyszerű túlmelegíteni egy ilyen IC-t.
Főleg nem négyet is. Akkor valamit rosszul terveztél a NYÁKon, vagy valóban rossz minőségek a panelek, és zárlat vagy ilyesmi lesz rajtuk.
(#) thxer válasza wir12 hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
Furatszereltre lenne szükségem.
(#) wir12 válasza Novak hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
Hát nem tudom milyen minőségű a panel, mert a tanműhelyből kaptam őket és eddig nem volt vele baj de átnézem köszi
(#) Moderátor hozzászólása wir12 hozzászólására (») Aug 13, 2009
 
Lehet, hogy egy kicsit mellőzni kellene ennek a szmájlinak a használatát, ahogy látom, pont a mondatvégi írásjelek végére rakod ezeket "véletlenül".
(#) gb197 válasza tbarath hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
Kicsit feljebb már csatoltam az első változatot, majd hamarosan felrakom a rev. 2-est is. A nyák kb. 2-3 napon belül elkészül .
(#) tbarath válasza gb197 hozzászólására (») Aug 13, 2009 /
 
remek
(#) wir12 válasza (») Aug 13, 2009 /
 
Nem tudom mért én így fejezem ki a lelki állapotom minden írásom után berakok egy vigyort és ilyet használhatok-->>
(#) dj-mike válasza gb197 hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Hi!
Olyan usb-s hangkarit nem tudtok, aminek van 2db sztereó vonalbemenete és 2db sztereó vonalkimenete?
Üdv!
(#) Gory válasza dj-mike hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
ESI Maya 44 USB például. Az pont ilyen. Meg van neki digitális kimenete is, optika talán. Sőt ASIO-t is támogatja. De ha az érdekel milyen IC van benne azt nem tudom sajnos.
(#) dj-mike válasza Gory hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Jaja, tudom melyik az. Konkrétan kapcsrajzra gondoltam.
(#) gb197 válasza dj-mike hozzászólására (») Aug 24, 2009 /
 
Szia!
Létzik olyan kapcsolás, nem is régen valaki már csatolta a kapcsolási rajzot róla. A kapcsolás a PCM2902 re épül, de nagy csodát nem kell várni tőle, nem a hifire van kihegyezve, inkább csak praktikusságnak használható.Bővebben: Link
(#) dj-mike válasza gb197 hozzászólására (») Aug 25, 2009 /
 
Ezen csak 1db sztereo vonalbemenet van. Meg kimenet is csak 1db.
(#) gb197 válasza dj-mike hozzászólására (») Aug 25, 2009 /
 
Jah, igen sajnos.
(#) wir12 válasza gb197 hozzászólására (») Aug 25, 2009 /
 
A Texas gyárt több csatornás IC-ket de ahhoz DSP meg IS2 port kell szóval az nekünk nemjó. Ha te több csatornát akarsz veszel egy USb hub-ot (800ft) anyi hangkarit csinálsz amenyi kell és az egészet egybe dobozolod én így csinálom a V2
(#) gb197 válasza wir12 hozzászólására (») Aug 25, 2009 /
 
Igazából nem én kerestem a több csatornás hangkarit, nekem bőven elég a sztereo változat, az is csak háttérforrásnak kell, amolyan kis "játék".
(#) wir12 válasza gb197 hozzászólására (») Aug 25, 2009 /
 
Elnézést a tévedését
Következő: »»   13 / 34
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem