Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   174 / 1166
(#) pocok1 hozzászólása Szept 10, 2009 /
 
Sziasztok! Ezt az alkatrészt mikkel lehet helyettesíteni? MTP6N60
(#) Dudus válasza pocok1 hozzászólására (») Szept 10, 2009 /
 
Bármely N-csatornás Teljesítmény FET-tel, mely 600V Uds feszültséget bír és az Id= 6A. A csatornaellenállás pedig legyen kisebb vagy egyenlő, mint 1,2 Ohm.

Ezeket az adatokat a katalógus első oldalán megtalálod.

A legtöbb gyártó Úgy jelöli, hogy (MAX ÁRAM) ( Csatorna típusa) (MAX FESZÜLTSÉG TIZEDE)

tehát 6N60 benne lesz a típusjelzésben az előtte és az utána álló karakterek többnyire nem lényegesek. ( Ne kövezzetek meg, tudom, hogy van olyan alkalmazás, ahol ezek a betűjelzések is számíthatnak)
(#) lapose válasza pocok1 hozzászólására (») Szept 10, 2009 /
 
(#) pocok1 hozzászólása Szept 10, 2009 /
 
Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon jó dolog, hogy ha erre az oldalra feljövök, tud mindig valaki segíteni. Hálás köszönet!
(#) Action2K válasza pocok1 hozzászólására (») Szept 10, 2009 /
 
Szívesen, a többiek nevében. Ezért jó ez a HE. A nap 24 órájában mindig van itt valaki. A jelenlévő 3-600 főből pedig csak tud valaki épp segíteni.
(#) masterknave hozzászólása Szept 11, 2009 /
 
Bocsánat, nem ide szerettem volna! Én is szívesen segítek bárkinek, ha tudok.
(#) mackopajtas hozzászólása Szept 12, 2009 /
 
Sziasztok

Egy számomra ismereten eredetű végzetes hiba miatt 2 ellenállás elszenesedett a párjával együtt.

A kérdésem pedig a következő:

-milyen tipusu ellenállást ábrázol a 2 ferde vonal?

Ez a rajzrészlet egy
BRG M20 as magnóé,

A kapcsolási rajz meg hátha jól jön valakinek

Válaszaitokat előre is köszönöm

Üdv Mackó

m20.JPG
    
(#) Action2K válasza mackopajtas hozzászólására (») Szept 12, 2009 /
 
0,75 ohm, A wattját nem tudom, a csíkok jelölik, a teljes kaprajzon kéne magyarázatnak lennie. amúgy szerintem pár Wattos jó oda. Talán 5-8 W.
(#) mackopajtas válasza Action2K hozzászólására (») Szept 12, 2009 /
 
Action2K
Köszönöm a gyors válaszod!

megyek és felturom a dobozaimat, hátha kezembe kerül pár darab
(#) Action2K válasza mackopajtas hozzászólására (») Szept 12, 2009 /
 
Szívesen!
Érdemes még a két 200 µF-os kondit is megvizsgálni, hogy milyen az állapotuk, mert ők tartják életben a hangszórót (DC leválasztás).
(#) mpisti válasza mackopajtas hozzászólására (») Szept 12, 2009 /
 
Szia! Az ellenállás 2W-os.
(#) szulek hozzászólása Szept 13, 2009 /
 
Hello! Van az erősítőmben két tranzisztor, amelyek nagyon melegednek. Csak az a baj hogy nem TUDOK róluk semmilyen adatot. Csak annyi van rájuk írva hogy: az egyik: b826, a másik : d1062

A "tok" a "tartó" szó szinonimája, nem pedig a "tudok" szó rövid formája!
Frankye
(#) Dudus válasza szulek hozzászólására (») Szept 13, 2009 /
 
A Típusuk
B826 = 2SB826 Adatlap
D1062 = 2SD1062 Adatlap
(#) meddu hozzászólása Szept 13, 2009 /
 
Sziasztok! segítségetekre lenne szükségen
lányomnak az egyik játékában összetört (rálépet)
1 alkatrész de sajnos nem tudom hogy milyen értékű lehetett . Sajnos csak ennyi maradt meg az alkatrészből.
(#) oxygen válasza meddu hozzászólására (») Szept 13, 2009 / 1
 
Szia

Ez egy kerámia rezonátor, 3,58MHz-es.

Üdv
(#) Norberto válasza meddu hozzászólására (») Szept 13, 2009 / 1
 
3,58 MHz-es rezonátorra gondolok én.
(#) meddu hozzászólása Szept 13, 2009 /
 
Sziasztok!
köszönöm a segítséget!
azt elfeledtem írni hogy ez 1 lcd(5cm*5cm) panel hátulján van.1 kép meg lemaradt az előbb :


még egyszer köszönöm !!
(#) rhesus23 hozzászólása Szept 14, 2009 /
 
Van egy videokártyám ami nem működik, mert "csíkozott" tőle a kép, meg csak néhány színből állt. Már be sem tudom kapcsolni vele a gépet. Észrevettem, hogy 2 alkatrész is hibás rajta pontosabban fel vannak púposodva. van egy 3 lábú (50N025 09 BP DF U76K) és van egy 8 lábú (NEXSEM NX2214 0736). Ha jól olvasom a jelöléseket akkor ezek vannak ráírva. Lehet valahol venni ilyen alkarészeket? És van esély arra, hogy működni fog utána a VGA kártya?
(#) liderces válasza rhesus23 hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Hello! Szerintem pár képnek jóminőségüeknek mindenki örülne a kérdéses alkatrészről. És igen van ré reális esély hogy müködni fog a karid tovább. Én is már javitottam videókártyát a mai napig is mennek. üdv
(#) rhesus23 válasza liderces hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Sajnos nem tudok jó minőségű képpel szolgálni. Az említett nyolc lábú alkatrészt nem kell programozni külön?
(#) Doncso válasza rhesus23 hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Szia, jó esély van arra, hogy memória hibás a kártyád, de a GPU is lehet hogy már odavan, szerintem sok reményt már ne fűzz hozzá. De ez persze csak az én véleményem, próbálkozni azért még szabad. Mellesleg milyen kártyáról lenne szó?
(#) rhesus23 válasza Doncso hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Egy Nvidia 8600GT. Nem volt olcsó azért lenne jó megmenteni.
(#) Doncso válasza rhesus23 hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem a 6600GT-m ment el hasonló tünetekkel, jelenleg Müszi-nél van, odaadtam neki hűtő bontásra. Azóta inkább ATI párti vagyok, sok elhalt GT-szériával találkoztam, mondják is a népek hogy van baja, sajnos. Én nem szenvednék vele, de ha nem kerül sokba, egy próbát tehetsz.
Üdv.
(#) hapro válasza Doncso hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Én is ATI párti vagyok.
Ismerősnél aktív hűtés nem ment már ki tudja mióta a processzor forró volt mint állat mikor észre vettem, és a kártya túlélte.
(#) Doncso válasza hapro hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
ATI forever
(#) Norberto válasza hapro hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Én meg Kati párti vagyok :crazya:
(#) hapro válasza Norberto hozzászólására (») Szept 14, 2009 /
 
Te győztél! Elismerem az tényleg finomabb.
(#) Rafael hozzászólása Szept 17, 2009 /
 
Sziasztok!
Kicsit gondba vagyok a film kondikkal és nem igazán igazodok el köztük! Ami egyértelmű számomra az ahol "n" betű is van. De ahol "u" is szerepel az már kétséges, illetve van ahol betű sincs.
Jelen esetben mi az értéke az ezüst u22 és a piros 2200/830 feliratúnak? Az egyikből egyel többet kaptam / ez plusz bezavart /
(#) Pulyka válasza Rafael hozzászólására (») Szept 17, 2009 /
 
Helló

A u22 felíratú kondi értékét nem tudom ,viszont a piros 2200/830 kondenzátor értéke az ha nem tévedek a következő:
2200pF=2.2nF és 830V-os

Tehát 2.2nF és 830V-os

Remélem segítettem

Tomi
(#) proli007 válasza Rafael hozzászólására (») Szept 17, 2009 /
 
Hello!
Az u22 "szeletelt kondi", 220nF/250V
De sorban:
6,8nF/400V
220nF/250V
2,2nF/830V
100nF/100V
1µF/100V
A feszültség értékek mind, egyenfeszültségre vonatkoznak.
üdv! proli007
Következő: »»   174 / 1166
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem