Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   3 / 308
(#) Frankye válasza csikosgabi hozzászólására (») Okt 26, 2006 /
 
Gabi beelőzött a kérdéssel...
(#) zahi válasza Frankye hozzászólására (») Okt 26, 2006 /
 
Hello!

A szomszéd város Tatabánya (Komárom-Esztergom megye). Én Vértesszőlősön lakom.
15 000-ért vettem a konektorsorral meg a kis plexiajtós szekrénnyel együtt (alul is van, csak a képen nem látszik).
Nekem nagyon megérte. Öröm rajta dolgozni. És stabil
(#) csikosgabi válasza zahi hozzászólására (») Okt 26, 2006 /
 
és ez az eladó?ami fel van rakva?és ha 15ért vetted akkor mennyiért adod el ha ez az eladó????
(#) synergy válasza Mate78 hozzászólására (») Okt 26, 2006 /
 
Jó lenne ha belinkelnéd a kapcs. rajzot. Egyébként ez push-pull v. single ended kapcsolás?
Én EL 84-ekkel(6П14П) csináltam egy pp erősítőt amit azóta is tuningolgatok. Most tervben van egy nagyobb teljesítményű EL34 csövekkel. Ehhez gyári Bell kimenőket szereztem. (1959-es gyártmány)
A hypersil jó anyag, a svéd Lundahl cég is erre tekeri a kimenő trafóit.
(#) zahi válasza csikosgabi hozzászólására (») Okt 26, 2006 /
 
Szia!

Nem az az eladó ami a műhelyemben van
Hanem ez, ami a képen van. De mondom jár hozzá a 4 konektor a két kontroll-lámpás kapcsoló ami a konektorokat és a neont kapcsolja. Meg olyan plexi tolóajtós szekrény, ami a műhelyemben van a munkapadon.
ennek az ára 15 000ft

elado munkapad

[b] ha már 1* fel van töltve, akkor kéretik csak LINK-elni, úgy is jó lesz! Köszi!! szabi83
(#) csikosgabi válasza (») Okt 26, 2006 /
 
köszi szépen
(#) Frankye válasza zahi hozzászólására (») Okt 27, 2006 /
 
Szintúgy!
(Ha a pénzem összejön rá, megkereslek priviben vagy mélben!)
(#) andra_s válasza Frankye hozzászólására (») Okt 28, 2006 /
 
szerintem elég sok műhely kép gyűlt össze kéne csinálni egy rangsort persze ne zárjuk le mert másnak is hagyjunk esélyt meg amúgy is kezdünk elmenni az eredeti 5lethez képest. Csak 1 eddigi műhelyek közt kéne rangsortsort csinálni
(#) zahi válasza andra_s hozzászólására (») Okt 28, 2006 /
 
Szerintem is jó ötlet! Még inspirálna is, h szebbét tegyem

Egyébként most szigetelem a külsejét 8cm-res nikecell (hungarocellel). De amúgy se fázom, mert a gázkazán itt van a műhelyben, de tettem be még egy + radiátort is
(#) Spek válasza zahi hozzászólására (») Okt 29, 2006 /
 
Hát íme az én műhelyem... az általános raktárkészlettel

műhely.JPG
    
(#) patexati válasza Spek hozzászólására (») Okt 29, 2006 /
 
Frankó! Hangfalakra vagy ráállva?
(#) Norberto válasza Spek hozzászólására (») Okt 29, 2006 /
 
Egyszer én is szeretnék majd építeni egy olyan szélessávú hangfalat, ami a képeden szemből látszik

Közbevágott Pató Pál úr...eeej, ráérünk arra még
(#) Spek válasza patexati hozzászólására (») Okt 29, 2006 /
 
Üdv!

Jaja, hangtechnikázok. A hangfalakból prof vagyok, az erősítőkből még nem annyira, de már az is alakul!

Norberto: Nem szélessávú, csak tölcséres, azért jó, mert így a tölcsért-részt a mélytartományra specializáljuk, viszont mivel a hangszóró közvetlenül is sugároz, így a középtartományt is visszaadja. Egy driver még kéne a láda mellé, de most rá szoktam rakni egy sima komplett hangfalat a tetejére, így is jó. A hangja BRUTÁL. 50W-tól a másik épületben mennek a kávéscsészék a pulton...no comment. Egyébként egy reflex 15R400 van benne.

Üdv
(#) csikosgabi hozzászólása Nov 17, 2006 /
 
Nem értem!!!!!miért álltunk meg???????????
(#) Prinner válasza csikosgabi hozzászólására (») Nov 17, 2006 /
 
Itt az én műhelyem is, éppen egy hálózati kapcstápot építek a próbapanelre.

Pb170138.jpg
    
(#) Frankye válasza Prinner hozzászólására (») Nov 17, 2006 /
 
Ez jó! Így legalább van bőven természetes fényed!
(#) andra_s hozzászólása Nov 17, 2006 / 1
 
te figyu ami a szkóp tetején van zöld drót azt használod mérőkébelre? mert ha igen akkor szerintem ne legyél zsugori mert megéri venni egy mérőkábelt mert azok pontosak meg biztos hogy azt látod amit mérsz
(#) Prinner válasza andra_s hozzászólására (») Nov 17, 2006 /
 
Néhány hónapja vettem a szkópot, és most a hőfokszabályozós Wellert, elfogyott az összes pénzem. Akartam venni egy mérőfejet, de a legolcsóbb 6000 HUF volt. Nekem olyan mérőfej kell ami 10-ed részére osztja a feszt, azért mert a kapcstápokban néha 600-700 Vpp-ket kell mérni.

Mivel nem volt még koaxom sem, így két szál dróttal
csináltam mérőfejet a végén egy 9,1 Megás ellenállattal.

Persze a mérés elég zajos, szépen látszik az 50 Hz rajta. De ha a drótokat összecsavarom akkor kicsit csökken a zavar
(#) mex válasza Prinner hozzászólására (») Nov 17, 2006 /
 
Kicsit off,de a mérőkábel ügyben oda kell figyelni a specifikációra! Az átlagos 1/10 osztású fejek maximált bemeneti feszültsége 400Vpp, amit ha túllép a bemenő jel maradandó károsodást okoz az ellenállásosztóban. Nekem kettő kábelem is erre a sorsra jutott (mindkettő 9 megás ellenállat megrövidült).
(#) andra_s válasza mex hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
igen és is a 10-es osztósat vettem 2-őt ez egyik az 12e a másik 3e az elég olcsó de tökéletes. Vettem tavaly 1 100osztóval ellátot kábelt de az 23e de az profi is. Ja és milyen Wellert vettél? nem WHS40?
(#) tbence3 válasza andra_s hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
Már sokatoknáll láttam, hogy van kis tároló doboz. Ilyit hol tudok beszerezni? és kb mennyi?
(#) andra_s válasza tbence3 hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
Ha az alkatsrészesre gondolsz akkor azt az OBi-ban vettem a bagyobbikat asszem akciósan olyan 5e asszem elég drága és én csináltam 1 fiókot is akit látsz az asztal latt nagyon egyzserő egy nagy falap és vetten vastag kartont és csíkokat vágtam belőle majd a keresztbe be metszéseket csináltam ezekbe raktam az ellenállásokat egyszerű és olcsó meg ugyen magad csinálod és olyat és akkorát építesz amekkorát akarzs
(#) Prinner válasza andra_s hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
WS 51-es Wellert vettem, kaptam hozzá pót-fűtőbetétet is.
(#) andra_s válasza Prinner hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
Nem tudsz róla mutatni képet?
(#) Norberto válasza andra_s hozzászólására (») Nov 18, 2006 /
 
[link=http://images.google.hu/images?svnum=10&hl=hu&lr=&q=weller+ws-51]http://images.google.hu/images?svnum=10&hl=hu&lr=&q=weller+ws-51[/link]

Felhívom a figyelmed, létezik egy Google nevű internetes kereső. Képeket is lehet vele keresni...
(#) csikosgabi hozzászólása Dec 30, 2006 /
 
Nem értem ??!!tök jó topic volt és nem hiszem hogy csak ennyi műhely van!!!!!!!!
(#) Last_Scout válasza csikosgabi hozzászólására (») Dec 30, 2006 /
 
hát tartok tőle, hogy az én konrádos pákámat, meg a 2000Ft-os multiméteremet nem érdemes lefényképezni, ha lenne szkópom, tápom, meg függvénygenerátorom mondjuk, akkor biztos én is csinálnék külön sarkot nekik Meg ami van az sincsen egyben, mert több mint 8 éve koleszos vagyok

Egyébként azért voltak nagyon jó műhelyes képek... A zseni áttlát a káoszon persze, meg az a munkaasztal is nagyon tecett, amit valaki valami elköltözött gyárból vett, pont olyanok voltak ott, ahol dolgoztam, igaz akik annál ültek azok nem lelkesedtek érte, de az szerintem nem azért volt, mert nem jó a cucc....
(#) Müszi hozzászólása Dec 30, 2006 /
 
Nemtom Szabi83-nak mér kellet átpakolni a témát dumcsizósba.
Mer a pontot karácsonyi ajándéknak szántam volna
(#) szabi83 válasza Müszi hozzászólására (») Dec 30, 2006 /
 
ezért:

Téma típus:

Kérdés, melyre választ várok <- ez nagyon nem!

Csak úgy cseverészek <- ez annál inkább


üdv >>
(#) Müszi válasza szabi83 hozzászólására (») Dec 30, 2006 /
 
De szeretném a legszebb műhelytulajdonost megjutalmazni
Következő: »»   3 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem