Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   113 / 375
(#) Sebi válasza granpa hozzászólására (») Márc 6, 2010 /
 
Már meg is van!

NZC143.GIF
    
(#) granpa hozzászólása Márc 6, 2010 /
 
Szia Sebi! Nagyon köszönöm a sebes választ. Már csak neki kell lelkesedni a hibakeresésnek.
(#) edison14 hozzászólása Márc 7, 2010 /
 
Helló !

Azt szeretném megkérdezni hogy nincs e valakinek gitár hangszedőhez zajszűrő kapcsolási rajza? Én már keresgettem de az angol tudásom miatt nem tudtam keresni az angol oldalakon esetleg mi a neve angolul a zajszűrőnek?

A segítséget előre is köszönöm.
(#) kissi válasza edison14 hozzászólására (») Márc 7, 2010 /
 
pl. keress noise filter-re ( nem tudom, hogy így nevezik gitár alkalmazásoknál is, de egy próbát megér! ) a gitár szóval kiegészítve ( ezt remélem tudod angolul!) !

Használd a

Bővebben: Link


Steve
(#) Doncso válasza granpa hozzászólására (») Márc 7, 2010 /
 
Én első körbe a tápot, azaz az egyenirányítást, és a pufferelést ellenőrizném.
(#) interferi hozzászólása Márc 7, 2010 /
 
Sziasztok!
Egy Orion LCD tv panelhez keresek kapcsolási rajzot , vagy csak a hozzá kapcsolodó panelekröl képet , ha lehet visszarajzolt kapcsolást . Tipusa PWB-L1509 , M375352 , LN560SHLM .

Elöre is köszönöm a segitséget.
(#) fikszes hozzászólása Márc 7, 2010 /
 
Sziasztok!
Hdd kapcsolási rajzot szeretnék letölteni,tudna valaki segíteni nekem ebben?
(#) huba hozzászólása Márc 7, 2010 /
 
Sziasztok.
Kapcsolási rajzot vagy hibatáblázatot keresek az alábbi müszerhez: M1T30.
Eleinte error 3-at mutatott, találtam benne egy zárlatos kondenzátort. Azt cserélve error 2-lett. Félretettem, bekapcsoltam müködött. Aztán többet nem.
(#) bpisti hozzászólása Márc 7, 2010 /
 
Üdvözlök mindenkit!
Javítok egy MAC ZX 1000 tipusu autó erősítőt.Kapcsolási rajz kellene,de ha valaki megtudja mondani a DL1 és a DL3 pozíciószám mijen alkatrészt takar,megköszönném.
(#) kristikoma hozzászólása Márc 8, 2010 /
 
Sziasztok!
Egy Orion AR 321 és 322 kapcsolási rajzát keresem! Előre is köszi!
(#) Zerocross hozzászólása Márc 8, 2010 /
 
Hali!

Egy BQ2004 tip NiCd / NiMh töltő IC-hez keresnék rajzot.
Az adatlapján nincs rajz. Egyet (amit mutatok) találtam, de még kíváncsi lennék más rajzra is!

Előre is köszönöm!
(#) Sebi válasza kristikoma hozzászólására (») Márc 8, 2010 / 1
 
Tessék...

AR321-22.pdf
    
(#) roland0327 válasza Zerocross hozzászólására (») Márc 8, 2010 /
 
Mér nem építed ezt meg amit mellékeltél?
(#) fbela1990 hozzászólása Márc 8, 2010 /
 
Üdv!

Ehhez a PC tápegységhez keresek kapcsolási rajzot!
Már kb. 20 órát dolgoztam rajta, de csak a készenléti trafó kap meghajtást, a nagy trafó nem indul el.

Kösz előre is!!!
(#) tatabike válasza fbela1990 hozzászólására (») Márc 8, 2010 /
 
Ööö, melyikhez is? Én nem látom...
(#) fbela1990 válasza tatabike hozzászólására (») Márc 8, 2010 /
 
Kép lemaradt

táp.JPG
    
(#) klemo86 válasza fbela1990 hozzászólására (») Márc 8, 2010 /
 
Pedig a JNC-k jól bírják, nálam lassan 10éve ezek vannak próbatápnak… Ja, már 2010-et írunk, akkor még több is!
(#) Zerocross válasza roland0327 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Azért nem építem meg, mert túl kevés az infó a rajzról.
Olyan töltőt akarok építeni, ami egy cellával foglalkozik, kisüt, tölt, csepptölt.
(#) tatabike válasza fbela1990 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Na, most már látom. Mi a célod ezzel a táppal? Miért akarod elindítani? Mert ha számítógéphez kell, akkor felejtős, nem érdemes kínlódni vele, 500 Ft-ért kapsz egy ugyanilyet, ami működik.Vagy ezresért egy 300 wattosat, akkor még tartalék is lesz benne... :yes:
(#) fbela1990 válasza tatabike hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Hobbiból javítom őket, ha sikerülne elindítani nagyon örülnék neki. Egy rajz nagyban megkönnyítené a dolgot, mert elég nehéz így átlátni.
(#) klemo86 válasza fbela1990 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Szép hobbi, kitartó lehetsz :kalap:
(#) zoly15 hozzászólása Márc 9, 2010 /
 
Hali mindenkinek!
Olyan kapcsolási rajzot keresek ami egy hővédelem lenne.
Az érzékelő 10K NTC ellenállás lenne.
Olyat keresek ami nem fordulatszám vezérelt, hanem vagy megy a ventilátor teljes fordulaton vagy áll, ezt relével képzelem el.
A kapcsolási hőmérsékletet jó lenne ha lehetne állítani olyan 40-60C fok között.
Előre is köszönöm!

Üdv!
UI.: Mindez PC ventilátorhoz kéne (12V-os)
(#) kadarist válasza zoly15 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
szia!
Nézz szét itt: Bővebben: Link
(#) llaci56 válasza klemo86 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Nem kéne cikizni azokat akik felélesztenének pl. egy kapcsi tápot! Ez az egész fórum erről szól! Számtalan dolgot lehet készen kapni, mégis megépítjük, megjavítjuk, szétszedjük, összerakjuk.
Inkább villógós ledes pólót építsen?
(#) zoly15 válasza kadarist hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Köszi, de már fél órát kerestem a HE-n de azok nem 10K NTC vel működnek :no:
(#) kadarist válasza zoly15 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Az miért baj? A felső oldali ellenállások értékét csökkentsd a Te NTC-d értékével arányosan.
(#) zoly15 válasza kadarist hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Ebben a rajzban kéne csökkentenem?
A műveleti erősítőt ki kéne váltanom valami újabbal, jó lenne Pl. Tl071?
(#) granpa hozzászólása Márc 9, 2010 /
 
Szia Doncsó! Köszönöm a javaslatot, még nem tudtam nekilátni, mert elromlott a nyomtatóm, és nem tudtam levenni a kapcs.-rajzot. Amint a válaszomból láthatod még csak most jutottam a gép elé. Kösz mégegyszer.
(#) kadarist válasza zoly15 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Igen, itt. Építs be egy 47 vagy 22 kohm-os potit. a soros ellenállást is vedd lejjebb mondjuk 6,8 kohm-ra. A műveleti erősítő erősítését viszont lehet, hogy növelned kellene a kisebb hiszterézis miatt az R3 ellenállás növelésével. A 741-es erősítő teljesen jó oda, de a 071 is kiváló.
(#) klemo86 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 9, 2010 /
 
Egyáltalán nem cikiztem, csak ezekkel a tápokkal rend szerint iszonyat sok munka van, ha rossz, és azért tettem oda azt a szmájlit, mert aki ilyenben látja a kihívást, és nem bontja le azonnal alkatrésznek, az tényleg igazi fanatikus! Nekem biztos nem lenne hozzá annyi időm meg türelmem! Bocs, ha úgy hangzott, de a lényeg: le a kalappal! (szerintem egyáltalán nem lehetett erre következtetni a hozzászólásomból, de mindegy, elég, ha egy valaki félreérti, aztán kész is a jóhírem )
Következő: »»   113 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem