Fórum témák
» Több friss téma |
(3) Tilos a közúti közlekedés hatósági ellenőrzését megakadályozni, megzavarni, valamint az ellenőrzés eredményét
befolyásolni, ide nem értve az ellenőrzést előre jelző eszközök használatát. (1/1975. (II. 5.) KPM-BM)
Hat az 1% nem egy jo pontossag. RS232 kommunikaciot nem is lehetne rabizni.
A kvarc pontossaga 0.002% korul van.
szevasz.szerinted a lámpás mérést hogy lehetne megakadályozni?a rendszámos a te verziod ok.
Igen, ezért töröltem közben amit írtam
![]()
Hat azt is csak egy ideig viszi. Ha folyamatos vetel vagy adas van akkor nem tud ujraszinkronizalni es bithiba lesz belole.
Minden startbitre szinkronizál, 9600-on biztos jó, mert én úgy használok elég sok készüléket. Nagyobb sebességre és CAN buszhoz pl már nem jó. De ez itt off.
hát hogy a foncsorról nagyon jól visszaverődik a lézerfény.lenne valami ötleted rá?
egyébként a suzukin mindig égett a lámpa.érdekes.
Ja mondtak, hogy ha eg a lampa az csokkenti a gun erzekenyseget.
lézerpointerrel kipróbáltam.rendszámról gyengén,a foncsorról nagyon,bekapcsolt lámpánál a foncsorról enyhén verődik vissza a fény.
Nem lesz az enyhébb...ugyan mitől lenne...csak Te látod annak, mert elnyomja a fény az agy korrigál....
A traffinál is ugyanúgy lehet.....a lámpa infra tartományából kell kiszűrnie az impulzusokat. Logikus, hogy csökken az érzekenysége....mint az IRDA vevőnél a napfény hatása. bobesz ? "Gyerekek.ne killódjatok.... holnap vagy holnap után felteszem nektek az antilaser g8 vevőrészét.okkéé!"
nem tettem fel nehogy baj legyen belőle.téged érdekel?
email.ne ilyedjetek meg gyors nyákrajz.
szerintem lesz mit kérdezni de a munkahelyemen van a fej majd hazahozom,és mérek mert nem emlékszem a dolgokra.kb 1 éve szettem szét azóta óne.
Köszi...
Az LMH6624 az egy 1.5 GHz opamp ! A két soros jFET típusa jó lenne, nem olvasható kód ?
Az R és C mérése mennyire pontos...bent az áramkörben.
A második jfet kimenetén van egy 470n az első ránézésre nagyon gyanús. Az a gond, hogy nem úszkálnak a kereskedők nagyfrekis jfet-ekben...meg bazi nehéz turkálni, mert nem írnak frekit. Azt érti valaki, hogy miért kell neki 2 monostabil sorban?
Nekem is elkuldenéd a rajzot?
találtam egy amerikai videót.ha jól látom beépítették a lámpába a blokkoló fejeket.
|
Bejelentkezés
Hirdetés |