Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   706 / 1679
(#) sooty válasza slogan hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Hű ez nagyon jó! Színes és fekete-fehér papírképet is lehet előhívni a konyhában, csak be kell álítani a megfelelő fényt, ó ha 25 évvel ezelőtt lett volna ilyenem
(#) l48 válasza 5cmarzo hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Miért nem irja ki! Titok?
(#) tomat5 hozzászólása Feb 27, 2011 /
 
Sziasztok
Egy barátom kérésére csináltamEZT
Élőben egész jól néz ki.
Üdv.
(#) slogan válasza sooty hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
igen a pirosnál nekem is ez jutott eszembe
(#) slogan válasza tomat5 hozzászólására (») Feb 27, 2011 / 1
 
Már a sokadik ilyet látom itt.....
Nagyon - nagyon tetszik !

Egyszer nekiállok egy ilyennek az biztos !

Gratulálok szép ,igényes ,letisztult termék !
(#) vicsys válasza tomat5 hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Szép lett! Ez most mit is csinál?
(#) borvendeg válasza 5cmarzo hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
[OFF]Hello! Mindent bele! Idén felhasználhatod a tavalyi tapasztalatokat! Ez nagy előny! Hajrá!(Nézőként ott leszek. Sajnos nem indulhatok.)
(#) tomat5 válasza vicsys hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Szia
Van egy forgóvilla. Ez egy olyan mechanikus szerkezet, amin egyszerre csak egy ember tud áthaladni, és minden áthaladáskor ad egy jelet. Van ilyen a bemenő és a kimenő irányban is. A számláló segítségével nyomon lehet követni, hogy hány ember tartózkodik az épületben. Egy embernek van egy rádiós nyomógombja(ez gyári szerkezet) amivel ki tudja kapcsolni a kijelzőt és tudja resetelni ha szükséges. Ha lekapcsolják az áramot megőrzi az utolsó értéket.
Üdv
(#) sooty válasza tomat5 hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Szép órát lehetne csináli azokból a kijelzőkből... Nekem is van egy ilyen két digites kijelzőm, az olyan helyekre való, ahol sorszám szerint kell valakit behívni... pl. rendelő stb. távirányító van hozzá, mint a gk. riasztókhoz azzal lehet le fel léptetni vagy a számláló bemenetén keresztül.
(#) vicsys válasza tomat5 hozzászólására (») Feb 27, 2011 /
 
Megvilágosodtam! Köszi!
(#) Kovidivi hozzászólása Feb 28, 2011 /
 
Sziasztok!
Nyár óta végre kész lett a Vu-tornyom. Tudom, a csavarok... Ha úgy látom, újravágom a hátsó részt.
Youtube
(#) mrobi válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Szép lett. A torony miből készült??
(#) jdani válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Fura, de jó! Én megnéztem volna a hátuljáról is egy képet
(#) Frankye válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Nekem tetszik. Ha működik, nem annyira feltűnőek a csavarok, de ha újraépíted, tényleg nem lenne rossz eltűntetni őket.
(#) lobbooo hozzászólása Feb 28, 2011 /
 
Sziasztok! Készülöfélben van a egy hangfal, amit apukáméknak készítek ajándékba a régi heLYére. Még sok meló van vele, de már körvonalazódik. Az a "Z" alakú elem ( Kép001 ) a doboz mélyítésére szolgált,mert kicsi volt a térfogata a mély hangszórónak, így nagyobbítottam rajt, a hátlap sülyesztett annak a helyére készült, és ebbe az elembe is bele süllyesztettem a hátlapot.
(#) lobbooo válasza lobbooo hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
A többi...
(#) zenetom válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Hali!
Gratula, ez csúcsszuper!
Én még mindig nem jutottam el odáig, hogy egyáltalán a LED-eket megvegyem.
(#) Dániel X válasza lobbooo hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Üdv!

Jól néz ki, csak így tovább. Milyen hangszórók csücsülnek benne?
(#) lobbooo válasza Dániel X hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Köszi! SQP2540 a mély, mnc mélyközepek (két darab 8ohm-s párhuzamosan), DTF12 (4ohm-os) a dóm, 400 és 4000 Hz-n vágva.
(#) David.zsombor válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Olyat nem tud hogy mittomén az alja zöld felül meg piros? am nagyon tetszik
(#) David.zsombor válasza lobbooo hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Egyszerűen gyönyörű. bár én nem ilyen szinűre lakkoztam volna de ez ízlés dolga.(vagy hogy milyen van otthon )
(#) Kovidivi válasza zenetom hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Köszi mindenkinek!
A torony plexiből készült, 1mm-es lapok vannak összeragasztva, pontosan 8db tesz ki egy vastag lapot. A hátulján nincs semmi, csak egy IDE csatlakozó A vezérlés egy külön dobozban van, mert ennyi funkcióhoz (youtube-on a videó alatt elolvasható, hogy mit tud) már nem lett volna elég a torony mögötti hely, és a potik és kapcsolók is ide vannak elhelyezve.
Gondolkodtam azon, hogy a színeket számítógépről lehetne vezérelni, LPT porton keresztül. Ekkor akár a szivárvány színeiben is pompázhatna a torony. De ezt már nem valósítottam meg.
(#) David.zsombor válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
A helyes válasz az hogy MÉG nem valósítottam meg
(#) potenciameter válasza lobbooo hozzászólására (») Feb 28, 2011 /
 
Szép cucc! Gratula!
(#) lobbooo válasza David.zsombor hozzászólására (») Márc 1, 2011 /
 
Köszi! Igen-igen, a milyen van éppen itthon...!
(#) lobbooo válasza potenciameter hozzászólására (») Márc 1, 2011 /
 
Köszönöm!
(#) Müszi hozzászólása Márc 1, 2011 /
 
Sziasztok!

Ma befejeztem a 1,5 hónapja elkezdett (végleges) erősítőm épitését. A benne lévő áramkör CIROKL galériájában található, C-Picur néven, egy kis tranzisztoros erősítő. A doboz egy megpusztul OML-3-mas doboza, az előlapot teljesen én csináltam.

Még a potigombot kell lelakkoznom, ezért nincs teljesen rátolva a potira!

A sok segitségért ezuton is köszönet Cirok Lacinak, és DuMatyinak!

Várom a véleményeket

Üdv: Müszi
(#) Doncso válasza Müszi hozzászólására (») Márc 1, 2011 /
 
Nekem nagyon tetszik, olyan Müszis. Vannak stílusjegyeid tudtad? A hangja milyen? Mi lett az OML belével? Gratulálok hozzá.
(#) Müszi válasza Doncso hozzászólására (») Márc 1, 2011 /
 
Üdv Papa

Az OML belét elbontottam. Stilusjegyek? Azt csak a külsö szemlélő láthassa , azt én nem tudnám így megmondani.
A hangja az szép és erőteljes, szobába bőven elég.


Müszi
(#) dbase válasza Müszi hozzászólására (») Márc 1, 2011 /
 
Az a potméter oltári ronda. De a többi szép!
Miből van az előlap? Mivel raktál rá szöveget?
Következő: »»   706 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem