Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   741 / 1680
(#) Zoli_bácsi válasza andrÁSZ hozzászólására (») Máj 14, 2011 /
 
A főkapcsolótól balra lévő csatlakozón jön ki a fesz. Ez egy kétpólusú csatlakozó. Az ellenpárját bedugva be is lehet csavarozni, így kizárt, hogy véletlen kicsúszik. Jobbnak láttam, mint a banánhüvelyeket. A dugóra 1m vezeték, arra pedig csipesz kerül.
(#) san398 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 14, 2011 /
 
Átlátható, rendezett, szép kivitelezés! Gratulálok a táphoz!
(#) Mybuster hozzászólása Máj 14, 2011 /
 
Hello mindenkinek!
Nagynehezen kész lettem a végleges 0-99 számlálóval tudom nem nagy szám de kezdőként örülök neki!
(#) geri303 válasza Mybuster hozzászólására (») Máj 14, 2011 /
 
Működik nem vitás
Amúgy mit fog számolni?

Nem lett volna jobb ha panelt tervezel neki? Nem lenne az a sok kábel.
(#) CIROKL hozzászólása Máj 14, 2011 /
 
Délelőtti unaloműzőként egy Quad 405 gyors dobozolását csináltam , nem én csináltam a paneleket , az eredete ismeretlen .
Egy haver kérésére beledobáltam egy kazettás deck dobozába a két panelt és a hozzátartozó trafót és a táp dolgait , továbbá még megmaradt a deck egykori kijelzője is / a srácnak így kellett /
A doboz teteje még festésre vár , egy kicsit karistos de az is lehet marad úgy ? majd a srác eldönti a további sorsát .
Az egész olyan gyors meló volt csak csupán , szinte semmi nem számit alapon csak dobozba kerüljön és kész
/ mindent a megrendelőért alapon !/

(#) vicsys válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 14, 2011 /
 
Szép lett!
(#) lesliewednesday válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 14, 2011 /
 
Köszönöm, kibogarásztam. A programot Vicsys módosította, vagy jó eredetiben is?
(#) Mybuster válasza geri303 hozzászólására (») Máj 14, 2011 /
 
Szia!! hobbyból építettem mint minden mást majd még valamire jó lesz pl activenél stoopernek hát igen fejlődnöm kell még egy kicsit majd később már normális tervezett nyák lesz!!
(#) Abukodonozo válasza Mybuster hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Egész jó lett, de a fényképezésen még túlórázni kell...
(#) Mybuster válasza Abukodonozo hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Hát igen ez csak egy 3.2 MP samsung mobil volt!
(#) Ricsi89 válasza Mybuster hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Nem a megapixelek száma számít egy fényképezőnél. 2MP-es 6-7 éves mobillal olyan képet csinálok, hogy nem mondod meg róla, hogy az mobillal készült.
(#) mrobi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
[OFF]Igen ám. Csak lehet hogy a tiédben van autófókusz. Samsung-ban általában kispórolják. Mondjuk egy nagyítóval éléggé jól fel lehet "tuningolni"
(#) vicsys hozzászólása Máj 15, 2011 /
 
Hamarosan elindíthatom a légáramlás mérő berendezés tesztjét. Még ki kell mennem a kamrába, bontani dual komparátort valamiből. Remélem találok...
Addig is 1-2 kép a nyákról.
(#) storm válasza vicsys hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Szép [OFF]meguntad a PIC-eket?
(#) Panhard válasza vicsys hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Azért én tudnák kötekedni kicsit, a fúrás hagy némi kívánnivalót maga után, meg szerintem akkor van kész valami, ha be is van dobozolva szépen. (persze ha dobozban lesz) Amúgy nem rossz
(#) storm válasza Panhard hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Életlen volt a fúró
(#) Abukodonozo válasza vicsys hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Sehol egy mikrokontroller, egy kristály, kijelző, valami? Vic-mester, mi lett veled?! Vicc volt, szuper lett az eszköz!
(#) vicsys válasza storm hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Igen, sajna a fúróm hagy némi kívánni valót maga után. PIC nem kell bele, mert ez az analóg mérő része. Ezután lehet, hogy teszek egy jelfeldolgozó egységet PIC-el és GLCD-vel. (Csak a huzat nagyságát kell indikálni, pontos érték nem fontos. Emiatt nincs óra és PIC.) Az egész panel 50x50mm, kényelmesen elfér a tenyeremben. A nyákot inkább a feliratok miatt tettem fel. Dobozolni, majd csak akkor fogom, ha kellően be lehet lőni. Nagy gondban nem leszek, mert kicsi, lapos, aranyos.
(#) storm válasza vicsys hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Ez a beszéd És pontosan mit is fogsz vele mérni? Úgyértem minek a légáramlását?
(#) vtsoftware válasza storm hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Van egy sejtésem hogy a sörkollektorhoz lesz...
(#) vicsys válasza vtsoftware hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Igen, de nem elsősorban...
Apám megkért, hogy építsek egy elég érzékeny légáramlás mérőt (indikátort), amivel a lakását tudja tesztelni. (terveztem bele még hőmérőt és légnedvesség mérőt is. Ez majd csak a PIC-es verzióban lesz). Ha itt beválik, akkor a sörkolihoz is ezt fogom majd implementálni.
(#) Mybuster válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
OKS Értettem!!!
(#) Tibi98 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Máj 15, 2011 /
 
Valóban szép munka, gratulálok! Csaknem "gyári" hatást kelt. Ha nagyon kötözködni akarnék, talán annyi, hogy általában a mértékegységeket szögletes zárójelbe írják, de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás és természetesen mit sem von le a profin megépített készülék értékéből!
(#) borvendeg hozzászólása Máj 16, 2011 /
 
Hello!
Felkerült a honlapomra WALL-e végleges formája és egy rövid összefoglaló a magyarokamarsonról(ahogy én láttam).
Örömmel jelenthetem be, WALL-e nyugdíjas.
Bővebben: Link
(#) Frankye válasza borvendeg hozzászólására (») Máj 16, 2011 /
 
Idézet:
„Örömmel jelenthetem be, WALL-e nyugdíjas.”

De jó neki! Én is szeretnék már ott tartani...
(#) emersys hozzászólása Máj 16, 2011 /
 
Sziasztok!
Ígértem ,hogy felteszem az 500as project-et dobozolása után.
Hát itt lenne:!
Bár ugyan még a feliratozásra és pár apróbb dologra ( a hord fület is pirosra fújom majd) nem volt időm, de lassan az is meglesz.
Mellesleg az alaplapjáról hiányzik még egy elko is, és a védelméhez várok még pár alkarészt...
Ezt eltekintve remekül, és ami a legfontosabb megbízhatóan működik :yes:
(#) Davidd hozzászólása Máj 16, 2011 /
 
Uha..Nem semmi erositot raktal ossze.En ma fejeztem be ket tda7294 es panelt. Nem egy eromu de elso erositom.Ami meg lenyeges hogy a paneleket kezzel rajzoltam mert nincs lezernyomtatom. Ideglenes kis hutesel hajtam a heten kerul ra egy hutes.Ez a ket ic hajta a ket front difukat majd. Meg majd egy tda7265 a 2 reart es a melyet egy tda7294 hid fog hajtani....hat meg a megvalositasig van de lassan haladok vele.Beszeljenek a kepek.
(#) Ricsi89 válasza Davidd hozzászólására (») Máj 16, 2011 /
 
Ilyen egyenes vonalakat hogyan tudtál rajzolni? Vagy ennyire remegett a kezed?
(#) janikukac válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 16, 2011 /
 
Elárulom: Megivott 2 sört.
(#) Davidd hozzászólása Máj 16, 2011 /
 
Nekem meg nem nagyon lenne szabad sorozzek...De igy sikerult.Hibajavitoval rajzoltam es aval nem lehet meg vonalzot se tenni melle mert az elhuzza.. Meg most kezdtem a nyak gyartast De majd meg remelem fejlodok.
Következő: »»   741 / 1680
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem