Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   72 / 84
(#) ethosz2 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
Figyelj! Az ilyen Matyi félék úgysem hiszik el, amíg nem hallják...

A tegnapi HTA próbán minden erősítő sokkal-sokkal rosszabbul produkált, mint szokott. Először azt hittük, hogy valami elszállt az előfokban, mindent csináltunk, de nem jött meg a szokott hangzás. Aztán szembeötlött az újonnan bevezetett hosszabbító, ami fel volt tekerve és a cuccok fele abba volt bekötve (műszerek, CD lejátszó és az előfok) a másik fele a régi elosztóba. Idáig ugye minden egy elosztóból ment. Végső elkeseredésben visszadugtunk mindent a régi elosztóba, miután semmi nem használt. Így minden egy helyre volt dugva. Aztán csoda történt... Akkora, amekkorát semelyik tegnap kipróbált alkatrész lecserélése sem okozott. Többször oda-vissza cseréltük, hogy jól hallunk e. Hát idáig nem foglalkoztam az ilyesmivel, ez már nekem is "sokk" volt tegnap, de ráfogtam a CD-lejátszó kapcsoló üzemű tápjára, a hosszú hurokra, meg a húsvéti nyuszira a dolgot. A relékről is kiderültek érdekes dolgok. Párat kipróbáltunk és volt olyan relé, aminél határozottan lehetett hallani, hogy ront a hangon.
(#) szamóca válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
A "csodaszarvas" tápszűrőt már hallottam a tápvonalba iktatva. Azóta is gondolkodom rajta hogy veszek egyet, és szétszedem hogy mi a fene van benne, mert hogy úgy leszedi zajt hogy az már nem placebo az biztos. Pedig én szkeptikus vagyok a dologban.
(#) klemo86 hozzászólása Máj 23, 2011 /
 
Annyira jellemző, hogy centikre vagyok a céltól, és egy szabad fél órám sincs már vagy 3 hete Képtelenség addig összerakni bármit is, amit vinni akartam, illetve nem is nagyon lenne mivel Hihetetlen ez a munkás élet… Annyira sajnálom, mert érdekelt volna más véleménye - ez nekem fontos lett volna. Meg persze én is kíváncsi lennék már rá! Nembaj, majd a HE-sre elviszem…
(#) ethosz2 válasza klemo86 hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
Hát igen, szamócánál is ez a szombatra szabadságot dolog... Na mindegy. A Tibinek is 3 hónappal ezelőtt szóltam, hogy rakja össze az erősítőt. Holnapra vesz ki szabadságot, hogy összerakja. A monoblockjait már újrafestette.

Én azért elviszem a két csupasz végfokpanelemet. 2 asztalos szorító hűtőborda aztán kész. A kábeleket már méretre vágtam, leónoztam, a csatlakozókra ráforrasztottam. Fél óra alatt össze tyúkbelezem ott a helyszínen. A HTA30 is így fog kinézni, semmilyen doboza nem lesz. A 20 kilós, meg afölötti súlyú kész végfokot mégsem cipelem le.

Ha neked fontos a vélemény, akkor szerintem hozd el a végfokot félkészen, csupaszon, mindegy, csak szóljon. Kivéve persze, ha a design-al kapcsolatos véleményt szeretnél...
(#) klemo86 válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
Na igen, annyira akartam csak elsődlegesen is összedobni, hogy legalább szállítható legyen
Ebből sajnos most nem lesz semmi
(#) DuMatyi válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 23, 2011 /
 
Khm, Az ilyen Matyi- féle emberek beiktattak egy olyan funkciót, hogy figyelő, mert már csak akkor jönnek ide, ha valami őket érdeklő topikban mozgás van... Te is szkeptikus voltál, túl sok vudut hallottunk. Azért viszek egy rongybabát és zsákvarró tűket.
(#) koncsik03 hozzászólása Máj 24, 2011 /
 
Már csak 5 nap emberek!!

Action2K.mindenki kap nyakba akasztós táblát?
Egyébként én nem csak egyedül megyek.Apukám biztos jön velem és lehet,hogy az ismerőse pedig elvisz minket.
De ez még nem biztos!
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 24, 2011 /
 
Én pl: egyáltalán nem akarok fuxot, ezért is nem regisztráltam. Ez a nicknév is véletlenül lett és totál gáz. Ilyet nem akarok a nyakamba.
(#) saraha válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Szerintem neked simán kijárna a KD mester-es fux,amúgy meg az lenne a legjobb, mert így mindenki tudná ki is vagy és mit is tettél le az asztalra... ,de ez csak az én véleményem.
(#) ethosz2 válasza saraha hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Nem, nem kell aztat tudni olyan nagyon... Nem mintha nem tudná mindenki, de nem akarok én ilyen előitéletesdit játszani ott.
(#) lamalas hozzászólása Máj 24, 2011 /
 
Sajnos nem tudok menni a kiallitasra, mas dolog kozbejott. Jo szorakozast mindenkinek!
(#) CIROKL válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Ha regisztrálsz ha nem akkor sem kötelező a fux tehát ez nem gond ha bőven elég ha a közvetlen ismerőseid tudják csak kiléted .
Mi már sokan ismerjük egymást ezért meg nekünk akik már többször is találkoztunk meg ezért nem kell az ismertető mert már sokszor találkoztunk .
A részvétel az ami fontos ha tudjuk kiléted ha nem,így az a nyakba akasztós dolog csak egy plusz azok számára akik felvállalják kilétüket. Dávid remélem azért tudunk egy pár mondat erejéig beszélgetni ha már ott leszel és anonim , de majd csak megtaláljuk egymást ?
(#) cruisher válasza ethosz2 hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Látom az oldaladon, hogy építettél már egy pár RIAA korrektort. Egy ilyen RIAA összehasonlító szeánsz nincs esetleg tervben a találkozón?
(#) bakos13gab hozzászólása Máj 24, 2011 /
 
Azt kérdezném, hogy eladó holmik lesznek, tehát számítsak arra, hogy börzeféleség lesz?
(#) rockersrac hozzászólása Máj 24, 2011 /
 
Énnekem kérdéses hogy megyek-e vagy nem! Mivel nem kizárt hogy szombaton ér rá ismerősöm, hogy megcsináljuk a tetőn lévő betáp oszlopot, mivel légvezetéken kapják a villanyt, és nem olyan túl rég megtépázta a vihar, és emellé jelenleg kb a 0 vezeték tartja a helyén az egész köteget, mert az eredeti távvezeték tartó megadta magát. És új vezeték lesz az ELMŰ által feltéve, de az nehezebb, így a tetőoszlopnak ellentartó kábel szükséges, és nem 100%, de eddig erősen úgy tűnik, hogy szombaton lesz ez ,,meglépve" !
(#) saraha hozzászólása Máj 24, 2011 /
 
Hűű,fiúk! Sz.fehérvár környékéről megy valaki kocsival (retour) akihez befér még egy 70 kilós serác, mert a mocim beadta a kulcsot,kuplungos lett szegény,így meg nem merek menni! Persze útiköltségbe beszállnék...a tömegközlekedést utálom,mint a bűnömet,de ha muszáj akkor az lesz,mert ott lesznek akik számítanak nekem...Szóval akihez beférek írjon...
(#) emmzolee válasza Action2K hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Hello

Próbáltam regisztrálni a megadott linken a III. Amatőr Audiokészülék Építők Találkozójára.
Nem küldik vissza az aktiváláshoz szükséges linket. Regisztrálni meg csak szerdáig lehet. Én meg nem valószínű, hogy a net elé kerülök addig. Lemaradni nem akarok.
Mit lehet tenni?
(#) szamóca válasza emmzolee hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Írj egy privit Eksöntúkéj-nek.
(#) saraha válasza emmzolee hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Én kb: 20 perce regiztem nekem minden kafa volt!
(#) emmzolee válasza emmzolee hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Már úgy néz ki meg oldódott.

Kössz.
(#) EcoPityu válasza bakos13gab hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Szia!
Én viszek cuccokat!
Mi kéne, ha vóna'?

Pityu
(#) ethosz2 válasza lamalas hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Sajnálattal hallom ezt. Nagyon jó lett volna, ha lejössz!
Nagy érvágás ez a találkozónak. Remélem azért, hogy talán mégiscsak közbejön valami és mégiscsak lejössz...

Már csak Matyi maradt egyetlen személyes ismerősömnek ott. Valahogy mindenkinek az utolsó napokban jön közbe most minden...
(#) bakos13gab válasza EcoPityu hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Hehe. Nem tudom. Opportunista leszek...
Csak ha számíthatok akármire, akkor viszek kis pénzt, nem csak a belépőt+kajára valót.
Hogy mi kéne... Hát eredeti BDW83 és BDW84 nem túl csillagászati áron (olyan, ami nem hamis) esetleg.
(#) ethosz2 válasza bakos13gab hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Tartalék BDW-t viszek a HTA-ba. Ha megmaradnak a találkozó végéig, akkor lehet, hogy már nem tartok rájuk igényt...
(#) ethosz2 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 24, 2011 /
 
Csak nem akarok egyből feltűnősködni az elején. A névtelenségbe maradást te sem gondoltad komolyan? Azt amúgy sem lehet megoldani, mert aktív tevékenységet csinálnék ott, amit itt beharangoztam, tehát nem maradnék sokáig névtelenségben. Egyszerűen nem kell nekem egy ethosz2 maradvány nick-es nyakbavaló és kész. Lehet mindjárt regisztrálok KD néven, az jöhet például.
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 24, 2011 /
 
Na már én is regisztráltam. Kétbetűs nyakbavaló jöhet, lehet, hogy majd fel is veszem.
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Viszek egy mono D-osztályú végfokpanelt is, hátha érdekel valakit. Meg lehet majd hallgatni, igaz, csak monoban.
(#) koncsik03 hozzászólása Máj 25, 2011 /
 
Már csak 4 nap emberek!!
(#) Alkotó válasza koncsik03 hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
Ha szombaton lesz 8-tól, és ma szerda 12:54 van, akkor ez nem stimmel. Maximum 3, de inkább 2,8 (nagyjából)
(#) koncsik03 válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 25, 2011 /
 
a mai napot is beleszámoltam.
Következő: »»   72 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem