Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   76 / 84
(#) Gafly hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Majd a statisztikára (2010 vs 2011) kíváncsi leszek ha majd Laci összeszámolja.
Azért jókat beszélgettünk
(#) CIROKL hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Elől járóban minden résztvevőnek köszönet a részvételért .
Fotokat várnék a mail címere , amit a FOTO albumomban majd a nagyközönség számára megtekinthető lesz .
(#) klemo86 hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Tetszett, jó volt
(#) koncsik03 hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Nekem is nagyon tetszett,remélem jövőre is lesz
CIROKL:hová küldenéd a kapcsolási rajzot?
(#) bankimajki hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Én is nagyon sok pozitív élménnyel gazdagodtam ezen a találkozón. Sok embert megismertem. (Ill. egy kutyulit is. ) Jókat beszélgettünk. És rengeteg csodás készüléket láttam. (Élőben azért jobb, mint a képeken nézegetni őket.) Gratulálok minden egyes kiállítónak. Ill. Action2K-nak a találkozó lebonyolítása miatt. Bár a következő kiállításra viszek saját CD-t, ill. fülest is. Hogy legyen valami viszonyítási alapom. Mert így nem sok mindent szűrtem le a hangzásból.
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
(#) mark.budai hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Nagyon köszönöm mindenkinek ezt a jó találkozót, nagyon jól éreztem magam! Egyetlen rossz volt az egészben, hogy már vége. Nagyon szép erősítőkkel és nagyon jó fórumtársokkal találkoztam!
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Annyit tennék még hozzá, hogy az ilyen rendezvényeknek egyetlen hatalmas hátulütője van, voltaképp jellegéből fakad. Mindenki ismer mindenkit, és az ember mindenkivel szeretne beszélgetni, de nem tud. Ezért pár emberrel nekiáll, és még mindig azt érzi, hogy basszus, de dumáltam volna még XY-nal. Igazából hiányérzettel jöttem el emiatt, de ez az én gondom.

Igazából csak annyit mondhatok: jók voltatok / voltunk, jövőre újra ugyanitt, még többen.
(#) Gafly válasza klemo86 hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Klemo86, mondjuk rád fentem a fogam (jó értelemben) de nem jött össze. Volt rajtad kitűző? (Én voltam a nagyterem hátsó sarkában az a fura "csöves" ).
Szerencsére másokkal összejött a "fog fenés".
És szerencsére nagyon sokan voltak akikre nem kellett fenekedni.
Pucukának külön respect!
(#) john94 hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Most látom,miről maradtam le
Jó cuccok voltak kinnt,gratulálok az építőknek! :taps:
(#) klemo86 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Volt kitűzőm, és láttalak is Nekem elég új volt mindenki, mivel először járok egyrészt ilyen rendezvényen, másrészt HE-s találkozón… Kicsit meg voltam szeppenve, mert én olyan vagyok Ezért nem is beszélgettem szinte senkivel, de legközelebb talán (biztos) összejön, amikor a saját dolgaimat mutatom be
(#) ethosz2 hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Köszönöm a találkozó élményét a szervezőknek és a résztvevőknek. CIROKL Elektrocompainet (Ottala) erősítője nagyon tetszett. Friss, életteli, nagyon muzikális hangjú kis gép. Nagy kár, hogy a GU50 PP-t nem tudtam kipróbálni, valahogy már elkéstünk a dolgokkal a végére. Még a csöves SE rendszer a szomszéd szobában nagyon tetszett. Nem tudom, hogy ki volt a tulaj, építő, de gratulálok neki.

Sajnos a HTA fejlesztés nem jött össze, mert szinte semmiféle lényeges hangzásbeli vátozást nem produkált a cucc a csatoló és tápkondi cserére, egyedül a tranzisztorok cseréjével sikerült némi nem túl nagy változást kieszközölni. (azt nem értem, miért) A hozott Marsal-Leach erősítő, ami nálunk szólt, az is elég korrektül teljesített, szóval elismerésem a tulajnak.

A teremakusztika sajnos borzalmas volt, ahogy lamalas írta, jól megszívatott minket.

Amin lehidaltam, az a lizardwizard kütyüje (asszem egy spec kimenő trafó 1:1 áttétellel). Először elég szkeptikusan álltam a dologhoz, de döbbenetes változást okozott a hangban, ami egyértelműen pozitív volt. Mondjuk a B5/Tannoy M1 rendszerbe már nem éreztem pozitívnak a hatását, de a másik rendszerünk hangjának szerintem keményen jót tett. Sajnos csak délelőtt járt nálunk a kütyü.

Én jól éreztem magam, főleg a negyedik sör után.
(#) scooby_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Zolibácsi! Akartál tőlem valamit kérdezni a folyosón,de hirtelen "kifújta a gondolatot a fejedből a szél" Eszedbe jutott már,hogy mit akartál kérdezni?
Rólad egyébként eszembe jut egy tőled talán kicsivel fiatalabb ember,a régi házban,ahol én laktam ott gondnokoskodott. Volt neki valami érműtét a fejébe és egy-egy gondolata neki is elszállt. Nagy számítógép mániás volt az öreg,és amikor nem értett valamit az adott programmal,lejött segítséget kérni a bátyámtól.
Igen ám,csak a bibi ott volt,hogy mire a 9. emeletről leért a lifttel mihozzánk az 1. emeletre,el is felejtette,hogy mit akart kérdezni. Emlékszem rá,becsöngetett,és ennyit mondott "B**d meg Ádám,elfelejtettem! Na nem baj,majd ha eszembe jut,visszajövök. Vissza is jött,viszont akkor már papírra le is írta,hogy mit is akart. Aztán költözésünk után 1 héttel kiment Szlovákiába,ahol szegénykém szívrohamba meg is halt. Egyik ismerősömtől tudtam meg,nem tudtam elhinni. Ez az ember már reggel 6-kor ébren volt,lent köszöngetett az utcán a ház lakóinak,söpört,locsolt,ha gondolt egyet füvet nyírt,szóval állandóan tevékenykedett,és rendben volt a ház körül minden. Amióta Ő nincs,a ház is olyan állapotban van,és túlzottan csendes és megszokhatatlan az Ő hangja és jelenléte nélkül az a ház.
(#) emmzolee válasza klemo86 hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Mondjuk ha mindenki betenne magáról egy képet ide az oldalra, akkor tudtátok volna ki kicsoda. (elektroncső)
(#) scooby_ válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Társulok a hozzászólásodhoz,tényleg nagyon jó volt! Mondjuk úgy vettem észre,mintha kevesebben lettünk volna,mint tavaly. Vagy nem? De nem is baj ez,így legalább kicsit "szellősebb" volt az épület.
(#) klemo86 válasza emmzolee hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
A nyakbaakasztó is sokat segített, messziről ki lehet szúrni az embereket, ha jó a szemed
(#) scooby_ válasza klemo86 hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Én is kaptam cédulát,de nyakba akasztót nem. Ígyhát zsebretettem. De így is sokan megismertek. Meg én is sok mindenkit.
(#) CIROKL válasza klemo86 hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Igen az sokat segített de sajnos nagy volt a zsongás és így lehet nem sikerült azért mindenkivel értelmesen beszélni .
Többek közt rád sem emlékszem hogy találkoztunk volna pedig azért egy pár szó erejéig , no de majd legközelebb .

Akik csináltak fotókat ha lehet kérném tőlük amennyiben lehetséges valamely formában átküldeni nekem , nagyon megköszönném mert sajnos én nem tudtam semmit megörökíteni .
(#) pucuka válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Köszönöm a segédletet a kulombok vándoroltatásához, gond nélkül hazaértem. Kár, hogy sokmindent nem láttam, de azért hallottam
(#) CIROKL válasza pucuka hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Sajnálom hogy a bejárat az nincs akadálymentesítve !
a személyes találkozásnak viszont nagyon örültem sajnos keveset tudtunk beszélni , de majd a HE talin talán erre több lehetőség adódik .
Szami jóvoltából azért meglettél örökítve a fiatal rajongókkal .
(#) koncsik03 hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Remélem valami szépet tudok csinálni jövőre és ki tudom majd állítani.
(#) koncsik03 hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Megyek nézni a meccset.
Üdv!
(#) szajo hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Először voltam a "Találkozón", a következőkön biztosan ott leszek! Megfogott a kellemes, baráti hangulat, a jobbnál jobb (szép) kivitelezésű berendezés. Úgy gondolom, ha jól tudok az időmmel gazdálkodni, a következő alkalomra sikerül egy erősítővel és egy hangsugárzóval megjelenni. Ehhez nagy lökést adott a mai nap. Gratulálok a szervezőknek!
(#) scooby_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Én meg köszöntem Alkotónak,mondom neki,Scooby vagyok a fórumról. Mellettünk üvöltött a zene,nem hallotta. Elővettem a cetlimet,mutattam neki,Ő meg rámutatott az övére,hogy neki olyan van!
Igaz,hogy csak köszönni akartam neki,nem a cédulámmal hencegni...
(#) scooby_ válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
Most nézem! 85Kb-ot elfoglalt Szamóca memóriáján a fejem.
(#) msteve hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Én is köszönöm a szervezőknek a lehetőséget hogy bemutathattam a dobozaimat,nektek a sok tartalmas beszélgetést,a dicséreteket,és a kritikákat.Sajnos az akusztika valóban csapnivaló volt,de igy is örülök hogy itt lehettem...
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 28, 2011 /
 
És ne felejtsük el, hogy a tali legszebb potigomjának Ő a tulajdonosa.
A vezér azt mondta szívesen hallgatta volna pucukát, mikor is az elektronok szálirányú vonulásáról diskurál a hányendesekkel.
(#) Moszkvai hozzászólása Máj 28, 2011 /
 
Jól éreztem magam! Köszönet mindenkinek!
Ha kész a videó töltöm is fel.
(#) Alkotó válasza scooby_ hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Ha valamit nem jól csináltam, akkor elnézést. Rémlik egy nagyon fiatal, sötét ruhás srác, de azt nem fogtam fel, hogy beszélni szeretnél velem.
Gondoltam azért mutattad, hogy jelezd ki vagy, így én is "bemutatkoztam"
Legközelebb gáncsolj el, vagy kapaszkodj az ingembe ha nem jól reagálok.
(#) koncsik03 válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 29, 2011 /
 
Szerintem az a fiatal sötét ruhás srác az én voltam.
Következő: »»   76 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem