Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TV hiba, mi a megoldás?
Lapozás: OK   1272 / 1272
(#) szs válasza vladcepes hozzászólására (») Sze, 16:23 /
 
Nagy kézügyességgel es jó ragasztóval (epo-rapid, hasonlók) sikerulhet is akár. Iszonyat pontosan kell visszatenni a harom pici lábacskát, és arra is figyelni, hogy a magassag is pontos legyen (azaz ne tartson ki a ragasztó + fel mm-t se)
Nekem nem sikerült
Tényleg jobb az, amit linkeltél, azon rajta van a lencse.
És meg mindig azt mondom: ha hossuadalmas is így darabokból összeforrasztgatno, akkor is erdemesebb az egészet cserélni.
Egyébként milyen hosszú a LED-szalag? Hányódik, porosodik itt két olyasmi szalag, mint a tiéd, meg tán Strong-ból is bontottam (törött ből). Pont arra vát, legyen haszna. Ezek 550 hosszúk. Ha ráér picit a TV-d, akkor kitalálhatjuk, hogyan juss hozzá.
(#) vladcepes válasza szs hozzászólására (») Sze, 22:40 /
 
Utolsó két lencse közepének hossza 55,5cm a fehér drót két vége 58 cm. Egyébként te merre laksz hátha nekem menne hogy érte menjek?
A gyerekek miatt nem nagyon tudom sokáig így hagyni egyébként köszönöm a segítséget!
(#) Ge Lee válasza szs hozzászólására (») 7:45 /
 
Nem kell oda nagy kézügyesség, ha azt és úgy rakod vissza amelyiket és ahonnan levetted akkor nem is lehet rosszul visszarakni, mert az eltépett régi ragasztó maradványai megadják a pontos pozíciót. Persze, hogy sokan nem tudják jól visszatenni, ha ömlesztve rakják félre őket egy dobozban. Az új ragasztó amit meg odanyomsz arra a 3 pöttyre az a visszarakásnál ki is nyomódik, ha 1-2 tized mm-rel feljebb emeli az optikát akkor sokat mondtam.
(#) tufatofu válasza vladcepes hozzászólására (») 10:28 /
 
Nem egy űrtechnika az, menni fog.
(#) Gafly válasza vladcepes hozzászólására (») 11:07 /
 
Idézet:
„Egyébként te merre laksz hátha nekem menne hogy érte menjek?”

Ezért jó, hogy neki benne van az adatlapjában, miközben a tiédben meg titkos, mert lehet hogy ő is járna arrafelé.
(#) szs válasza vladcepes hozzászólására (») 17:11 /
 
Hát, akkor az enyém nemigen jó bele. (Pedig Strong 32-ből van, de akkor nem pont olyanból)
Az enyém fejétől-farkáig 55cm.
(#) vladcepes válasza Gafly hozzászólására (») 17:20 /
 
Nem titkos egy pár hozzá szólással visszább írtam hogy hol lakom
(#) szs válasza vladcepes hozzászólására (») 17:25 /
 
Ha az 55centis nem jó, még adhatok ebből szemet próbára. Csak el kéne jutni hozzád (semmi ráhatasom már regóta, hová megyek fuvarba, tehát előző esti megbeszéléssel tudjuk megoldani. Budapestre holnap megyek -de a városodból nemigen futsz át a IX-be...)
A hozzászólás módosítva: 17:28
(#) vladcepes válasza szs hozzászólására (») 17:26 /
 
Hm, pedig jó lett volna. Azért köszönöm!
(#) vladcepes válasza szs hozzászólására (») 17:27 /
 
Írok privátot.
(#) Gafly válasza vladcepes hozzászólására (») 18:57 /
 
Valóban megírtad kedden egy hozzászólásban, hogy Dunakeszin laksz.
Következő: »»   1272 / 1272
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem