Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TV hiba, mi a megoldás?
Lapozás: OK   381 / 1271
(#) moele válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Semmilyen külső kezelőgomb nincs a tv elején, vagy az oldalán ? (mivel nem tudom a tv pontos típusát ).
(#) hagica válasza moele hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Thomson, de van neki gombja, persze hogy van, de nem tudom vele bekapcsolni, amit nem is értek...elvileg ugye azzal is be és ki lehetne kapcsolni...gondolom én! de nem lehet, teljesen megdöglött...próbáltam!!
illetve bekapcsolni be lehet, de akkor el kezd villogni a ledje és ennyi, sötétség van! lehet hogy elromlott?? oké hogy műszaki analfabéta vagyok (nő) de nem ronthattam el ugye?!ki is húztam már de akkor sem lehet a saját gombjával visszakapcsolni! csak bekapcsolod és villog...várja hogy a távkapcssal irányítsam gondolom...
(#) skarlik válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Szia.Ha bekapcsolásnál villog a led, akkor íc hibás.Magyá :eek2: rnt elromlott:javítani kell.
(#) hagica válasza skarlik hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
nem mondod!!! bakker!!
(#) skarlik válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
De igen.Bakkerr.
(#) hagica válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
akkor ezért nem működik!
hát, köszi!! :S
üdv. jóéjt
(#) skarlik válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Te kérded erromlott-e?Erre válaszoltam:
(#) skarlik válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Jó éjt::
(#) hagica válasza skarlik hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
amúgy te honnan tudsz ilyeneket?
(#) skarlik válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Műszaki,és háztartási cikkeket javítok,10éve.Főleg bizományikban.
(#) skarlik válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
De nekemis vannak új meglepetések,új hibák amin sokáig szerelek,mindihg vannak új különleges hibák
(#) hagica válasza skarlik hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Jaaa!! így könnyű!! de akkor azt mondod megjavítható?! és a távirányító rontotta el? mert mielőtt kikapcsolta a tv-t még jó volt, aztán kezdett villogni!
(#) skarlik válasza hagica hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Nem táwal lett elrontva,táwal nemlehet elrontani,ez egy véletlenszerű hiba.de javítható,akkor a drága,ha kezelő íc hibás.az drágább mint a tévé
(#) skarlik válasza skarlik hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Mutassak egy pár tévét?ezeket javítottam a héten.eladóak.
(#) hagica válasza skarlik hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
ebbe csak akkor menjünk bele, ha kis pénzből is meg lehet őket venni! mennyik?
(#) skarlik hozzászólása Nov 27, 2010 /
 
Ezek drága tévék,végülis nem az enyémek,én most eladtam az enyémiket.volt egy pár,Németből,és Franciából jönnek.jövőhéten lesznek tévéim.milyen árban kellenének?
(#) kadarist válasza skarlik hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
Szerintem priviben kéne.
(#) skarlik válasza kadarist hozzászólására (») Nov 27, 2010 /
 
igaz.
(#) BarnaPili válasza hagica hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Milyen típusú a Thomson.Ha folyamatosan villog,akkor csak a gyerekzár van rajta.Mindenképpen szerezz hozzá egy távirányítót,és azzal ki lehet kapcsolni a gyerekzárat.Írd le ide a típusát,ezt a hátulján találod.Meglehetősen felelőtlen magatartás ennyi információ birtokában "vezérlő IC" hibát diagnosztizálni.
István
(#) james660801 hozzászólása Nov 28, 2010 /
 
Samsung tv a kép teteje fehér csíkos.Mi lehet a probléma? Ha valaki tudna ebben segíteni megköszönném!
(#) BarnaPili válasza james660801 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
A függőleges eltérítő IC körüli elkókat cseréld ki.De ha már lenn van a hátulja,akkor a tápelkókat se hagyd ki a szórásból.
István
(#) Fery válasza james660801 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Kioltási probléma, a képvégfokozat környezetében találsz pár elkót, azok közül valamelyik megdöglött. Fery
(#) Fery válasza BarnaPili hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Egyetértek. Nagy valószínűséggel, gyerekzár probléma az egész. Ezenkívül a rendszervezérlő meggyanúsításához valóban kevés ennyi információ. Ha nem gyerekzár, akkor is lehet a vezérlő tápellátás körének problémája, lehet memóriatartalom hiba, quarz instabilitás is akár. Sőt ha nem indul, akár bármilyen szekunder oldali zárlat is foghatja a tápot. Annyi minden lehet, hogy ha nem gyerekzár okozza, bár véleményem szerint az, akkor is bele kell mérni abba a gépbe, mielőtt kukázásra ítélik. Fery
(#) moele válasza james660801 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Találkoztam már olyannal, amikor ilyen hibát okozott a függ.eltérítő IC is. Azért az IC csere előtt valóban érdemes kicserélni az elkókat.
(#) skarlik válasza BarnaPili hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Abban is lehet igazság,de azt írja ,de tudni kéne levolt-e zárva.meghát nemkéne villogni gombnyomáskor,mikor levan zárva.látni kéne hogy-és mikor villog.
(#) tybor70 hozzászólása Nov 28, 2010 /
 
Segítsetek!
Németből valo Telefunken P324 M tipusu TVm csak oldalbaveregetéssel hajlando képet mutatni.Naprol napra tovább kell pofozgatni.Ha egyszer sikerül előcsalogatni a képet utána tökéletes.A hang jó.
Javítható ez a hiba?
UI:Én nem értek hozzá,csak az érdekelne,hogy érdemes e szerelőhöz cipelni vagy dobjam ki!
Kösz az infót!
(#) kadarist válasza tybor70 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Szerintem dobd ki. Egy szerelő horribilis összegért javít. Ha Te nem tudod (vagy nem szeretnéd) megcsinálni, inkább végy egy megbízható újat.
(#) BarnaPili válasza tybor70 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Valószínűleg egy pár rossz forrasztással van dolgod.Nézd át benne a nagy teljesítményű fokozatok környékét:sorkimenő,táp,és még a képcső végén lévő áramköri lapokat.Keress kráteres forrasztásokat.
De óvatosan,áramütés veszély.
István
(#) Fery válasza tybor70 hozzászólására (») Nov 28, 2010 /
 
Valószínűleg elengedett egy forrasztás, ne dobd ki, egy szerelő pár perc alatt megoldja. Ez egy 1-2000Ft-os probléma. Fery
(#) kozso31 hozzászólása Nov 28, 2010 /
 
Sziasztok szakik szeretném kérdezni,hogy valaki ért e SAMSUNG 72-es képcsöves 100Herces tévéhez,mert nekem olyan problémám van vele,hogy nagyon nehezen tudom bekapcsolni mert mindig kikapcsol,amikor megint megpróbálom bekapcsolni,megint kikapcsol,és egyszer csak bekapcsolt állapotban marad de ez kb 2 perces művelet mire lehet nézni,vajon mi lehet a gond,segítségeteket előre is köszönöm.
Következő: »»   381 / 1271
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem