Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   219 / 375
(#) golem hozzászólása Feb 26, 2013 /
 
Sziasztok!
okano MC 845 típusú mikró hifi kapcsolását keresem. Előre is köszönöm.
(#) kissi hozzászólása Feb 26, 2013 /
 
Sziasztok!
A Microchip MPLAB ICE4000 vagy MPLAB PM3 Programmer tápegységének ( ACICE0401,POWER SUPPLY ) kapcsolási rajzát vagy a tápcsatlakozójának lábkiosztását keresem: ha valakinek van, akkor úgy is segítség lenne, ha megmérné és lerajzolná!
Előre is köszi!
Steve
(#) silent15 hozzászólása Márc 1, 2013 /
 
Sziasztok, keresnék egy olyan kapcsolást , amivel egy 6C33C csőnek tudnám a paramétereit megmérni , lényegében összeválogatáshoz való kellene.
Köszi!
(#) Balaa16 hozzászólása Márc 1, 2013 /
 
Sziasztok!
Van egy szünetmentes tápom, amellyel egy diódán keresztül töltök egy akkut. Egy nyitórelével van megoldva, hogy ha megszűnik a tápellátás, akkor az akkuról táplálva világítson egy LED. Egy tranzisztoros kapcsolásra lenne szükségem, amely ugyanezt tudja. Csináltam már efféle fázisfordító kapcsolásokat, de itt külön áramforrásból menne a feszültség a tranzisztor bázisára és emitterére (ami ugye nem jó), ezért kifogott rajtam a dolog. Ha lehetséges, akkor NPN tranyós kapcsolás lenne jó, nincs PNP tranyóm itthon.
Balázs
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2013
(#) proli007 válasza silent15 hozzászólására (») Márc 1, 2013 /
 
Hello!
Nem kell ehhez kapcsolási rajz, csak egy 120V-os 500mA-es táp, és még egy ami a negatív rácsfeszültséget adja. Ha méred az anódáramot, és a rácsfeszültséget, felveheted a karakterisztikát, számolhatsz meredekséget.
üdv!
(#) proli007 válasza Balaa16 hozzászólására (») Márc 1, 2013 / 1
 
Hello!
Nem tudom ezt szeretted-e volna, mert illett volna lerajzolni mi is van, mit is jeleznél. De hátha. A generátor és a kapcsoló, csak szimulálja a töltés kimaradását..
Amúgy mókás ez a "nincs PNP tranyóm itthon" kitétel..
üdv!
(#) Balaa16 válasza proli007 hozzászólására (») Márc 2, 2013 /
 
Szia!
Köszönöm a segítséget, pont erre gondoltam. Ehhez mindenem van itthon.
Balázs
(#) silent15 válasza proli007 hozzászólására (») Márc 2, 2013 /
 
Okés , köszönöm !
(#) jandark hozzászólása Márc 2, 2013 /
 
Sziasztok.
Egy BoBifil er33 mp1 típusú tekercselőgéphez keresnék használati utasítást esetleg kapcsolási rajzot,Van fenn a neten erre utaló link,de sajnos nem tudom letölteni..
Köszönöm.
(#) chipi hozzászólása Márc 3, 2013 /
 
Sziasztok!

Kapcsolási rajzot keresek PGA2311 -s hangerő szabályzó ic hez.
Összesen 4 csatornás hangsáv -t szeretnék. Szóval az ic ből 2db kell.
Az ic vezérlését egy TC9149 -s infra vevő ic vel szeretném változtatni/vezérelni.
Ehhez keresnék kapcsolást keresni.

Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Márc 3, 2013
(#) chipi hozzászólása Márc 5, 2013 /
 
Sziasztok!

Watson AS-5451 -s 5.1 házimozi panelhoz a neten található kapcsolási rajz?
Elektrotanya nem tart ilyet.
Googleben kerestem már watson as-5451 service manuls, de semmi találtat a gyári kapcsolás felől.
(#) mickey99 hozzászólása Márc 8, 2013 /
 
Sziasztok!


Blaupunkt Heilbronn SQ26 kapcsolási és vagy beültetési rajzot keresnék. Itt találtam http://www.radiomuseum.org/r/blaupunkt_heilbronn_sq_16_764575001.html de elég borsos a regisztráció, hátha van valakinek.Köszönettel.
(#) gerenk válasza mickey99 hozzászólására (») Márc 8, 2013 /
 
Itt lesz, ha megfelel

SQ26.pdf
    
(#) mickey99 válasza gerenk hozzászólására (») Márc 9, 2013 /
 
Szia!
Köszönöm tökéletesen megfelel külön kösz a gyors választ.
A hozzászólás módosítva: Márc 9, 2013
(#) tunning16 hozzászólása Márc 10, 2013 /
 
üdv eltudná valaki küldeni nekem az Ending-Man BS-500AS TV-játék-nak a kapcsolási rajzát előre is köszi
tisztelettel tunning16
(#) Moderátor hozzászólása csajkib hozzászólására (») Márc 12, 2013
 
Egy kérdést csak egy helyre teszünk fel, még akkor is, ha az egyik helyen a magyarázatot kéred, hogyan készítsd el, a másikon meg a kész rajzot keresed!
(#) Gabó hozzászólása Márc 12, 2013 /
 
Egy sansui a-e350 erősítőhöz keresek szervíz könyvet. A googleba amiket találtam, mind fizetős. Esetleg van valakinek ehhez az erősítőhöz rajza?
(#) szilva hozzászólása Márc 12, 2013 /
 
Üdv!

Van nálam egy JVC R-S33L jelű rádióerősítő javításra. Még nem szedtem szét, addig eljutottam, hogy megpróbáltam üzembe helyezni, de úgy tesz, mintha áramot sem kapna. Persze, lehet, hogy egy egyszerű biztosítékhiba, de szerettem volna előbb egy pillantást vetni a rajzára, amit eddig csak fizetős helyeken találtam meg, szervizmanuál formájában.

Valaki nem tudna véletlenül egy nyers kapcsolási rajzot mutatni erről a készülékről (szerintem az L nélküli típusról is jó lehet nekem a rajz)?

Előre is köszönöm!
(#) csajkib válasza (») Márc 13, 2013 /
 
Elnézést, de rájöttem hogy jobb lenne egy kis időt rászánni és megtanulni, még ha nem is érek rá de
(#) Mybuster hozzászólása Márc 13, 2013 /
 
Hali!

Keresnék egy olyan H-bridge tranzisztoros kapcsolást ami használható low voltage uC-hez. Esetemben egy MSP430 az uC. (3.6V) Ez a kapcsolás megfelelő nekem? kapcs. Gondolkoztam már opto.s megoldáson is. A tranzisztoros h híd sose működött mivel nem nyit ki rendesen a tranyó..viszont h bridge Ic nél már nem volt ilyen gondom a vezérlőjellel,de inkább tranzisztorosan szeretném.
Előre is köszi!

Üdv. mybuster
(#) Mybuster válasza Mybuster hozzászólására (») Márc 13, 2013 /
 
Elnézést opto-val megoldódott.
(#) thecyrus hozzászólása Márc 15, 2013 /
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Van egy HYUNDAI DV261 DVD lejátszóm aminek a tápján van egy kis 8 lábú ic ami ledobta a tetejét és nem látni milyen típusú ic lenne.
Sajnos én nem tudom a rajzot letölteni mert nem enged az oldal regisztrálni. Ha meg tenné nekem valaki hogy letölti az elektro tanyárol megköszönném!
elektrotanya
(#) Gabó válasza thecyrus hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Tessék.
(#) jandark válasza thecyrus hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Szia.
Nem kell regisztrálnod,csak várni egy keveset,és a dokumentum kocka alatt levő Get Manual-ra kattintani és kész..
(#) thecyrus válasza Gabó hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Szia! Örök hálám! Jövök 1-el vagy kettővel! Köszönöm szépen4
(#) thecyrus válasza jandark hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Köszönöm! Már egy órája vártam rá de semmi! Még egyszer köszönöm!
(#) jandark válasza thecyrus hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Pedig csak pár mp...
Ezt írja alul:Ez a fájl ingyenesen letölthető ... feldolgozás (kérjük várjon)
(Nem vagy bejelentkezve, csak 2 letöltés naponta lehet az Ön számára.)

Figyelem! A letöltött fájlok megnyitásához Acrobat Reader szükséges, vagy hasonló PDF-olvasó program. Ezen túlmenően, néhány fájl archivált,
így meg kell WinZip vagy WinRar kinyitni a fájlokat. Emellett néhány fájl djvu így meg kell djvu viewer nyitni őket.
Ezek az ingyenes programok megtalálható ezen az oldalon: szükséges progs
Ha az opera meg kell tiltani Opera Turbo funkció letöltse a fájlt!
Ha nem tudja letölteni ezt a fájlt, próbálja meg A FIREFOX vagy CHROME böngésző.


Majd alig pár mp és a kérjük várjon helyett a Get Manual jelenik meg,és katt..
Próbáld meg..
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2013
(#) thecyrus válasza jandark hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Igen közbe megtaláltam! Jól eldugták tőlem! A következő kérdés már csak az hogy mitöl repült le a teteje!?
(#) Lali23 hozzászólása Márc 15, 2013 /
 
Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy lehet-e egy pc ventilátort ugy elinditani hogy a vezérlő panel ki van égve?
(#) proli007 válasza Lali23 hozzászólására (») Márc 15, 2013 /
 
Hello!
Persze raksz bele másikat. Ez olyan,mintha a kommutátoros motort szénkefe nélkül szeretnéd üzemeltetni, vagy egy fej nélküli gyufát meggyújtani. Azt is lehet...
üdv!
Következő: »»   219 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem