Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   820 / 1682
(#) totya694 válasza storm hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Látni véled benne a kezed munkáját?
(#) vilmosd válasza totya694 hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Az a MV3 nagyon jo kis erosito volt a maga idejeben. Kulonosen a sajat hangfalaval. Javitottam egy parat. Nagyon szep hangja volt.
(#) totya694 válasza vilmosd hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Kettő volt az egyiket már elvitte egy zenész ismerős.(de a másikra is feni a fogát)
Bővebben: Link
Sonab H10 (az elébb lemaradt)
(#) storm válasza totya694 hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
[OFF]Lehetséges
(#) totya694 válasza storm hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Ez "még csak terv"

DSCF3343.JPG
    
(#) vicsys válasza totya694 hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Szép! Miből van a doboza?
(#) totya694 válasza vicsys hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Ez egy jó kérdés.Valami műgyanta szerűség és elég kemény masszív anyag a tetején alu lemez van ez egy magyar gyári csöves erősítő volt.
(#) zenetom válasza vicsys hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Az oldala mint ha gránitból lenne.
(#) totya694 válasza zenetom hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Olyan hatása van igen,Én is amikor megláttam azt néztem,hogy kőből van-e
(#) zenetom válasza totya694 hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Végülis nem is rossz ötlet...
(#) zolee1209 válasza beton cipő hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Ilyet készítettem én is régebben, de óvatosan kell vele bánni. Ugye, a tüske nem kör keresztmetszetű, ha nem megfelelően nyomtam bele a lyukba a tüskét, akkor kitágította az érintkezőt teljesen. Inkább vettem bótit... Egyébként gratulálok a türelmetekhez!
(#) klemo86 válasza totya694 hozzászólására (») Nov 6, 2011 /
 
Az aluserleg tesója nálam van
(#) totya694 válasza klemo86 hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Szia!
Nem eladó?Mert ugye bár kettővel könnyebb koccintani mint eggyel
(#) Marczilla válasza totya694 hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Sziasztok! Tegnap előtt vettem egy retro radiót conrad féle, 1nap alatt összeraktam és működik, szerintem jól is sikerült, itt van a videó.
video
képek
képek
Nézzétek meg a képeket, hogy ez, jó így, vagy valamit rosszul csináltam? A sok kép linkje txtben van elmentve.
(#) MPi-c válasza Marczilla hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Hát a forrasztást még gyakorolni kell, folyasztószer és melegebb páka!
(#) PIC válasza beton cipő hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Szia!
Én is nem rég csináltam átkötő kábeleket, de azért megkérdezném, hogy te mit forrasztottál a vezetékek végére érintkezőnek?

István
(#) vicsys válasza Marczilla hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Valahol el kell kezdeni... Csak így tovább!
(#) Marczilla válasza vicsys hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
hát igen. Valahol, elkel kezdeni, azóta már azokat a böszmén hosszú lábakat, anyám köröm vágó ollójával levágtam .
De nem vágtam le nagyon rövidre, mert írták hogy az sem jó, tegnap éjjel. sikerült egy magyar adót befognom furcsa tájszólással. De ez a napkitörés ami van, meg lesz csütörtökön, megbolondítja a rádiómat, addig nem is vacakolok vele.
Köszönöm a biztatást! El sem akartam hinni, hogy a végén ez működni fog, a kapcsolásokat félig a le írás alapján, és félig a neten talált részletesebb színesebb képek segítségével oldottam meg. ez a fajta rádió bővíthető egy digitális modullal, így jöhet majd a neofm
(#) klemo86 válasza totya694 hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Nem hiszem, Sanyi adta a GM70 anódtrafójára Az más kérdés, hogy a fűtőtraf is belefér
(#) Marczilla válasza klemo86 hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Bővebben: Link
Üdv!
Szerintetek ez valós, vagy FAKE?
(#) vicsys válasza Marczilla hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Naggggggyon fake! Bár ez itt erősen off-nak számít!
(#) pixels válasza Marczilla hozzászólására (») Nov 7, 2011 /
 
Csak ami gyanús:
- mindkét vezeték lemegy az asztalon alulra úgy, hogy nem látni, kapcsolódik-e máshova.
- a srác a két gyertya meggyújtása közben érdekes módon egyik kezét az asztal alá rakja.

Vicc az egész...
(#) Solt85 hozzászólása Nov 8, 2011 /
 
Hello!

Végre én is rakhatok fel valamit amivel elkészültem .
A képeken egy nyák levilágító látható, ami 4 UV fénycsőből, és egy időzítő áramkörből áll. Mindezt egy régi boros fa díszdobozba építettem bele .
A fénycsövek alá még jön egy alufólia réteg, fényvisszaverő gyanánt, meg egy üveglap a tetejére ami a fényképezés miatt nem került még fel.
Már csak egy próba levilágítást kell csinálnom, hogy be tudjam állítani optimálisra az időt .

Üdv.: Solt85
(#) vicsys válasza Solt85 hozzászólására (») Nov 8, 2011 /
 
A fehér felület, hatásosabban veri vissza az UV-t. Látom, jól kiszámoltad a helyet... Szép munka, gratula.
(#) Solt85 válasza vicsys hozzászólására (») Nov 8, 2011 /
 
A hellyel mázlim volt, pont megfelelő szélességű volt a doboz . Eredetileg egy teljesen saját készítésű dobozt terveztem neki. A fehér felületes javaslatodat megfogadom .

Üdv.
(#) solti_imre hozzászólása Nov 8, 2011 /
 
Készítettem (Nejem legnagyobb örömére) egy műszertartó polcot - egy darab 220V-os vezetéket kell csak a konnektorból kihúzni és a két oldalsó fogantyúval egy mozdulattal leemelhető az ebédlőasztalról, így az újból az eredeti funkcióját szolgálja... Mindegyik műszernek külön kapcsolója van a bal alsó sarokban, valamint 5 db + dugalj az esetleges új berendezéseknek. A tetején a szerszámok - elé pedig már megrendelve a 6 mm-es üveglap - terítőmegóvás céljából.
(#) klemo86 válasza Solt85 hozzászólására (») Nov 8, 2011 /
 
Miért szerettek mindent összetaknyolni azzal a ragasztóval...?
(#) solti_imre válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Nov 8, 2011 /
 
Nálam a "műhelyes" = az ebédlővel Lakótelep, minimálbér, stb. De persze ez csak átmeneti állapot, hiszen 2-3 év múlva a svájciak majd hozzánk járnak tanulni - már ha orsós rómeónak hinni lehet...
(#) proli007 válasza solti_imre hozzászólására (») Nov 8, 2011 /
 
Jóember! Nem a helyre vonatkozott ahol dolgozol, hanem a topikra, amiben lenne a hozzászólásod helye...
(#) hormi válasza solti_imre hozzászólására (») Nov 8, 2011 /
 
Hát tápegységgel elvagy látva rendesen...
És minden fontos műszerrel.....
Következő: »»   820 / 1682
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem