Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   78 / 172
(#) Udani hozzászólása Dec 20, 2011 /
 
Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni hogy ez
a gsm modulhoz valami rendes adatlap nincsen, ahol le van írva a lábak bekötése? Mert a hozzá linkelt adatlapon szinte nincs használható információ a modulról.
(#) rascal válasza Udani hozzászólására (») Dec 20, 2011 /
 
A gyártó oldalán van egy méretre 4-szer ekkora pdf, de azon is csak ez a két oldal látszik. Bővebben: Link
(#) Tocska válasza rascal hozzászólására (») Dec 20, 2011 /
 
Akkor Te varázsló vagy, mert nekem ott semmi sem jön be.
Annyit tudunk tenni, hogy ha valaki jelentkezik használható információval (akár itt, akár közvetlenül nálunk), azt feltöltjük az adatlapra.
(#) rascal válasza Tocska hozzászólására (») Dec 21, 2011 /
 
Konkrétan ez a pdf volt az oldalon, de hiába hosszabb 600KB-al, megnézve ugyan az van benne, mint a ti verziótokban. Erre a többletre sajnos nem terjed ki a varázserőm.
(#) Tocska hozzászólása Dec 24, 2011 /
 
Ezúton kívánok nagyon Boldog és Meghitt Karácsonyt minden HESTORE-os vásárlónak és kollégának!
Üdv,
Kálmán
(#) vicsys válasza Tocska hozzászólására (») Dec 24, 2011 /
 
Boldog és szeretetteljes karácsonyt kívánok, minden kedves HEStore-os kollégának. Ezúton szeretném megköszönni áldozatos munkátokat!
(#) Balaa16 válasza Tocska hozzászólására (») Dec 24, 2011 /
 
Szia!
Vettem egy ISD hangmodul KIT-et. A tápfeszhez az van írva, hogy max. 5,5V. Ez elírás, mert 5V-ról meg se mukkan. Én egy 9V-os elemről táplálom.
Üdv! Balázs
(#) brato válasza Balaa16 hozzászólására (») Dec 24, 2011 /
 
Az ic gyári adatlapja alapján 2,4-5,5 V a feszültség.
Neked azért nem megy csak 9 V-ról mert a hestore adatlapon levő rajz szerint van rajta stab IC. feltehetőleg 5V-os.
Ennek magasabb feszültség kell mint 5 V. Plusz a dióda 0.6V nyitófesz is rájön.
(#) Balaa16 válasza brato hozzászólására (») Dec 24, 2011 /
 
Szia!
Igen tudom, hogy van benne fesz. szabályozó. Az IC működik arról a feszültségről, amit írnak. De nem ennyivel kell táplálni.
Üdv! Balázs
(#) Kastler válasza Balaa16 hozzászólására (») Dec 24, 2011 /
 
Szia, Kellemes karácsonyt, ha jól látom rajt van a panelen egy fesz. stabilizátor IC (talán 78L05) ezért nem elég neki az 5V bemenő.
(#) Balaa16 válasza Kastler hozzászólására (») Dec 24, 2011 /
 
Szia!
Igen, rajta van, plusz egy dióda a fordított polaritás ellen. Most egy 9V-os elemről tökéletesen működik.
Üdv! Balázs
Boldog karácsonyt!
(#) Frankye válasza Tocska hozzászólására (») Dec 25, 2011 /
 
Áldott, békés karácsonyt, és eredményekben gazdag, boldog új évet kívánok a HEStore valamennyi munkatársának!
(#) kiskacsa2009 hozzászólása Dec 26, 2011 /
 
Sziasztok!
Szeretnék színezett lencséjű, zöld, 10 mm-es (, nagy fényerejű) LED-et venni 400-450 db-ot... Namost ezt nem igazán találtam meg az HEStore listáján.
Ez beszerezhető valahonnan?
Köszönöm!
(#) Dániel X hozzászólása Dec 26, 2011 /
 
Üdv!

Más színű krokodil csipeszeket be tudtok szerezni? Gondolok itt fehérre zöldre stb.
Dániel
(#) roland0327 hozzászólása Dec 26, 2011 /
 
Sziasztok!

Az érdekelne, hogyha ennek adok 12V-ot akkor sípol folyamatosan? Ha nem akkor melyik lenne az amelyik igen?

Köszi Üdv.
(#) Tocska válasza roland0327 hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Igen, a beépített oszcillátora révén sima DC-ről is visít.
(#) roland0327 válasza Tocska hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Köszi!
(#) csinidani hozzászólása Dec 29, 2011 /
 
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne:kb.2 napja írtam egy e-mailt,de még nem jött rá válasz..Jó,gondolom jobb dolguk is van az ügyfélszolgálatosoknak,mint az e-mailekre válaszolgatni.Valaki megtudná mondani hogy az S-332-es kulcsos kapcsolóból előreláthatólag mikor lesz 2 db?Mert amiatt várakozik a rendelésem.Normális esetben nem érdekelne,de ez már egy amúgy is eléggé megkésett karácsonyi ajándék lenne,mert pont karácsony előtt döglött be a gépem,és későn tudtam megrendelni,és jó lenne ha szilveszterig megkapnám.
Üdv!
(#) Bigpeterson válasza csinidani hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Szia!

Szerintem ha valami sürgős, hívd fel az ügyfélszolgálatot. Egy pár perces telefonbeszélgetéssel kivált több napos levelezgetést
(#) csinidani válasza Bigpeterson hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Istenem,hát ez eszembe se jutott..
Köszönöm!
(#) Bigpeterson válasza csinidani hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Nincs mit

Remélem megérkezik még szilveszter előtt
(#) csinidani válasza Bigpeterson hozzászólására (») Dec 29, 2011 /
 
Hát azt én is..
(#) lidi válasza Tocska hozzászólására (») Dec 31, 2011 /
 
Szia !

Remélem HE Store -os áruval kapcsolatban kérdezhetek tőled.

http://www.hestore.hu/prod_10026725.html
http://www.hestore.hu/prod_10026721.html

Kérdés hogy a fennti fogaskerék elvileg kompatibilis a fogasléccel ? A léc leírásában mit jelent az hogy felületkezelt ( fémből lenne ? ) , meg hogy minden második fogba akad bele ? Mert az úgy kicsit fura lenne.
(#) Tocska válasza lidi hozzászólására (») Jan 1, 2012 /
 
Az "összevalóságot" a modulus szám határozza meg, azaz a fogak mérete és lépésköze. Ebben az esetben a modulus=1.
A felületkezelés érdekes kifejezés ebben az esetben, nincs szó fémezésről, csak "finom" felületet jelent, ami kis gördülési ellenállással rendelkezik.
(#) Frankye válasza Tocska hozzászólására (») Jan 1, 2012 /
 
Nocsak! Te ma is dolgozol?
(#) Tocska válasza Frankye hozzászólására (») Jan 1, 2012 /
 
Nézőpont kérdése. Attól függ, ki mit ért "munka" alatt.
Ez is van olyan izgi, mint a ScoobyDoo...
(#) karesz01 hozzászólása Jan 2, 2012 /
 
Sziasztok!Holnap mennem kell pestre ha ma este megrendelném az alkatrészeket,holnap személyesen átvehető lenne?Mert nem rendelnék 10 000 Ft felett pénz szűkében.Előre is köszönöm!
üdv karesz01
(#) kiskacsa2009 hozzászólása Jan 2, 2012 /
 
Valaki tudna segíteni?
Itt írtam: Bővebben: Link
Köszönöm!
(#) Topi válasza karesz01 hozzászólására (») Jan 2, 2012 /
 
Erre pontos választ csak a HEStore-os munkatársak tudnak adni, de ehhez is mindenképp szükséges tudniuk mit rendeltél. Mert ha van benne olyan amire a HEStore-nak is várnia kell, akkor nem tudják azonnal teljesíteni. Egyébként pedig semmi akadálya.

Ha minden van raktáron akkor már aznap átvehető a rendelés.
Add fel a rendelést azt javaslom és hívd fel a HEStore ügyfélszolgálatot, hogy várható-e. Ők is csak úgy tudják hogy átveheted-e vagy sem, ha látják mik a tételek.
(#) karesz01 hozzászólása Jan 2, 2012 /
 
Értem, köszönöm szépen a választ!
Következő: »»   78 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem