Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   762 / 1385
(#) pepe091 válasza gydanee hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Nagyító alatt sőt nagyon közelről nézve a 0,001 és a 0,004 inch között még látszik a különbség.
Viszont annál lejjebb nem látszik nagyító alatt sem különbség.
(#) karaszbandi válasza gydanee hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Lehet, hogy elkerülte a figyelmed, de feltettem a brd állományt a dologról. Te is rápróbálhatsz. 10db 0,025mm vonal egymás mellett.
(#) gydanee válasza karaszbandi hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Láttam a .brd-t, de én tisztában vagyok ezzel. Sőt, nekem ki is írja nyomtatás előtt egy figyelmeztetés formájában, hogy nem tud a tervben megadott vastagságú vonalat kinyomtatni.
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Márc 30, 2012 /
 
Nem unjátok még?! Teljesen felesleges ezen agyalni. Minek? 0,2mm alatt nem nagyon kell vezetősávot csinálni. Szóval semmi értelme. Nekem ez a véleményem.
(#) karaszbandi válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Ezt mi is tudjuk, csak a srác nem akarta megérteni, hogy amit ő vasalt az nem két század. Ez csak a bizonyítása volt!
(#) pepe091 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Márc 30, 2012 /
 
Nem kell aggódni, már lezártuk a témát!
(#) Signal válasza pepe091 hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Elhiszem, hogy vicces a dolog, én is szoktam időnként röhögni, másokon. De még 12 év fórumozás után is be lehet nézni egy ilyet:

Az Értesítések menüpontnál, a listában rákattintok egy témára, ami váratlan módon, időben fordítva listázza nekem a topikot. Naivan válaszolok. Utána észreveszem, hogy valami nem stimmel.

Különben 1-2 percen belül töröltem a hozzászólást. Ha pont akkor nincs forgalom, észre sem vettétek volna.
(#) mazi válasza karaszbandi hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Megpróbálkoznék én is ezzel a próba pdf el , csak nekem úgy tűnik nem a valós méretben van ez , mer 86 % ot mutat megnyitáskor .Ez szerintem nem az a méret ami a nyákra kerül hanem kisebb.Hogy is van ?
(#) karaszbandi válasza mazi hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Ha az enyémet nyitod meg, az valós méretű.
(#) karaszbandi válasza mazi hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Egyébként az, hogy a képernyőn a pdf néződ hány százalékot mutat, senkit sem érdekel. Az a lényeg amit kinyomtat.
(#) mazi válasza karaszbandi hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Az már biztos hm , csak tudod nem mindegy , hogy a valós méretben lett e PDF be konvertálva , vagy lekicsinyítve , mert a nyomtató azt nyomtatja ki amit a képen látsz , és nem változtat a méreten ha csak nem úgy akarjuk nyomtatni , de megnézem a tiéd is.Most néztem pont a te PDF fájlodat nyitottam meg ami 85 % szerintem ez nem valós méret.De ki fogom próbálni így is.
(#) mazi válasza mazi hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Korrigálom magam papírra már megtörtént , és valóban ez a valós méret már csak a nyákra kell rávarázsolni , de meglesz .
(#) mazi hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
Voálá

Karaszbandi remélem ilyesmire gondoltál , bocs ha nem fért ki a nyákra teljesen. Próbálgattam csak , de azt hiszem a lényeg amire te kíváncsi vagy, azt fogod látni.Hát remélem meggyőz a látvány , és pozitív véleményed lesz .Údv
(#) karaszbandi válasza mazi hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Egész jó!
(#) storm válasza mazi hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Milyen hordozóval sikerült ezt elérni?
(#) jdani hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Hali. Olvastam hogy a NaOH a fotótechnikás nyákkészítéshez való, előhívásra. Én kaptam 2 zacskó ilyet, meg egy zacskót, amibe már eleve folyékony valami van. Én vasalok, hasznát ennek nem veszem nem? Másnak esetleg értékes lehet a 2011be lejárt NaOH?
(#) mazi válasza (») Ápr 1, 2012 /
 
Ha már így kiadtál visszakaphatnám az eredeti nickem esetleg?
(#) pjg válasza jdani hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Ez nátrium karbonát. Vagyis mosószóda.
(#) karaszbandi válasza pjg hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Nem igaz az!
Csak van max 1,5% nátrium karbonát tartalma!
(#) pjg válasza karaszbandi hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Igazad van. Figyelmetlen voltam. Akkor ezzel Positiv20-at lehet előhívni, no meg avas zsiradékból szappant főzni. No meg bármit zsírtalanítani és élő szövetet feloldani. Alumínium felületét is lehet vele maratni, mattítani.
(#) jdani válasza pjg hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
És én ezt mire tudom használni, ha nem fotózom a nyákot? Azzal mi van, hogy egy éve lejárt? Jó az még?
(#) ppeti84 hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Sziasztok!
Szeretnék készíteni soic-20 smd tokos ic-hez egy dip-20 foglalatba átalakító nyákot.
A bajom vele hogy a hely nem sokkal több mint egy dip20 foglalat.
Valaki tudna segíteni?
(#) gulasoft válasza ppeti84 hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Rajzold meg eagle-ban, és meglátjuk.
(#) pjg válasza jdani hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Lefolyó tisztítás?

Jó.
(#) kokozo válasza ppeti84 hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szia! Nézd meg a képet hátha neked is jó lesz, én így oldottam meg régebben.
(#) ppeti84 válasza gulasoft hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szia.
Sokmindent nem tudok rajta rajzolni.
Egy kis nyák kéne aminek a tetején van egy soic20 tokos smd ic az alján pedig 2*10 lába van amit bedugok egy dip20 tokba.
Értelem szerüen az smd tok 1es lába a dip tok 1es láb.
És így tovább.
Ez egy átalakító lenne.
Próbáltam a tervezőkben de sajnos nem boldogulok.
(#) ppeti84 válasza kokozo hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Szia.
Sajnos nem lehet ennyivel magasabb mert nem fér el, de az elképzelés nagyon jó.
(#) jdani válasza pjg hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Akkor inkább megsemmisítés. Úgyis le van már járva.
(#) ekkold hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Ezt a módszert próbálta már valaki? Elég érdekesnek tűnik! Acetonnal viszi át a nyomatot a nyákra!
Itt van lefordítva is
(#) kokozo válasza ppeti84 hozzászólására (») Ápr 1, 2012 /
 
Mi lenne ez, hogy semerre nincs hely még felfelé se? Fényképezd már le, hogy hová kellene és akkor okosabbak lennénk.
Következő: »»   762 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem