Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Robotika kezdőknek
 
Témaindító: mspike, idő: Júl 18, 2005
Lapozás: OK   49 / 82
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Hirtelenjeben, egy masik UK-s: Bővebben: Link
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
pont ezt néztem az előbb én is de még szenzorokat is szeretnék, csak azt már lehet Magyarországról ha be lehet őket szerezni (ultrahang, meg infra szenzorokat).

LEGO-val nem foglalkozom. kicsit komolyabb kellene, ez jó lenne
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Na azert az NX-rol ne allitsd azt, hogy ecceru Lego
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
mindegy, lego nem lehet. szakdolgozatomhoz kellene, és a lego az nem megengedett
(#) Saggitarius válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Vagyis a Mindstorm NXT-re gondoltam.
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Szoval ezert ez a big hurry
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
ja. májusban meg kéne kb mindennek lennie (szenzorok, alváz, stb), közben meg tervezem majd az áramkört, stb.
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Mivel en csak most kezdtem el, de ennek ellenere tudnam ajanlani vezerlokent egy Chipkit MAX32-t es esetleg hozza egy basic I-O shield?
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
ez számomra kicsi lesz. Mi (a témavezetőm és én) C8051F410 és C8051F120-asokban gondolkozunk
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Az elozo hsz-omban irtam, hogy elkezdtem... mert ugy latom, tudom hasznositani a munkamban egy-ket projektben (Neked, mindenkepp jo lenne. Olcso, gyors, kicsi es konnyen programozhato, nem kell C-ben irogatni )
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
miben kell programozni?
(#) baen hozzászólása Máj 4, 2012 /
 
Helló. Én már rég óta keresek az interneten robot terveket de nem jutok az egyről a kettőre. Ha találok tervet akkor az bonyolult. Úgyhogy ha valaki tud könnyen megépíthető robottervet az írjon vissza. Előre is kösz.
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
most nézegetem. igazából ez sem játszik, mert nekem kell megcsinálni a boardot amit használni fogok. egy további terv, h majd egy beagleboardot rakunk rá, amikor már több feladatot kell elvégezni, stb.
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Arduino is lehet, mivel teljesen kompatibilis vele is csak epp sokkal gyorsabb (80MIPS)
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
ja, hát az még nincs eldöntve most az alváz kellene sürgősen, elvileg azt írják h 8-14nap alatt itt van, nemtom mennyire tartják ezt be
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Ha neked kell a PCB-t is legyartatni, akkor szep kis melo lesz. (Remelem sikerul igy idore keszen lenni)
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Honnan jonne?
(#) rduke válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
rosszul írtam: 4-8nap, a robotshop.com-on
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
hát csak következő félév végére kell kész lennem (tehát, december környékére). nyáron azért megpróbálom megcsinálni a dolgokat
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Franciak felol nincs tapasztalatom sajna, de szerintem 4-5 nap /munkanap/.
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
bár msot olvasom, h: Your order contains some products that are back-order (B/O). Shipping time will be affected. Please allow for an extra two to three weeks.
(#) Saggitarius válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
... es elfelejtettem megemliteni, hogy nem Magyarorszagra szallitasra van tapasztalatom, bar innen regisztralt postai csomag ( csak a Magyar Posta megbizhatosaga miatt kellett a regisztralt) 3 v 4 nap alatt odaert. Itt, nalunk barmit kuldhetsz szimpla postaval,biztosan odaer , nem serul. Ja es orszagon belul 1 nap, akarcsak egy level
De mondjuk ezek irrelevans infok most.
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Mi nincs raktaron nekik?
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
ez: http://www.robotshop.com/ca/dfrobot-4wd-arduino-mobile-platform-2.html bár nem látom sehol sem kiírva h B/O :S lehet csak általánosságban írják ki ezt.
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Direkt a kanadai oldalt valasztottad, vagy csak veletlen?
(#) Saggitarius válasza rduke hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Ahogy nezem ez nekik altalanos szoveg, meg az EU-s oldalon is, es nem csak a Te cuccodra.
(#) Saggitarius válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
Na mara ennyi, talan holnap is benezek.
(#) rduke válasza Saggitarius hozzászólására (») Máj 4, 2012 /
 
véletlen, de msot átmentem az eu-ra. már látom h azt írja h nemsokára lesz raktáron. de van egy másik, enkóderes, az van raktáron, és ott nem is ír semmit, csak az drágább :S
(#) Fizikus válasza rduke hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Sziasztok!
Ha a sebesseg nem annyira fontos (2-4 het), akkor az Emartee is megfelelo lehet (50$ rendelesi ertek felett ingyenes a postazas...).
Bővebben: Link

Bővebben: Link 2
(#) Kera_Will hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
Ha ez a topic jobban pörög akkor itt ismételném részben magam ezzel a hivatkozással:
Élő video közvetítés lesz a versenyről 2012 május 12
Következő: »»   49 / 82
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem