Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1907 / 3562
(#) jani1987 válasza mate_x hozzászólására (») Júl 2, 2012 /
 
Én régebben az iskola rendszergazda jelszavait törtem fel, de csak azért mert rengeteg vírust hordtam haza a saját gépemre. A kezelés után ezek a gondok végleg megoldódtak. Még a tanárok is ledöbbentek amikor a pendrive-ukat rátették a gépre, mert azonnal találatot jelzett. Ekkor csak megjegyzésként teszem hozzá, hogy nem volt otthon internetem, hanem offline dolgoztam. De az én gépem napi szinten frissítve volt ennek ellenére.
(#) zoly15 válasza mate_x hozzászólására (») Júl 2, 2012 /
 
Azt hiszem én egy emailt, vagy hivatkozást kaptam, amit gépen néztem meg, de mindennek már bő fél éve
(#) scooby_ válasza AZA hozzászólására (») Júl 2, 2012 /
 
Ilyenkor az a legjobb,ha nem is fogsz pákát. Én is ezt teszem egy ideje....
(#) AZA válasza scooby_ hozzászólására (») Júl 2, 2012 /
 
Egy kerek hete már nem is fogtam,meszeltünk.Ennek hatására a pénztárcám olyan fogyókúrán volt,hogy szinte fáj,úgyhogy muszáj....
(#) scooby_ válasza AZA hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Hajjaj! Hát még nekem! Megláttam a pénztárcám, és rögtön elment a kedvem az egésztől.
(#) scooby_ válasza scooby_ hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Bocsájtsatok meg, de ezt sem hagyhatom el: Ezzel a hozzászólással megszületett a 2000. hozzászólásom. Mára nem is koptatnám tovább az oldalt, további szép estét mindenkinek!
(#) Imi65 válasza scooby_ hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Majdnem hajnali 2 órakor kívánsz Jó estét (szép estét), lassan világosodik ilyentájt. Micsoda időzavarban él ez a generáció......
Persze reggel meg 11 órakor van, mi?
(#) Szebence válasza Imi65 hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Ilyen melegben nem is igazán lehet korábban elaludni... (plána ha késő este érsz haza munkából...)
(#) zolika60 válasza Szebence hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Billentyűzet nyomkodás közben sokkal nehezebb elaludni mint anélkül.
(#) scooby_ válasza Szebence hozzászólására (») Júl 3, 2012 / 1
 
Nekem ilyen melegben élni sincs kedvem, nem, hogy bármit csinálni. 3 napja nem aludtam, hiába fekszem le 8-kor. Ugyan így az evéssel is.... Úgyhogy inkább ébren maradok, másnapra így is úgy is fáradt leszek, akkor meg nem mindegy? Még is csak többet tudok magammal kezdeni, ha ébren vagyok. Még ha ide írkálok az is több mint a semmittevő forgolódás este az ágyban.
(#) Ricsi89 válasza Szebence hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Este 11-kor már alig bírok fent lenni, annyira álmos vagyok. Az egész napi munka meg a meleg fárasztó tud ám lenni.
(#) mrobi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Én is álmos vagyok, de akkor se nagyon bírok elaludni ebben a melegben. Most 29°C van a szobában. Hiába nyitom ki este az ablakot vagy hiába csinálok huzatot akkor se hűl le jobban. Reggel 5 óra fele 26°C volt.
(#) Mengyán válasza mineral hozzászólására (») Júl 3, 2012 / 1
 
Nem vagyok nagy szimbólum szakértő, egyszerűen csak nekem is feltűnt, hogy túl sokan rakják fejjel lefelé a Nagymagyarország matricát a kocsi hátuljára. Utánanéztem a neten, és az alábbi találtam: "Egy szimbólumot fejjel lefelé fordítani azt jelenti, hogy az eredeti jelentésének az ellentetjévé válik". Hogy ez mennyivel jobb, mint ha tudatlanságból/figyelmetlenségből rakja fordítva, azt nem tudom. Ha szándékos, akkor még azt tudom elképzelni, hogy azért van fejjel lefelé, mert félreértelmezte azt, hogy azzal szokták szimbolizálni egy nemesi család férfi ágának kihaltát, hogy a címert (egyes helyeken csak a címerpajzsról olvasni) fejjel lefelé ábrázolják, és hogy az illető nem hisz a Nagymagyarország újra eljövetelében. Ezzel viszont az a baj szerintem, hogy ez a matrica nem címer.
(#) pepe091 válasza Mengyán hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Hajaj, te ezt szépen túlkombináltad. Nem akarok senkit megsérteni, de azok a nagy kopasz "miva miva miva???" figurák, nem gondolkoznak ilyen csavarosan, szimplán hülyék.
(#) blackdog válasza mrobi hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Nekem meg az a bajom, hogy este aludnék hála az Ururu-nak mert beállítom 24 °C-ra és szellőztetésre, de az asszony kikapcsolja mikor elalszom és visszamelegszik a lakás.
(#) mate_x válasza blackdog hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Mondd meg neki, hogy ne kapcsolja le
(#) vicsys válasza Mengyán hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
A szimbólumról jut eszembe: Csináltam egy sharpie egeret. Csatolok képeket.
(#) ekkold válasza vicsys hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
A sok egér mellé már egy macska sem ártana
(#) vicsys válasza ekkold hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Na, akkor festek egy macsekot is. Mindjárt átlépek a szomszéd asszony macsekjáért. A minta már megvan! Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza vicsys hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Szegény jószág elég szomorú. Kár volt bemázolni. :no:
(#) morzsa15 válasza vicsys hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Tök jól néz ki de ugye nem lesz baja?
(#) Mengyán válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 3, 2012 1 /
 
Ez most egy kicsit hosszú film a holnapi 1/2 4-es keléshez, de meg fogom nézni remélhetőleg már a hét végén. Amúgy sokszor csodálkozok embereken, amikor rácsodálkoznak a globális felmelegedésre, neadjisten' tagadják. Anno ált. suliban jártam ún. környezetvédelmi szakkörbe. Az egésznek az volt a lényege, hogy ha jó volt az idő, akkor bejártuk a környék természetvédelmi területeit, ha pedig rossz, akkor D. Attenborough filmeket néztünk. De szedtünk szemetet is. Na már akkor, a '80-as évek végén szóba kerültek olyan dolgok, amiket a média csak 2000 után kapott fel, főleg katasztrófa filmek hatására.
(#) janikukac hozzászólása Júl 3, 2012 /
 
Engem egy elég érdekes kérdés foglalkoztat egy ideje: Ha egy szúnyog megcsíp egy AIDS-es embert, és ezután megcsíp még egy embert, akkor átadja a vírust a másiknak is???
(#) mps válasza janikukac hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Szia!
Most, hogy olvastalak bennem is felerősödött ezen téma utáni tudásvágy.
Ezt leltem.
(#) janikukac válasza mps hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
Köszönöm, akkor megvan a felelet rá, megnyugodtam, hogy ilyentől nem kell félnie az emberiségnek.
üdv!
(#) sastas01 válasza janikukac hozzászólására (») Júl 3, 2012 /
 
És azt tudtad, hogy eredetileg a CSAK majmokon/ban volt jelen a fertőzés? Ha figyelembe vesszük hogyan terjed, bele se merek gondolni hogyan terjedt át az emberre...
2-3 alternatíva van ami hirtelen eszembejutott...
(#) idlob válasza sastas01 hozzászólására (») Júl 4, 2012 /
 
Elég jó esély van arra, hogy az ősünk valamiféle majom (mármint az emberi fajnak).
Az, hogy kb. negyed évszázada azonosították a HIV vírust, nem azt jelenti, hogy addig nem is létezett, inkább a hosszú lappangási idő és az immunrendszer gyengeségét kihasználó betegségek egyszerűen elfedték a valódi okot.
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 4, 2012 /
 
Nem gondolom, hogy árt neki, de láthatólag nem is élvezi. Az sem árt neki, ha valaki konzervdobozt köt a farkára, de mégis azt hinném nem való.
(#) Gafly válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 4, 2012 /
 
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 4, 2012 /
 
Jaja, vagy esetleg PS...
Következő: »»   1907 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem