Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Zenegép játékgép, készítése javítása
Lapozás: OK   4 / 13
(#) fgeri2009 hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Hali!
Segítségre lenne szükségem és gondoltam hogy itt adnak a kérdésemre választ
szeretnék építeni itthonra egy nyerőautomatát csak ilyen extra dice programmal.
és az lenne a kérdésem hogy megoldható e 8 gombot rákötni a számítógépre?
mellékelek egy képet hogy mégis mire gondoltam
(#) efraim válasza fgeri2009 hozzászólására (») Márc 4, 2012 / 1
 
http://www.autohotkey.com/
A keyboard bármelyik gombjához rendelhetsz makrót és azután a gomb megnyomására a makro fog lefutni.
(#) fgeri2009 hozzászólása Márc 4, 2012 /
 
Köszi a gyors választ csak még azt se tudom hogy kössem rá a gombokat a gépre.megmondom nem vagyok vmi müszaki zseni.meg angol tudásom sem a legjobb
(#) Cuii válasza fgeri2009 hozzászólására (») Márc 4, 2012 /
 
Legegyszerűbb: Billentyűzet vezérlőelektronikára kötöd a gombot
(#) fulop83 válasza Brown hozzászólására (») Márc 5, 2012 /
 
Nagyon köszönöm szépen jöl müködik ez elég egy zenegéphez és bármely Windowsal fut pl win7 win 8 is '''''''1 Kösz
(#) szikszair hozzászólása Ápr 23, 2012 /
 
Sziasztok!
Music Line őskori zenegép. A vinyó megfőtt. Debian GNU linux 2.2 volt szoftvere sda1 200 Mb partíción, sda2 parton zenék, sda3 55Mb partívión a program. Mielőtt kiakadt, dd parancsal mindhármat lementettem, de sajna nem indul, nem bootol az új vinyóról.
A zenegépbe berakva boot linux majd automatikusan indult a program.
Most op rendszer nem található.
Esetleg ötlet?
Minden észrevétel hozzászólás előre is köszi....
Üdv!
(#) Brown válasza szikszair hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Nekem le van Ghostolva csak a zenéket kellene kicserélned meg a hozzá tartozó sys fájlokat.
(#) szikszair hozzászólása Ápr 23, 2012 /
 
Eddig jó. A gondom az, hogy a másolás után nem bootol.
op rendszer nem található. Amíg működött, cd-ről frissített, de akkor sem látta: /etc/mtab error read only files.
Sajnos ilyen fájl meg nem volt sem könyvtár.
Egyenlőre a boot-ot szeretném visszakapni
(#) Brown válasza szikszair hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Akkor szenvedj vele, én felajánlottam, hogy nekem van egy mentésem, amit visszaraknál a vinyódra és kicserélnéd a zenéket, erre te hajtod a magadét. Kapd vissza a boot-ot, sok sikert hozzá!
(#) szikszair hozzászólása Ápr 23, 2012 /
 
Bocsánat!!!
Félreértettem. A tiédet tényleg megkaphatom? Erre gondolni sem mertem ezért a félreértés.
Még ezerszer bocsánat.
(#) szikszair hozzászólása Ápr 23, 2012 /
 
Ha még hajlandó vagy szóba állni velem, hogyan kaphatom meg?
Fél ISTEN vagy, légyszi segíts
(#) szikszair válasza Brown hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Mr Brown!
Ma először fórumozok itt, nem nagyon vagyok jártas. Ezért is értettem félre válaszod. Nem szenvedni akarok vele, sőt....
Szóval valahogy megkaphatom?
(#) Brown válasza szikszair hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Nem vagyok isten csak szerintem ez a legegyszerűbb módja, 2 db. dvd lemezen van, azon gondolkodom, hogy lehetne a leggyorsabban eljuttatni.
(#) szikszair válasza Brown hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Esetleg feltölteni valahová torrent...?
(#) Brown válasza szikszair hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Valahogy le kellene menteni, megpróbálom iso-ba.
(#) szikszair válasza Brown hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Köszi.
(#) Brown válasza Brown hozzászólására (») Ápr 23, 2012 /
 
Ment e-mail.
(#) frjoe hozzászólása Máj 24, 2012 /
 
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni?
Vettem 1 zenegépet kb 2 éve (galaxy music).
Sajnos újra kellene telepítenem de akitől vettem nem érem el h elkérjem a programot.
Mindenhol kerestem már a neten d nem találok megfelelőt.Nagyon régi pc van benne Win 95 OS
Átalakítani meg nem szeretném.
4 gombos: 1 fel, 1 le, 1 kategória, 1 kiválasztás
Ha valaki tudna nekem ilyen programot nagyon szépen megköszönném!
(#) Brown válasza frjoe hozzászólására (») Máj 24, 2012 /
 
Pedig jobban jársz ha átalakítod, nincs ilyen gond, hogy eltűnt akitől vettük vagy nincs meg a telepítő program, nem tudunk zenei frissítést készíteni stb. valószínű a Win95 sem legális rajta, ha üzletszerűen használod bármelyik ellenőrzéskor megbukhatsz vele és ha megúszod enyhe pénzbüntetéssel akkor is nagyon meghurcolnak.
(#) lyon21 hozzászólása Júl 11, 2012 /
 
Sziasztok!

Érdekelne*

* A felületen tilos a hirdetés !
(#) frjoe válasza Brown hozzászólására (») Aug 27, 2012 /
 
A gép nincs kiállítva sehova csak saját magam szórakoztatására használom!Zenéket tudom frissíteni arra már rájöttem hogy kell.Maga a pc kezd behalni, van is csere gép csak a program nincs meg!
Azért kellene valami 4 gombos progi a többit megoldanám!
(#) Brown válasza frjoe hozzászólására (») Aug 27, 2012 /
 
Cseréld ki a pc-t alatta, a program rajta a régi gépen ha még működik. A gombok milyen portra csatlakoznak, billentyűelektronikával van megoldva?
(#) djbeeboy hozzászólása Okt 17, 2012 /
 
Sziasztok!
Én is helyreállítási gondokkal küzdök egy Linux-os zenegépen, és ehhez volna szükségem a Brown kolléga által birtokolt és megemlített "mentésre", melyet a vinyára téve már tudnék is használni!

(Brown: üzit már írtam ez ügyben, de még nem kaptam választ! Várom mihamarabbi válaszod!)

Előre is köszönöm!
(#) Brown válasza djbeeboy hozzászólására (») Okt 17, 2012 /
 
Nem kaptam levelet! A mentés nem biztos, hogy jó a te gépedre, milyen program van. volt a te gépeden, az hogy az op. rendszer linux 1 dolog.
(#) djbeeboy hozzászólása Okt 17, 2012 /
 
Ez egy álló Music Line típusú gépezet, és ha jók a megfigyelt infók, akkor debian 363 van/volt rajta!
Nem tudom, elegendő-e ez az infó!??
(#) Brown válasza djbeeboy hozzászólására (») Okt 18, 2012 /
 
Levelet továbbra sem kaptam. Mi történt a géppel? szikszair kollégánál nem indult el a visszapakolt mentésem.
(#) szikszair hozzászólása Okt 25, 2012 /
 
Sziasztok.
A visszatöltés dvd-ről nem ment, de winyóra másolva sikerült.
Norton ghost 2003-mal csináltam.
A gyerekeim azóta is nyúzzák.
Karaoke nem jó, avi kiterjesztést nem fogadja el, mid vagy kar kiterjesztéssel szóba se áll.
(#) meh hozzászólása Dec 2, 2012 /
 
Sziasztok!
Nekem is hasonló gondjaim vannak, egy music box ami egykor debian 2.2 alatt futott a zene progi, közben meghalt a winchester, Brown vagy bárki ha esetleg nekem is át tudná adni valamilyen úton-módon megköszönném...
(#) reity hozzászólása Dec 13, 2012 /
 
Sziasztok!

Van egy régi Musicbox Kaszaki zenegépem.
Van benne egy nagyon régi számítógép, aminek több percbe telik már elindulni, és a zenék lapozgatása is elég megeröltető feladat. Szeretném kicserélni a gépet, de a benne levő proginak nincs meg a telepítője. Hogyan tudnám a hardvert úgy cserélni, hogy a progi működjön más konfigban?
A legegyszerűbb megoldás az lenne, ha valahonnan le tudnám tölteni a progit.
Jelenleg a Jukebox nevű szoft muzsikál a gépen. De a musicline is jó program, ha azt tudnám rátenni, az is nagy segítség volna. Vagy valami hasonló használható programot. Kizárólag othoni felhasználásra!

A gépben van egy érmevizsgáló, a négy navigációs gomb, egy számvállasztó gomb és egy plusz zöld kis gomb a burkolat alatt, amivel tudom ellenőrizni a bedobott összeget, és a hangerőt, valamint van egy távirányító hangerőszabályzó a gépben. Mindez a billentyűzet bemenetre van kötve egy 5pin-es AT/XT csatlakozón keresztül.

Valaki tudna nekem segíteni?
Előre is köszönöm!

Üdv:
Reity
(#) mugab válasza reity hozzászólására (») Dec 13, 2012 /
 
Próbáld meg egy másik alaplapra rátenni a vinyót, ha az megy akkor klónozd a vinyót és új a hardver...
Következő: »»   4 / 13
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem