Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   235 / 375
(#) lokátoros válasza lokátoros hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Előbb is írhattam volna a japánoknak, még aznap elküldték . Ha valakit szintén érdekel az Advantest r6441 multiméter angol nyelvű gépkönyve, írjon, elküldöm. Ide sajnos nem tudom felrakni mert 13MB.
(#) Sebi válasza lokátoros hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Töltsd fel az elektrotanyára,ott bárki elérheti,akinek szüksége lesz rá!
(#) lokátoros válasza Sebi hozzászólására (») Aug 9, 2013 /
 
Jó ötlet, feltettem.
(#) Lázár Péter hozzászólása Aug 10, 2013 /
 
Valakinek nincs meg véletlen a Telefunken RA100 erősítő kapcsolási rajza?
(#) at22 hozzászólása Aug 10, 2013 /
 
Sziasztok! Valaki tudna nekem adni kapcsolási rajzot erősítőhöz kellene.

Típus: Telefunken ra 100


Köszönöm előre is a segítséget.
(#) mps válasza Lázár Péter hozzászólására (») Aug 10, 2013 /
 
(#) Lázár Péter válasza mps hozzászólására (») Aug 10, 2013 /
 
Köszi a linket, de sajnos erről az oldalról csak regisztrált "belső" tagok tölthetnek le. Végigkutattam az internetet és csak egy helyen volt letölthető de ott meg fizetős. A készülék toroid trafóját és pufferkondiját szeretném pótolni, és a kábelek el lettek vágva.
(#) eyess válasza at22 hozzászólására (») Aug 10, 2013 /
 
Hátha , így könnyebb lesz
(#) eyess válasza Lázár Péter hozzászólására (») Aug 10, 2013 /
 
Vagy esetleg innen is ki tudjátok hámozni .Letöltitek képként amelyik oldal kell kinagyítjátok .Szerintem használható.Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2013
(#) at22 válasza eyess hozzászólására (») Aug 11, 2013 /
 
Köszi szépen.
(#) Lázár Péter válasza eyess hozzászólására (») Aug 11, 2013 /
 
Köszi a segítséget ez most nagyon jól jön.
(#) szikorapéter hozzászólása Aug 11, 2013 /
 
Helló.Aktív hangváltóhoz keresnék egyszerő kapcsolást,ami TL084-el működik.Volt itthon egy kisebb házimozim ami ezzel működött meg pár ellenállásal és nagyon jó mély leválasztása volt.Ugyanezt szeretném most megépíteni a jelenlegi erősítőmhöz is,és ebben kérném a segítségeteket hogy valaki nem ismer-e ezzel az ic-vel egyszerű mélyhang leválasztó kapcsolást.A válaszokat előre is ksözönöm.
(#) eyess válasza szikorapéter hozzászólására (») Aug 11, 2013 /
 
Esetleg ez ?
(#) drbalog hozzászólása Aug 11, 2013 /
 
Kedves Fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni. A minap a padláson találtam egy fémdobozt, rajta két sorba pótméterekkel: felirataik: Volume, Treble, Bass, High level,két skála, és két kerek DIN 5 polusú csatlakozó, egyiken a felirat Tape, Az előlapon a Fedeb márka olvasható. Felnyitva a dobozt egy előerősítőnek tűnő nyáklap, majd mégegy róla hűtőbordákhoz mennek a vezetékek, melyeken 2-2 db 3 lábú - szerintem tranzistorok. Pontos azonosító számuk nem olvasható.
Szóval az lenne a kérdésem, lehet hogy egy kőkori erősítőt találtam? Sajnos a FEDEB márkával a net nem igazán adott eredményt. Hallot valaki róla és tudna segíteni merre indulhatnák el kapcsolási rajz ügyében. Köszönöm a választ. : Pista
(#) szikorapéter válasza eyess hozzászólására (») Aug 11, 2013 /
 
Köszönöm ez a rajz tökéletes.
(#) szamóca válasza drbalog hozzászólására (») Aug 11, 2013 /
 
Nem FENDER az véletlenül?
(#) proli007 válasza szamóca hozzászólására (») Aug 11, 2013 /
 
Szerintem egy Fender-en nem találsz DIN csatlakozót..
(#) zolika60 válasza drbalog hozzászólására (») Aug 12, 2013 /
 
Talán fotózd le és oszd meg velünk, úgy könnyebb lesz ráismerni. Valami előerősítő lesz talán.
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2013
(#) Sebi válasza drbalog hozzászólására (») Aug 12, 2013 /
 
Szerintem házi építésű erősítő lehet, a "márkajelzés" talán egy régi TV-játékfilmben előfordult rövidítés: FEDEB = fedélzeti eb, a kutya volt a filmben...
(#) Szpisti válasza Sebi hozzászólására (») Aug 13, 2013 /
 
FEDEB> mikor egy hajón leltároztak, a konyha listán szerepelt , és egy hét múlva jöttek rá hogy nem veszett el, ott mászkált folyton a fedélzeten az eb - én egyszer egy rádiójátékban hallottam a sztorit
(#) tuskabalazs hozzászólása Aug 13, 2013 /
 
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy egyszerű bemenetválasztó kapcsolást , egy TDA 2005-ös sztereó végfokkal dolgozna . Előre is köszönöm szépen!
(#) zolika720 hozzászólása Aug 14, 2013 /
 
Sziasztok!
Kapcsolási rajzot keresnék Avanti Grande tip. 60w-os cb-rádióhoz, előre is köszi!!
Üdv..
(#) proli007 válasza tuskabalazs hozzászólására (») Aug 14, 2013 /
 
Hello! Ezek az információk alapján, egy Jaxley kapcsolót lehet ajánlani. Nem kellene megmondani mihez, hány bemenethez, mechanikusra-relésre-analóg kapcsolóra.. vagy mire gondoltál? Mert így.. (Amúgy ha keresel találsz az oldalon is. megoldásokat.)
(#) tuskabalazs hozzászólása Aug 14, 2013 /
 
Szia! Igazándiból relésben gondolkozom , 3 bemenetnél több nem kell , esetleg tudsz valamit ajánlani?
(#) proli007 válasza tuskabalazs hozzászólására (») Aug 14, 2013 /
 
Tessék! Itt van egy egyszerű kapcsolás. Ez 4 relés, de tetszésképen bővíthető szűkíthető. A relémeghajtó Fet nem szükséges, bármely NPN tranyó megfelelő, csak a jelenleg Gate-ben lévő 100ohm-ot 10kohm-ra kell cserélni. üdv!
(Használd a fejlécben lévő Válasz gombot!)
A hozzászólás módosítva: Aug 14, 2013
(#) reloop válasza tuskabalazs hozzászólására (») Aug 14, 2013 /
 
Szia! A bemenetválasztóval öt téma is foglalkozik, íme egy ízelítőül.
(#) Directors hozzászólása Aug 14, 2013 /
 
Sziasztok!
Ehhez a DVD lejátszóhoz keresek kapcsolási rajzot.Tudnátok nekem ebben segíteni?Végül is azért lenne szükségem rá mert a DVD lejátszó és a hozzá tartozó mélynyomó rész kábele elveszett. Mini din 9-es kábellel volt összekötve a DVD lejátszó és a mélynyomó.Mind a két végén ilyen csati van.Vagy elég lehet az is ha az 1-es lábat az 1-es lábbal kötöm össze,a 2-es lábat a 2-essel és így tovább?
Bővebben: Link
(#) brato hozzászólása Aug 14, 2013 /
 
Üdv!

Víz vezetőképesség mérő (μSiemens mérő) kapcsolási rajzot keresek.
Előre is köszönöm.
(#) Sebi válasza brato hozzászólására (») Aug 15, 2013 /
 
Van itt egy ILYEN
Így kerestem: DIY water conductivity meter
(#) endrusz válasza Directors hozzászólására (») Aug 15, 2013 /
 
Szia! Itt az sm idevágó részlete, mert az egész 10 Mb és csak max 2Mb -ig lehet feltölteni.
Következő: »»   235 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem