Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   554 / 1164
(#) Zsora válasza majoros50 hozzászólására (») Feb 19, 2014 /
 
Vagy ajánlom ezt
Illetve a mellékletet. Ott van C27.
(#) thecyrus válasza dolf hozzászólására (») Feb 19, 2014 /
 
Szia! A lomex.hu és ret.hu is van a csatlakozók közt.
(#) dolf hozzászólása Feb 19, 2014 /
 
Ezt a csatit nem találom senkinél
(#) Remci válasza dolf hozzászólására (») Feb 19, 2014 /
 
Ilyen csatlakozót elektromos kapunyitó vezérléseken láttam (Proteco ). Hogy mi a pontos neve, azt nem tudom, de szerintem ahol ezeket a vezérléseket forgalmazzák, illetve szervizelik ( pl: Masco ), ott biztosan tudnak rá választ adni. A másik fajtát azt meg találtam, Euroclamp csatlakozó a neve.
(#) qvasz2 válasza dolf hozzászólására (») Feb 19, 2014 /
 
Nézd meg jobban. A lomex dugaszolható sorkapocsnak hívja. Be kell regisztrálni, hogy a pdf-eket is megnézhesd!! Csatolok egyet, abban van egy nagyon hasonló:
lomex sorkapcsok
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2014

(ste)_cpf.pdf
    
(#) dolf hozzászólása Feb 19, 2014 /
 
Köszi mindenkinek a segítséget megtaláltam.
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2014
(#) majoros50 válasza Zsora hozzászólására (») Feb 19, 2014 /
 
Szia!

Köszönöm a segítségedet. Sajnos a TNY253 Gn IC kuka, igazad van a smd az 0 ohmos.
(#) DominuS hozzászólása Feb 20, 2014 /
 
Üdv mindenkinek .
Van egy ORION EMG 4662 tipusú valamim ... Nem igazán értek hozzá , nagyapámtól maradt rám . A kérdésem az volna , hogy pontosan mire való illetve , hogy mit érhet ez ma. A válaszokat előre is köszönöm.
(#) kadarist válasza DominuS hozzászólására (») Feb 20, 2014 /
 
Szia!
Esetleg ha a hátuljáról is lenne fotód, akkor az nagyon jó lenne. Ez valamilyen alvásvizsgáló vagy azzal kapcsolatos készülék lesz.
(#) Csongi_ hozzászólása Feb 20, 2014 /
 
Sziasztok!
Valaki tud valamit errol az orarol? Talalkoztatok ilyennel? Hogyan kell bekotni?
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2014
(#) Csongi_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 20, 2014 /
 
A nagy kekre gondolsz? Am az 25V-os es 100µF-os.
(#) Csongi_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 20, 2014 /
 
Kiprobaltam, nem csinal semmit.
(#) proli007 válasza Csongi_ hozzászólására (») Feb 20, 2014 /
 
Hello! Az órák zöme, hálózati frekivel megy. Az a kijelző multiplexálásában is részt vesz, és egyben az óra időalapja is. üdv!
(#) proli007 válasza DominuS hozzászólására (») Feb 20, 2014 /
 
Hello! Én leginkább, egy kezdetleges fizikoterápiás készüléknek nézem.. üdv!
(#) kadarist válasza proli007 hozzászólására (») Feb 20, 2014 /
 
Azért gondoltam alváshoz kötődőnek, mert a somnifer altatót jelent.
(#) proli007 válasza kadarist hozzászólására (») Feb 20, 2014 / 1
 
Hello! Én azt ki sem betűzgettem. De nálam az alvás, leginkább horkolást jelent. üdv!
(#) Sebi válasza Csongi_ hozzászólására (») Feb 20, 2014 / 1
 
Ahogy proli007 mondja, a működtetéséhez váltó kell. Furfangos kissé a bekötésük, mert a "talaj" a pozitív. 2 x6..8V-os kistrafóra lesz szükséged, meg kell keresni két 1N4001 forma diódát, amiknek az anódja közös, a két katód lesz a tarafó két "széle", a középkivezetés pedig az elkó pozitívra megy. A kijelző is csak erre a célra jó - ún." topológia-multiplex" rendszerű, két fázisú. Ezért kell a váltó, mert a pozitív félperiódusban az egyik csoport LED-szegmensei, a negatívban pedig a másik csoporté villan fel. Ezenkívül a hálózat az időalapja is a számlálónak. Ha szerencséd van és nem amerikai vagy japán területről származik, akkor jól is jár majd 50Hz-el.

Vicces nekem a sosem hallott "Wellknown Electronics" név, ami "jól ismert"-et jelent. Ahogyan a mechanikus órákon anno feltüntették a (csapágy)kövek számát - amivel a minőségre utaltak - itt az áll: NO(0) jewels, azaz nulla köves
A hozzászólás módosítva: Feb 20, 2014
(#) Csongi_ válasza Sebi hozzászólására (») Feb 21, 2014 /
 
Koszonom szepen a segitseget, mukodik.
(#) granpa hozzászólása Feb 21, 2014 /
 
Ismétlés a tudás anyja.Mik (mire valók) ezek: HA8P (8lábú SMD), SN9002CSU (42 lábú SMD)?
(#) 0sasa0 hozzászólása Feb 21, 2014 /
 
Sziasztok! Be tudnátok azonosítani nekem az alábbi kondenzátort? L6-104 felirat található rajta,a 104 a kapacitását jelenti gondolom de mit jelent az L6? Van még L71-104 feliratú is. Hová lehet ezeket használni,illetve mivel lehet helyettesíteni? A segítséget előre is köszönöm!
(#) Sebi válasza 0sasa0 hozzászólására (») Feb 21, 2014 /
 
100nF-os fóliakondi. A többi felirat utalhat a feszültségre, de nem tudom a logikáját. Jó minőségű, 50V alatt szinte bárhova jó (annál kisebbet nem láttam ilyen kivitelben).
(#) 0sasa0 válasza Sebi hozzászólására (») Feb 21, 2014 /
 
Köszönöm a segítséget! Valamire majd jó lesz egyszer
(#) fierback hozzászólása Feb 21, 2014 /
 
üdv Mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni ennek az erősítőnek a beazonosításában.A végek 2x2sc5200,és 2x2sa1943.Az alap kapcsolást megtaláltam,nekem a doboz kép vagy típus kéne,mivel szeretném újra dobozolni.A vezetékelés zöme adott,de a hővédelem érzékelője és a visszajelző ledek nem tiszták...
8ohm 2x200wos erősítőnk saccolom 4ohm-on 6-700w lehet..
a segítséget előre is köszönöm
(#) blasz válasza fierback hozzászólására (») Feb 21, 2014 /
 
Szia,nem ismerem a véget,de 6-700w az irreális lenne tőle.
(#) Davidd válasza fierback hozzászólására (») Feb 21, 2014 /
 
Szia! Nekem első ránézésre t.amp e400 asnak tűnik. 4ohmra 2x200W. Ventillátort ne felejts tenni a hűtőbordára mert gyárilag is úgy van elkészítve. Keress hozzá szervízkönyvet, és ott kell mutassa a bekötéseket is. A kicsi csatlakozoba a panelen.(amibe csak 2 tű van) azok mennek a clip ledek. Írja a panelen. Nézd ez az erdeti végfok.
A hozzászólás módosítva: Feb 21, 2014
(#) fierback válasza Davidd hozzászólására (») Feb 21, 2014 /
 
Köszönöm félIsten vagy sokat segítettél.
Persze venti megyrá,gyári feszereltségét szeretném vissza állítani és újra dobnozolni..
még egyszer köszönöm...
(#) Davidd válasza fierback hozzászólására (») Feb 22, 2014 /
 
Szivesen máskor is. Ez a fórum lényege hogy segítsünk egymásnak.
(#) zsoltee0001 hozzászólása Feb 22, 2014 /
 
Sziasztok
Valaki felvilágosítana, hogy ez mi?
Bővebben: Link
Köszi, üdv
(#) kadarist válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Feb 22, 2014 /
 
Szia!
Olyan, mint egy nagyteljesítményű Zener-dióda. Ha a nyitófeszültségénél nagyobb feszültséget kap, akkor vezetni kezd és ezzel határolja a feszültséget. Tranziens szupresszordióda. Az adatlapjában sok tulajdonsága fel van sorolva.
(#) zsoltee0001 válasza kadarist hozzászólására (») Feb 22, 2014 /
 
Szia
Köszi, az áramkörbe "d"-ként van jelölve, viszont a panelon nincs feltüntetve a dióda ábra, mint a többinél, ezért nem volt egyértelmű.
A dióda vizsgáló mindkét irányba szakadást mér.
Üdv
Következő: »»   554 / 1164
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem