Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   47 / 434
(#) Directors hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
Valaki tud Kecskeméten olyan boltot ahol minden elektronika alkatrészt belehet szerezni?
(#) Gery hozzászólása Jan 28, 2008 /
 
Hellosztok
NEmtudtok Budapesten olyan boltot ahol úgy 500Ft-ért lehet kapni áram és feszültség mérőt? Vagy 4db 500ft-os multiméter is jó nekem
Hq-videot néztem de az online üzletbe nemtaláltam semmit.(nem Pesti vok, de anyukám tud onnan hozni)
Vagy ilyen analóg (deperz) műszereket nemlehet arrafele kapni kb ilyen árban?
(#) komisa hozzászólása Feb 2, 2008 /
 
sziasztok!!Egy samsung digimax cyber 630-as fényképezőhöz keresnék lcd kijelzőt ,mert az ényém sajnos megsérült.aki tud segitsen hol lehet ezt beszerezni???elöre is köszi.
(#) kobold válasza komisa hozzászólására (») Feb 2, 2008 /
 
Valószínűleg sehol, vagy ha mégis, a vásárlása és az átépítése miatt meg sem érné.
Nem tudtam linket beszúrni, de a képen találsz egy komplett masinát, annál olcsóbban tutira nem szerzel kijelzőt (esetleg ha leesik valamelyik teherautóról...)

img.png
    
(#) komisa válasza kobold hozzászólására (») Feb 3, 2008 /
 
Köszi a hozzászolást,bizti igazad van .Csak gondoltam 10 ezer alatt ha kapnék még annyit áldoznék rá.De sehol se tudták megmondani kb.mennyi lehet az áramégegyszer köszii)
(#) csonthulye hozzászólása Feb 5, 2008 /
 
Hello!

Tudna nekem valaki mondani egy olyan webshopot, ahol a 2N3054-es tranzisztort meg lehet rendelni, és még a héten is leszállitják?? Mert az álltalam ismert összes webshop épp mind most tölti fel ebből az alkatrészből a készleteit. Kezd kicsit idegesitő lenni
(#) kobold válasza sprofan hozzászólására (») Feb 5, 2008 /
 
Most vettem észre, bocs.
Egy Modul nevezetű bolt van a Sertekapu út Vörösmarty felőli bejáratánál, de sajnos elég szegényes a kínálat, nem nagyon jutottak túl a (nem smd) diszkrét elemeken, meg alap TTL/CMOS IC-ken. Ami kevés viszont van náluk, az nagyon olcsó.
(#) sprofan válasza kobold hozzászólására (») Feb 5, 2008 /
 
Köszi
majd szerdán megkeresem, az smd meg nem fontos, inkább csak TO92 től felfelé lévő tranyókat(méretileg) szoktam boltban venni, a többi cuccot rendelem.
(#) Vtamas válasza kobold hozzászólására (») Feb 5, 2008 /
 
Szia!

Bocs, ez melyik város?
(#) sprofan válasza Vtamas hozzászólására (») Feb 5, 2008 /
 
Eger
(#) Vtamas válasza sprofan hozzászólására (») Feb 5, 2008 /
 
Köszi
(#) norby1 válasza Directors hozzászólására (») Feb 6, 2008 /
 
Hali!!!

Engem is érdekelne, hogy Kecskeméten tudtok-e elektronikai boltot???
(#) jocokacska hozzászólása Feb 6, 2008 /
 
Heló!
Bocs h nem lapozom végig a topikot, mert biztos itt van valahol a válsz. Megtudná valaki mondani a maxim honlapjának a címét? Googléval kerestem de valami mást talált ha értitek mire gondolok. Kösz a segítséget előre is.
Üdv.: Jocó!
(#) Norberto válasza jocokacska hozzászólására (») Feb 6, 2008 /
 
(#) jocokacska válasza Norberto hozzászólására (») Feb 6, 2008 /
 
Köszönöm!
(#) mex hozzászólása Feb 6, 2008 /
 
Üdv. keresek egy CS 8190 tipusú ic-t. Aki tudja a lelőhelyét kérem jelezze.
Előre is köszönöm.
Ez egyébként egy fordulatmérő kereszttekercses műszer meghajtását végzi egy robogóban,úgyhogy nem közszükséglet kategóriába esik. Nem is találok boltban sehol....
(#) Vacok hozzászólása Feb 8, 2008 /
 
Sziasztok!
Nem tudná valaki megmondani, hol lehet ilyen kis méretű elektroncsövet kapni? Már képeken láttam ilyet pl. csöves mikrofon előfokban, ami a mikrofonba volt beépítve és ilyen kicsi volt, de üzletekben mindenütt azt mondták, hogy nem lehet kapni.
(#) Sebi válasza Vacok hozzászólására (») Feb 8, 2008 /
 
Néha vaterán - meg hasonló oldalakon - lehet találni eladó darabokat. Vákuumfluoreszcens kijelző a becsületes neve és manapság inkább sokdigites testvéreit használják.
Pl. itt az apróhirdetésben is van most hasonló.
(#) Vacok válasza Sebi hozzászólására (») Feb 8, 2008 /
 
Köszi a választ, amúgy azzal tisztában voltam, hogy ez micsoda, a képet csak a méret miatt tettem be, nekem konkrétan elektroncsőre lenne szükségem ilyen kicsiben, csak arról hirtelen képet nem találtam.
(#) Müszi válasza Vacok hozzászólására (») Feb 8, 2008 /
 
Ez
kell neked, van az oldalon árlista is!

Jó böngészést
(#) Vacok válasza Müszi hozzászólására (») Feb 8, 2008 /
 
Köszi, át fogom nézni.
(#) Power84 hozzászólása Feb 8, 2008 /
 
Üdv!
1m X 1,5m-es 5mm vastag Plexit keresek.
Nem tudja valaki hol lehetne viszonylag olcsón beszerezni?
(#) dtomi86 hozzászólása Feb 8, 2008 /
 
hello
ledmátrixhoz használnék 4017-es léptető ic-t, de sehol sem találok. tud esetleg valaki olyan boltot ahol 1000 ic közül válogathatok?
(#) Norberto válasza dtomi86 hozzászólására (») Feb 8, 2008 /
 
Nincs olyan alapszintű elektronikai bolt, ahol ne lenne kapható ilyen IC. Ebből következően: rosszul kerested...
(#) szamóca válasza Power84 hozzászólására (») Feb 8, 2008 /
 
Ebben a méretben nem gyártják.
A szabványos 2mx1m-es táblában kapható, vagy levágatod méretre ha másod kézből veszed.
de úgy jóval drágább.
A google megmondja hol-mennyi.
(#) Topi hozzászólása Feb 10, 2008 /
 
A hyperol tablettával (a hajszőkítő hidrogén peroxide helyett) van valakinek valami tapasztalata?
Nagy réztáblából maratok egyedi alkatrészeket, és kezdem unni, hogy ez a 12%-os hajszőkítő miatt olyan baromi lassú, hogy ez amit mellékeltem képet 5 óra munkája...
(#) vicsys válasza Topi hozzászólására (») Feb 10, 2008 /
 
Ha fel tudsz kutatni az ismerősök között fogorvost vagy fodrászt, ők vehetnek 35%-os (méregengedély köteles) hiperol folyadékot. Ha jól emlékszem az Azur vegyszerboltban, pesten.
(#) Topi válasza vicsys hozzászólására (») Feb 10, 2008 /
 
Mindkettő elég gyorsan felkutatható. Gyógyszertárban van esélye kicsit magasabb koncentrációjú hidrogén-peroxide-hoz jutni?
(#) szamóca válasza Topi hozzászólására (») Feb 10, 2008 /
 
Itt
(#) hapro válasza Topi hozzászólására (») Feb 10, 2008 /
 
Hello!

Vegyél 35%-ost belőle. 850Ft a 750 vagy 1000ml. Én is ezt használom, nem drága...viszont olcsó . Nem kell vizet rakni az oldaltba, és sokkal gyorsabban marathatsz vele. Víz nélkül amit mondjuk 4-5 perc alatt maratok ki, max 1-2 perc alatt végzek.
A tablettával nincs tapasztalatom.
És ehhez nem kell engedély! Legalábbis eddig tőlem még soha nem kérték. Bármelyik fodrász kellék boltban megveheted ezt.


üdv.:

Zoli

Következő: »»   47 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem