Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   49 / 434
(#) Őrült Ödön válasza promise hozzászólására (») Feb 17, 2008 /
 
Közben ezt én is megtudtam, de akkor mivel helyettesíthető?

A HQ Video-nál sem találtam egyértelmű utalást azokra a FET-ekre, amelyekkel ezek kihelyettesíthetők, az sem volna baj ha nem TO-3 tokozású..

Milyen cuccokkal építenek mostanában FET-es diszkóvégfokokat???
(#) Frankye válasza bave00 hozzászólására (») Feb 18, 2008 /
 
Zuglóban nem tudok alkatrész-boltot, a legközelebbinek nekem az InComp tűnik. (Én is Zuglóban laktam, kb. 20 évig...)
(#) Sendi hozzászólása Feb 21, 2008 /
 
Helló mindenkinek.

Én nyák csatlakozót keresnék, olyat amibe a nyákon lévő aranyozott érintkezők belecsúsznak.
2x22 érintkezőst. (kb 9 cm széles)
Tudja valaki, hogy hol kapható?

Köszönettel.
(#) vicsys válasza Sendi hozzászólására (») Feb 21, 2008 /
 
Szia
Ilyesmit?
Bővebben: Link
(#) Sendi válasza vicsys hozzászólására (») Feb 21, 2008 /
 
Szia vicsys.

Nem, nem ilyet keresek.
A nyákon van kialakitva az aranyozott éritkezősávok, és belecsuszik a kelyhes éritkezős csatlakozóba.
Ez egy régebbi fajta csatlakozó, csak simán beledugod a nyákot. Angol neve: edge connection.

Azért köszi.
(#) vicsys válasza Sendi hozzászólására (») Feb 21, 2008 /
 
Lehet, hogy keverem, de ez nem olyan mint az isa a régi alaplapokon? Ha igen, már csak PC szervízt kell keresned...
(#) taresz hozzászólása Feb 23, 2008 /
 
Szisztok!

LTS25-NP típusú alkatrészt keresek.Forgalmazza-e valaki az országban,ha igen,ki,hol és mennyiért,vagy marad a külföldi beszerzés?

Köszi
(#) Prinner hozzászólása Feb 24, 2008 /
 
Tintasugaras fóliát hol lehet venni kis mennyiségben Bp.-n vagy Győrben? Eddig csak olyat találtam, ahol 50 vagy 100-as csomagban lehet vásárolni, de nekem kevesebb is elég lenne.
(#) hapro válasza Prinner hozzászólására (») Feb 24, 2008 /
 
(#) vicsys hozzászólása Feb 29, 2008 /
 
Sziasztok
Olyan sorkapcsot keresek amely (felszerelve egy készülék hátlapjára) "érintésvédett" (nem tudom szépen megfogalmazni). Tehát a kapcsolt hálózati feszültség el van szigetelve a felhasználótól. (csavarok és kábelvégek)
(jajj de szépen körülírtam )
(#) aflmor válasza vicsys hozzászólására (») Feb 29, 2008 /
 
A "sima" csoki is ilyen... Teszel a drótokra (szig)érvéghüvelyt, a csavarok meg ugye süllyesztve vannak elég mélyre.
Kép: Hivatkozás

Kép: Hivatkozás
(#) vicsys válasza aflmor hozzászólására (») Feb 29, 2008 /
 
Köszönöm, ezt ismerem.
Én inkább valami olyasmire gondoltam ami "bolondbiztos", pl. rápattintható védőfedéllel vagy hasonló. Sajnos, nem tudom, hogy egyáltalán létezik-e ilyesmi?
(#) oldman válasza vicsys hozzászólására (») Feb 29, 2008 /
 
nézz körül a Conrad nál. Van néhány jófajta csatlakozójuk ami eléggé biztonságos.
A bolondok rendkívül leleményesek! Bolondbiztos csak az ami ki van öntve, vagy elemeire esik szét és többé nem lehet összerakni!
(#) titike01 válasza árpix hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
Igen Az üllöi 68. a templommal szenben az ELEKTRO KONTHA boltban
(#) titike01 hozzászólása Márc 1, 2008 /
 
Sziasztok!
Én az U2531-es IC-t. keresem ha valaki tut róla kérem jelezze
(#) Müszi hozzászólása Márc 1, 2008 /
 
Sziasztok!

Nemtudna valaki egy helyet említeni ahol kaphatok tűt a TESLA VM2201 típusú hangszedőbe?
(#) borvendeg hozzászólása Márc 4, 2008 /
 
Hello!
Keresek egy olyan boltot ahol forgalmaznak fairchild termékeket és ki is küldik postán.Egész pontosan FDC6420C típusú smd fet kellene a PIC kitembe tudnátok segíteni?(guglival nem teláltam olyan céget aminek van magyar nyelvű oldala...)
(#) gulasoft hozzászólása Márc 4, 2008 /
 
Keresek SD/MMS forrasztható foglalatot (tehát csak azt amibe bele kell dugni a kártyát, és pár lábon kivezetik a kártya lábait)
Ha valaki tudja hol lehet kapni, akkor legyen olyan jó, és mondja el.
(#) GARFIELD13 válasza Müszi hozzászólására (») Márc 4, 2008 /
 
Szia!
hangszorobolt.hu.

http://www.hangszorobolt.hu/?showid=267&level0=25

A Bajcsy Zsilinszky úton van a bolt, de én az oldalon írt 4400 Ft-hoz hozzátennék egy kicsit és a lisys-nél 6600 Ft-ért Ortofon OM 3 E komplett alaphangszedőt vásárolnék bele. Az tuti sokkal jobb mint a Tesla (és a Lisys is sokkal szimpatikusabb üzlet számomra mint a másik bolt).

http://www.lisys.hu/hang/upload/Ortofon_arlista_2008_marcius.pdf

Persze ez csak akkor OK, ha ez is szabványos felfogatású és felmegy a helyére. Én VM 2102-t ismerem csak, az olyan, ezt nem tudom milyen. A döntés joga pedig a tied.
Üdv.
(#) zoknee hozzászólása Márc 4, 2008 /
 
Sziasztok!

Pesten keresek olyan boltot, ahol lehet kapni színezett (zöld vagy piros), illetve sötétítet plexit, kb 30x30cm-es 5mm vastag méretek környékén, szóval nem nagy táblákat akarok venni.
Félek, hogy ha ilyen kicsit kérek, akkor elkérnek egy rendes összeget a vágásért.
(#) mex válasza zoknee hozzászólására (») Márc 4, 2008 /
 
(#) whalaky hozzászólása Márc 5, 2008 /
 
Szevasztok!
Foglamam sincs hogy hívják ezeket a poti gombokat, ezért inkább teszek fel pár képet. Ilyet keresek. Eddig mindenhonnan elhajtottak vele, hogy ilyen nincs.
Ha valaki látott ilyet legyenszíves ossza meg velem az okosságot!
Előre is köszi!
(#) Müszi válasza GARFIELD13 hozzászólására (») Márc 5, 2008 /
 
Köszi
(#) Frankye válasza whalaky hozzászólására (») Márc 6, 2008 /
 
Ez nem valami "ősöreg" ruszki csoda? Mert ahhoz aztán bármit beszerezni...
Esetleg "kukáspiacokon" érdemes körbenézni, néha előfordul, hogy egy sörért odaadják az ilyeneket tartalmazó készülékeket a "Fedél nélkül"-t áruló jóemberek.
(#) whalaky válasza Frankye hozzászólására (») Márc 6, 2008 /
 
Ez egy nem öreg kínai csoda (kapásjelző). A legtöbb most forgalomban lévő ilyen gombokkal van szerelve.
A "csö" egy 1,5-es csavarral van rögzítve a potihoz, és arra van rányomva a gomb, csak a csavarokat eszük ágában nincs meghúzni, így egyszercsak a hiányát veszed észre. Az egész 3-4 mm
(#) Frankye válasza whalaky hozzászólására (») Márc 6, 2008 /
 
Ez esetben sorry, de nem tudok segíteni... Csak egy tipp volt a részemről, de nem jött be. (Kínai csodákkal amúgyis tele a hóbuckám...)
(#) sztiksz hozzászólása Márc 7, 2008 /
 
sziasztok, egy max859 -es ic re lenne szükségem, magyarországon ezt hol tudom beszerzni?
(#) _ampervadasz_ válasza sztiksz hozzászólására (») Márc 8, 2008 /
 
próbáld megezen az oldalon lévő 70-es számot felhívni hátha tudnak neked segíteni! igaz nincsen kinn ilyen alkatrészük a weboldalukon, de biztos hogy hasznos információt tudnak adni neked hogy honnét tusz ilyen alkatrészt beszerezni. De az is lehet hogy töllük tudsz rendelni.
(#) AMD hozzászólása Márc 8, 2008 /
 
Tudnátok mondani elektronikai boltot Gyöngyösön? SŰRGŐS!
(#) sprofan válasza AMD hozzászólására (») Márc 8, 2008 /
 
R+L a buszpájaudvarral szemben
Kohári u. 7.
Tel.: 06-37-300-902

K+K az Orczy kastély mögött
Orczy út 1.
Telefon: 37/301-133
E-mail: elektronika@kesk.axelero.net
Következő: »»   49 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem