Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2562 / 3579
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 25, 2016 /
 
Csak két hete vagyunk kint. A munka területen kommandózni kell az alacsony belmagasság és a csövek miatt. A bejelentkezések telóról történtek de egy Nokia 2700-tól ne várjatok sokat.
A hozzászólás módosítva: Márc 25, 2016
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 25, 2016 /
 
Azt sejtem mióta vagy ott. Kíváncsi inkább arra lennék, megéri-e? Remélem igen. Nem szeretném, ha csalódnál.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 25, 2016 /
 
Ismered a mondást: az első fizuig jó tapasztalat szerzés.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 25, 2016 /
 
Pont ez az. Nehogy csak a tapasztalat maradjon.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 25, 2016 /
 
Egy biztos: az albérletezés nem jött be. Vettem egy 8 gigás sd kártyát hogy legyen mit hallgatni odakint. Több mint 2000 zene.
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Márc 26, 2016 / 1
 
Ahogy látom, egyre többen fordulunk a faipar felé
Mondjuk ez nem annyira békés, mint egy hokedli

IMG_1718.JPG
    
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
A húgom az imént rendelte meg. Németben 1000 euró. Én kihozom 150-ből. Mondtam neki, a különbségből vegyen nekem egy F. Fiestát.
A hozzászólás módosítva: Márc 26, 2016
(#) szamóca válasza Gafly hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
A fázásban két szélsőség van. Vagy, minimalista kézi eszközökkel mesterfokon elsajátított fogásokkal alkotnak hihetetlen dolgokat, (japán) vagy elképesztően gépesített műhelyekbe csodagépekkel helyettesítve ezeket (USA).
(#) szamóca válasza pjg hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Mindig felvetődik a futonágy láttán, hogy ezeknél mitől nem rúg bele senki a keretbe mezítláb?
(#) Gafly válasza szamóca hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Mondjuk két dolgot megtanultam belőle:
- A balsafa nagyon könnyen törik,
- Krómspray alá jól elő kell készíteni a felületet, mert különben nagyon ronda lesz az eredmény...
(#) SALáta válasza szamóca hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Tévedés. Három van. Minimalista "csodagépekkel" ez a magyar. A japán is lesi meg az amerikai is.
(#) moltam hozzászólása Márc 26, 2016 /
 
Helosztok.
Valaki tud segíteni egy ősi mora gáztűzhely levegő beállításában? Én a fel le tologatható csővel állítottam be a szép kék lángot. De van még egy lekontrázott csavar ami belóg a diffúzorba. Ezt hiába tekergettem látszólag semmi reakció. Ennek mi a szerepe? Finomszabályzó?
(#) pjg válasza szamóca hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Én a fenyőágy lábát simán eltalálom célzás nélkül is. Éjszaka pláne.
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Figyu. Próbáltad már? Üveglap hátoldalára fújni a krómsprét. Tükör lesz?
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Még nem próbáltam, de maradt még belőle.
A kedvedért kipróbálom (kár hogy most dobtam ki egy csomó pont megfelelő "próba" üvegdarabot.
A hozzászólás módosítva: Márc 26, 2016
(#) storm hozzászólása Márc 26, 2016 /
 
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Van egy 2004-es yarisom, aminek szeretném levenni a főtengelyéről a szíjtárcsát amit 1 darab csavar fog. Ez a csavar minden autónál eléggé kemény dió, tuti megoldásnak mondták, hogyha megfogom csillag kulccsal aminek a nyelét jól betámasztom valahova aztán az indítómotorra bízom a kilazítást (nyilván a gyújtást előtte kiiktatom), mert nincs hely a nagy erőkar alkalmazására. Sajnos ez sem illetve a lehető legnagyobb erőkar alkalmazásával sem sikerült kiszednem a csavart. Van köztetek olyan autószerelésben jártas ember aki már csinált ilyet és elmondaná nekem, hogy is kell azt a csavart kiszedni? Nagyon hálás lennék érte. Itt egy videó is Erről lenne szó.
(#) jani1987 válasza storm hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Nekem meg a benzines láncfűrész berántójára kell valamit kitalálni mert a műanyagos gyári megoldás nem nyert. Most légy kreatív magyar gyerek.
(#) zolika60 válasza storm hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
A Yarist nem ismerem. De ha megfelelően ki tudod támasztani a kulcsot és kiveszed a gyertyákat, hogy a kompresszió ne dolgozzon ellened, valamint ettől nem jön le a vezérmű bordáskereke akkor működhet.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Milyen fajta a láncfűrész? MTD-re van saját megoldásom.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Strauss. De azért a te verziódra is kíváncsi vagyok.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Nálam az okozta a gondot, hogy a racsni rendszer pont fordítva működik, mint egy normál fűrészen. Tehát nem a berántó kar meghúzásakor nyílnak a körmök, hanem alapból nyitva vannak és ha jár a motor a centrifugális erő csukja be őket. E miatt amikor leáll a motor és egy kicsit visszalendül mindig rá üt a körmökre. Ezért aztán egy idő után a tengelye kitörik a műanyag házból. Erre esztergáltattam egy fém tengelyt ami nagy felületen támaszkodik így bírja a strapát.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Tudnál egy képet készíteni és ha az idő engedi felteszed?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Megpróbálok, de valahol szereznem kell hozzá gépet, mert nekem nincs. A telefonom sem tud ilyesmit és már a gépem sem, mióta nem XP hanem Win7 van rajta. ehhez ugyanis nincsenek drájverek.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Driverezéshez keresd meg ezt: driver pack solution. Nem kicsi a mérete de eddig még mindenhez jó volt.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Ez a gép egy Lenovo 3000 N 500. Xp után semmi nincs hozzá.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Azért futtasd le. Én olyan gépet raktam össze, amihez semmilyen programot nem kaptam. Haverom meg a kamerához nem talált. Aztán csak lesett, hogy én Szolnolról távvezérelve az ő gépét beállítottam és működött.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 26, 2016 /
 
Folyamatban, majd meglátom mi lesz.
(#) jani1987 hozzászólása Márc 26, 2016 /
 
A vasutasokhoz fordulok. Hétfőn Berettyóújfaluból Szolnokra Püspökladányon át a vonat menetrend nem kerek. Az utolsó jól van kiírva?

névtelen.JPG
    
(#) Ricsi89 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 27, 2016 /
 
Jól. Másnap reggelre érsz oda, mert nincs már este csatlakozás, várni kell hajnalig a következő vonatra. De nyisd le a kis nyíllal és már látod is.
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 27, 2016 /
 
Mi úgy lazítottuk/ húztuk meg a főtengely végén lévő szíjtárcsa csavarját, hogy annyi hosszabbítót összeraktunk ami már a kasznin kívül volt, aztán merev, nem racsnis kulcsot tettünk rá majd 1Kg-os kalapáccsal 2-3 ütés és már laza is, meghúzni is ugyan így.
Amúgy légkulccsal is könnyű levenni.
Van speciális rögzítő szerszám amit az önindító helyére a fogaskerékbe kell beszerelni de drága muri, vagy nem is találni
Következő: »»   2562 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem