Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2597 / 3584
(#) Buvarruha válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 6, 2016 /
 
Nem is maradtam volna a toronyban amikor megjön a vihar az is biztos, legutóbb kb. 20 éve voltam a Tv toronyban.
(#) erdgab hozzászólása Jún 6, 2016 /
 
Sziasztok!
Szeretnék olvasni,ha lehetne magyarul Jimmi Page -ről a Led Zeppelin fantasztikus gitárosáról.Ha valakinek lenne linkje-infója,azt szívesen megköszönném,a You Tube -t már szinte végig böngésztem.
(#) szucsistvan123 hozzászólása Jún 6, 2016 / 1
 
Ehhez mennyire kellett pihentagyúnak lenni?
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2016
(#) Buvarruha válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Jún 6, 2016 /
 
Ez már inkább súlyos mentális betegség.
(#) szucsistvan123 válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 6, 2016 /
 
De ne mond, hogy nem jó!
(#) kameleon2 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Jún 8, 2016 /
 
Erre - nincsenek szavak... A fehérzaj is sok idegesítő komponenst tartalmaz. De ez übereli.
(#) davix95 hozzászólása Jún 8, 2016 /
 
Sziasztok , nem tud valaki véletlenül egy jó albérletet Szombathelyen ?
(#) nedudgi hozzászólása Jún 9, 2016 /
 
A Tescoban Kärcher K2 magasnyomású mosó tartozékok nélkül most 17000 Ft. Érdemes egy ilyenbe beruházni? Gondolom, néha jól jöhet, talán erősebb, mint a vezetékes víz slaggal. Soha nem volt még hasonlóm sem, közelről sem láttam ilyesmit, ezért kérdezem.
(#) Bakman válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 9, 2016 / 1
 
Hasonló van itthon, meglepően jól bírja a gyűrődést. Igaz, ha ez tönkremegy, tuti komolyabbat veszek.
(#) kameleon2 válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 9, 2016 / 1
 
Veheted a legolcsóbbat, vagy a legdrágábbat, van bennük egy puha műanyag szimering - az megy szét először. Kb 2Ft-os alkatrész - lenne - ha be lehetne szerezni. Enélkül pedig kuka az egész, mert 100bar-t kell elviselnie (kéne legalábbis).
(#) nagym6 válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 9, 2016 / 1
 
A magasnyomású mosók régebbi, esetleg már gyengébben tapadó alvázvédőt, pontosabban kocsik aljának festékét képesek megbontani. Karosszéria elemeknél egyes helyeken rések eltömítésére gyárilag gyurmaszerű anyagot használnak némelyiket ki tudja lökni, mosni a magasnyomású mosó. Személyautóhoz nem használnak mifelénk ilyet, az előbbiek miatt. Vagy távolról kell veretni, hogy lelassult víz érje a kocsit.
Nem tudom az itt említett típus milyen nyomást tud, de ezek mindegyike veszélyes tud lenni festésre.
(#) nedudgi hozzászólása Jún 9, 2016 /
 
Köszönöm a hozzászólásokat! Most már csak korán kell kelnem, hogy jusson még.
(#) Bakman válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 9, 2016 /
 
Általában kétféle fejjel árulják ezeket. A normál fej lényegesen lágyabb vízsugarat ad, mint a szennymaró. Utóbbit nem ajánlatos autóhoz használni.
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2016
(#) jani1987 hozzászólása Jún 10, 2016 /
 
Most már windows 8.1van a gépen de azóta mintha megőrült volna. Ha kell ha nem a kikapcsolt gép elindul. Ötlet?
(#) Petyaa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
A tápnál a kapcsolót nyomd ki, vagy egy külön 1-es kapcsolható dugaljba csatlakoztasd a gépet.
(#) Ge Lee válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
Magasnyomású mosót egyébként sem szabad autómosásra használni, alulról sem. Egyszer játszottam el ilyet még elég régen, az eredménye az lett hogy mindkét toronycsapágy néhány hét után csere, majd némi idő elteltével a féknyergek is, mindenestől.
(#) zolika60 válasza Ge Lee hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
Szabad azt, de nem ész nélkül. Sőt szerintem évente legalább egyszer kell is az alját alaposan lemosni, a téli sótól.
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
De nem nagynyomásúval, hanem sok-sok vízzel.
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
De kell a nagynyomású. Az leszedi a laza alvázvédőt és a rárakódott olajsarat is. Természetesen ha kész át kell vizsgálni és szükség szerint javítani a hibás festést.
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2016
(#) pjg hozzászólása Jún 10, 2016 / 3
 
Hetven éves nagymama a tizenéves unokájának: én már a te korodban dolgoztam.
Unoka: én meg a te korodban még dolgozni fogok.
(#) Gafly hozzászólása Jún 10, 2016 /
 
Nehéz fogat mosni reggel.

IMG_1759.JPG
    
(#) zoly15 hozzászólása Jún 10, 2016 /
 
Én mindég magasnyomású mosóval mosom az autót, 2 havonta vagy ahogy épp kijön, semmi baja nem lesz tőle.
Alul is szoktam mosni, sokan még motorteret is mosnak vele.
(#) Buvarruha válasza Gafly hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
Na igen, nálam is szokásuk a gyalogosoknak, hogy elfoglalják a stratégilag fontos mezőket a házban.
(#) szikorapéter hozzászólása Jún 10, 2016 /
 
Üdv. Esetleg valaki nem tudja véletlenül hogy mi az oldószere a megszáradt sziloplasztnak? Egy elég kényes helyről (hangszóró membrán) kéne leszedni,viszont kaparással nem jön le.
(#) Buvarruha válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
A benzin oldja.
(#) nagym6 válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
Idézet:
„motorteret is mosnak vele.”
Nálunk az autóvillamossági szervizben a fejét fogja a mester ha azzal megy valaki, hogy nem indul a kocsi, miután magasnyomásúval mosta a motort. Sok autónál tele van elektronikával a motortér, sérült gumisapkánál be a víz a panelhoz. Szerencsés esetben kiszáradás után jó lehet.
Nem a gyújtás nagyfeszültség a gond.
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2016
(#) Zoli1974 válasza szikorapéter hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
Valamelyik barkácsáruházban láttam sziloplaszt oldót, régebben külföldi éveim alatt használtam ilyet de itthon még csak most találkoztam vele.
(#) Macsek71 válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 10, 2016 /
 
Óvatosan - ésszel használva - sok takarítási munkát megkönnyít .
Csak figyelni kell a vízsugár - és a levert szenny - merre távozik ...


PS. Régi melóhelyemen használtunk ipari ( 160 bar) mosót, az képes volt a lazábban tapadó festéket is leszedni.
(#) SzervízMacska hozzászólása Jún 11, 2016 /
 
Sziasztok! Meg szeretném látogatni az idős rokonaimat, amíg nem késő. Nincs autóm, ezért bérelni szeretnék 4-5 napra. Nem az egyszeri oda, meg vissza út miatt főleg, hanem azért, mert velük együtt végig vizitelnénk a környékbeli rokonságot, mint régen. Jó lenne egy pici, alap 4 személyes kocsi is akár. Az ár sem mindegy, de azért befürödni sem szeretnék valami nem várt komplikáció miatt (műszaki hiba; baleset stb). Ezért kérném a tapasztaltabbak tanácsát, hogy melyik cégeket érdemes számba venni autó bérlés céljából? Mert most csinálnék ilyet életemben először. Természetesen Budapesten, lehetőleg Kőbányáról könnyen megközelíthető helyen.
(#) nedudgi válasza SzervízMacska hozzászólására (») Jún 11, 2016 /
 
Bár nem Budapest, de Kelenföldről busszal könnyen megközelíthető.
erdiberauto.hu
Következő: »»   2597 / 3584
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem