Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » LED-es kivezérlésjelzők
 
Témaindító: KeserűCukor, idő: Márc 27, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   27 / 151
(#) Kovidivi válasza Norberto hozzászólására (») Márc 26, 2008 /
 
Tehát akkor nálad sem látszik a panelterv? vagy csak rossz tapasztalatot meséltél? Sajnálom Topit... tudom milyen érzés... (nekem szerencsére "csak" egy órányi munkám veszett kárba... )
Azért az okot jó lenne kitalálni, hogy miért is csinálja az Eagle!
(#) Norberto válasza Kovidivi hozzászólására (») Márc 26, 2008 /
 
Én most nem otthon vagyok, az itteni gépre nincs EAGLE telepítve, így nem tudtam megnézni sajnos
(#) Kovidivi válasza Norberto hozzászólására (») Márc 26, 2008 /
 
Semmi probléma, azért Köszi!
(#) Norberto válasza Kovidivi hozzászólására (») Márc 26, 2008 /
 
EAGLE Legalizer nevű gyógyító-programot próbáltad már?
(#) szamóca válasza 75.a.t.t.i.l.a.33 hozzászólására (») Márc 26, 2008 /
 
Üdv!
Keress rá az LM3915 IC-re.
És a topikban is van csúcsegyenirányító kapcsolás a bemenetére.
(#) Kovidivi válasza Norberto hozzászólására (») Márc 26, 2008 /
 
Köszi, majd utána nézek!
(#) Kovidivi válasza Kovidivi hozzászólására (») Márc 26, 2008 /
 
Néztem, de nem segített... Mindegy... Mostanra már egész jól beletanultam az eagle használatába, most jöhet a sprint layout...
(#) Steven19 hozzászólása Márc 26, 2008 /
 
Sziasztok! Én is megépitettem a napokban az Urbán féle inteligens sztereó kivezérlésmérőt bekapcsoláskor világit a LED soron néhány kihagyással az összes 1 max 2 másodpercig, amikor jelet adok rá a jel nagyságának és ütemének megfelelően világitanak.Tehát ami Einstein-nél jelentkezett nem hiszem hogy hiba,de elképzelhető hogy elkötött vmit.Hozzászólásait nem olvastam végig teszem hozzá, de a lényeget értem.Einstein ha még foglalkozol vele jelezz vissza nekem. További jó szerelést mindenkinek.
(#) Kovidivi válasza Kovidivi hozzászólására (») Márc 27, 2008 /
 
Hello!
Sok probléma után sikerült megterveznem a sztereó kivezérlésjelzőm nyákját! A speciális az benne, hogy a ledek szív formájában vannak elhelyezve. A szív egyik oldala az egyik csatorna, a másik oldala pedig a másik csatorna. Uaa180-as IC a lelke, ebből két darab kell. Próbáltam egy nyákra megtervezni, de sehogy sem akarta a jót...kétoldalast meg még nem terveztem.
Csatolom a pdf állományokat. Aki szerkeszteni szeretne bele, annak szívesen odaadom az eagle-s fájlokat is!
(#) 75.a.t.t.i.l.a.33 hozzászólása Márc 28, 2008 /
 
nekem 4+1 led-es kivezérlő kapcsolási ill nyák rajza kéne ha valaki tudna küldeni.5 ször 10 led vezérlése.
a.c.s.ati@citromail.hu
előre is köszi
(#) 75.a.t.t.i.l.a.33 válasza szamóca hozzászólására (») Márc 28, 2008 /
 
Köszi.de csak most ismerkedem evvel a rendszerrel és még nehezen megy.megprobáltam de nem hoz semmit vagy csak rossz helyen kerestem.
nem a bekötés nem megy hanem kivezérlésjező kap rajz kellene valami egyszerű.ez csak itthoni használatra kell.
(#) 75.a.t.t.i.l.a.33 hozzászólása Márc 29, 2008 /
 
Sziasztok.Ha valaki tudna segiteni.Kéne nekem egy 4+1 csatornára kiezérlés jező kapcsolási ill nyák terv.mindenüt néztem de nem találtam.Egy keverőpulhoz szeretném majd lötni.csatornánként 10 db led kerül.köszi.
a.c.s.ati@citromail.hu
(#) Medve válasza 75.a.t.t.i.l.a.33 hozzászólására (») Márc 29, 2008 /
 
Hello! Mindenütt? Bővebben: Link
Bővebben: Link
(#) bensepeter hozzászólása Márc 29, 2008 /
 
Egy házi buliközben lettem rá figyelmes hogy az erősitőm jobb oldali pálcika kivezérlése nem müködik, de viszont az erősitönek semmi baja. Mi lehet a baja? Adjatok tanácsot mitt tegyek!
(#) kaqkk válasza bensepeter hozzászólására (») Márc 29, 2008 /
 
A kivezérlés jelző (Műszer)-ről beszélünk?
Valószínű hogy csak érintkezési hiba .
(#) patexati válasza bensepeter hozzászólására (») Márc 29, 2008 /
 
Kap jelet??
(#) Pulyka hozzászólása Márc 29, 2008 /
 
Hi

Megépítettem az alábbi kivezérlésjelző kapcsolást
(csatolva)
Nagyon frankón müködik,a poti csak a ledek fényerejét szabályozza,pedig én az érzékenységre tippeltem!
És ez az!
Az ic 5-ös lábára(audio in),és az audió bemenet közé esetleg lehetne vmi ellenállatot,vagy potit rakni?
Sztem lehet,de jobb ha megkérdezem a szakértők véleményét!

kivezmer.gif
    
(#) kaqkk válasza Pulyka hozzászólására (») Márc 29, 2008 /
 
Lehet próbálj meg egy 4.7 kohmost

egyik láb test - másik láb bemenet
a középső ( a mozgó) érintkező az ic bemenetre .
(#) Pulyka válasza kaqkk hozzászólására (») Márc 30, 2008 /
 
Megpróbálom!
Vagy jó lessz,vagy nem
(#) juhoger3 hozzászólása Márc 30, 2008 /
 
Hy! Látom itt okos emberek vannak! Építeni szeretnék két hangfalra kivezérlésjelzőt! Olyan 10-12 ledből! Minden kellene. Kapcsolás, alkatrészet:tipus szám! Egyszóval minden! Ha tudnátok nekem segíteni ebben azt nagyon megköszönném! Előre is Gergő
(#) jdani válasza juhoger3 hozzászólására (») Márc 30, 2008 /
 
10 Led-esre ottvan az LM3915-ös kapcsolás. Ha meg több led-re, akkor meg ittvan ez
én megépitetem már ezt a kapcsolást egyszer 20 led-ből, egyszer emg 16 Led-ből.
(#) 75.a.t.t.i.l.a.33 válasza Pulyka hozzászólására (») Márc 30, 2008 /
 
Köszi kiprobálom
(#) juhoger3 hozzászólása Ápr 1, 2008 /
 
(#) napközis hozzászólása Ápr 3, 2008 /
 
hello

én is megépítettem a Skip féle ledes tranyos kivezérlés mérőt és ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy hogyan lehetne az érzékenységet állítani. értem ezalatt azt, hogy tapasztalataim szerint az halkabb hangokat nem jelzi ki.
ugy szeretném megoldani hogy ha lehet, akkor mihelyst van hang rögtön jelezzen, ne csak akkor ha hangosodik valamennyit.

lécci segítsetek előre is köszi
(#) napközis válasza napközis hozzászólására (») Ápr 4, 2008 /
 
lehet hogy kéne elé egy erősítő ami valamennyit erősít a bemenő jelen?
Ha valakinek lenne elképzelése hogy milyen erősítőt rakjak elé azok ötleteit szivesen várom( kapcs rajz, doksi akármi)
köszi

amugy egy 9V-os elemről működtetem és 9 LEDdel
(#) Skip válasza napközis hozzászólására (») Ápr 4, 2008 /
 
hali
van a kapcsolásban van egy 33k os ellenállás az erősítőfokozat bázisán... nah azt próbáldd meg kicserélni mondjuk 22k-s ra... ha minden igaz akkor az érzékenysége ettől jobb lesz... (nagyobbat erősít)
Skip
(#) Skyline hozzászólása Ápr 4, 2008 /
 
sziasztok!!
bocsi a zavarásért!
Lenne egy kérdésem,szerintetek telefon kijelzöböl lehetne kivezérlésjelzöt csinálni?
Konkrétan a samsung egy régi kék háttérvilágításu kijelzöjére gondoltam talán E-230 nem tudom pontosan.
Elöre is köszi a válaszokat!!
Üdv mindenkinek!!!
(#) napközis válasza Skip hozzászólására (») Ápr 4, 2008 /
 
hali sry ez már megvolt és nem segített jelenleg egy kb 18k-s ellenállás van benne a 33-as helyén de sajna semmi változás ((
azért köszi ha valami még eszedbe jutna szivesen fogadom
(#) Pulyka válasza Pulyka hozzászólására (») Ápr 5, 2008 /
 
Jut eszembe!
az 1n914-es dióda helyett 1n4148-ast raktam be,köszönhetően Noberto-nak


Tomi
(#) napközis válasza Skip hozzászólására (») Ápr 7, 2008 /
 
ide is leírom

rájöttem mi volt a probléma

nem a 33k-s ellenállás kell kicserélni az maradjon 33k

a 68 ohmos ellenállásal kell párhuzamosan kötni egy kb 100 mikros elkot így az erősítés nem kb 10szeres lesz hanem 100szoros

én egy 220 mikrosat raktam be, de hálistennek ugy tulvezéreltem h meg is halt a kapcsolás (nem a kondi miatt hanem nagyon feltekertem a hangot)
Következő: »»   27 / 151
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem