Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   114 / 230
(#) jani1987 válasza mnyugger hozzászólására (») Aug 8, 2021 / 1
 
Sárkeresztúr.
(#) nagy hoho hozzászólása Aug 8, 2021 / 7
 
Köszönet a rendezésért. Nem voltunk sokan, de jó hangulat volt. A paprikás krumpli nagyon finom volt, és időben elkészült.
Pucuka ismét eljött a kerekes székkel Pestről. Azon gondolkodtam, hogy hányan lennénk erre képesek.
Ami nagyon hiányzott a kézilány. Így a kézifiúk voltak kénytelenek elő készíteni.
(#) jani1987 hozzászólása Aug 9, 2021 /
 
Tudom, hogy korai még erre kérdezni de ha túl leszek a papír munkán akkor kik jelentkeznének az első sárkeresztúri találkozóra? Sör padot 25 ezer körül láttam amin kb 8 fő tud kényelmesen helyet foglalni. Tehát a berendezések beszerzése is a feladatom lesz.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 9, 2021 / 2
 
Szerintem legyen meg a kégli, kifizetve, aláirva, kifestve, beköltözve, stb.
Majd utána térjünk vissza arra, hogy mikor lesz ott HE találkozó, és mi lesz a menü...
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Aug 9, 2021 /
 
A héten megyek az ügyvédhez. A múltkor hurka-kolbász Laci konyhát ígértem. Azóta se változott az elképzelés. Addig bőven lesz idő mindenkinek rákészülni.
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2021
(#) nagy hoho hozzászólása Aug 9, 2021 /
 
Én kihagyom, nekem messze van.
(#) varttina válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Mindenképpen szeretnék rajta részt venni.
(#) varttina válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 10, 2021 / 2
 
Köszönöm a képeket! Mindenkinek köszönöm, aki részvételével hozzájárult az egri találkozó hangulatához!
(#) Gafly válasza varttina hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Idézet:
„Mindenkinek köszönöm, aki részvételével hozzájárult az egri találkozó hangulatához!”

Nekem is Zsanett jutott az eszembe.
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Idézet:
„Nekem is Zsanett jutott az eszembe.”


Ott volt?
(#) Gafly válasza mnyugger hozzászólására (») Aug 10, 2021 / 2
 
Ő volt a pultos hölgy, nagy pillákkal.
(#) madzagos válasza Gafly hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Ne gondoljatok rá! Az egész csapatot megette volna Az összes rohamkocsi ott lett volna mire végzett volna velünk.
(#) kaqkk válasza madzagos hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
És senki nem csinált róla fotót nekünk ????
(#) szikorapéter válasza madzagos hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Ejnye a kolléga szerintem csak irigykedett a jó kiszolgálás végett.
Kép nem készült róla szerintem.
(#) madzagos válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 10, 2021 / 1
 
Nem mertem!
(#) mohinger válasza madzagos hozzászólására (») Aug 10, 2021 / 3
 
Ne már! A legjobb "hardvert" le se fotóztátok??!
(#) pucuka válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 10, 2021 / 2
 
Tán méltóztatott volna személyesen megtapasztalni. Csak jobb 3D -ben, mint 2D ben.
(#) kaqkk válasza pucuka hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Még nem vagyok nyugdíjas hogy minden talira el tudjak menni , klímás vagyok és még tart a szezon...
(#) sany válasza kaqkk hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Feltalálhatnák már a teleportot, mindegy hol lenne a találkozó, gyorsan odaérnénk.
(#) mnyugger válasza sany hozzászólására (») Aug 10, 2021 /
 
Akár naponta és akkor nem is nagyon kéne találkozó, hiszen bárkivel, bármikor találkozhatnánk. Akár egy témát megbeszélni, akár csak egy sörre.
(#) kaqkk válasza mnyugger hozzászólására (») Aug 11, 2021 /
 
Képzeld el a főnököm hogy örülne ennek ... "ugorj már el ide-és ide és még ide is "....
E mellé már csak a távvezérelhető manipulátor kellene , akkor mondjuk egyszerre 5 helyen is dolgozhatnék , úgy hogy közben ide-oda ugrálok ....
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2021
(#) nagy hoho hozzászólása Aug 11, 2021 /
 
Valaki tudja a Zsanett (pultos) teljes nevét?
(#) mohinger válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 11, 2021 / 1
 
Kész vagyok tőletek! Az egri HE tali fénypontja Zsanett volt, ez most már vitathatatlan! Adott a feladat Szikora Peti és varttina számára, hogy bemenjenek a krimóba és kifaggassák a hölgyet, meg pár képet is küldjenek nekünk.
Én meg poénkodtam privátban Gery78-cal, hogy jövőre szervezek rúdtáncos lányokat a csabai talira, mivel két csoport is működik Békéscsabán. Anno egy vasutas napon is szerepeltek, méltán nagy sikerrel. Ezek szerint komolyan el kell gondolkodnom a meghívásukon...
(#) magymarc hozzászólása Aug 11, 2021 / 1
 
A sztripperek következő találkozón szerepeltetésével én is csak egyetérteni tudok.
(#) Gery78 válasza mohinger hozzászólására (») Aug 11, 2021 / 2
 
Hát az biztos, hogy Zsanett feltűnő, és eléggé figyelemelterelő tulajdonságokkal rendelkezett. Nekem is nagyon kellett ám vigyáznom, hogy szeletelés közben ne vágjam le néhány ujjam, amikor Zsanett megjelent. Tudjátok milyen éles Kálmán kése?
Kálmánnal is megállapítottuk már korábban is, de most is, hogy egy telt nőn csak a ruha a felesleg.
Hát, Tomikám lassan beigazolódik az a vicc, hogy "Addig röhögtünk a főnök viccén, míg rájöttük, hogy az a mai feladat." Úgyhogy szavadon fogunk, jöhetnek a rúdtáncos lányok.
(#) sany válasza mohinger hozzászólására (») Aug 11, 2021 /
 
Így is olyan gyorsan eltelt az idő. De jöhetnek majd...
(#) nagy hoho válasza mohinger hozzászólására (») Aug 11, 2021 /
 
Nem is értem, hogy maradhatott ki a rúdtáncos program.
(#) varttina válasza nagy hoho hozzászólására (») Aug 11, 2021 / 1
 
Tari Zsanett
Következő: »»   114 / 230
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem