Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3375 / 3587
(#) Gafly válasza kitartás hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Szerintem bemész az eredeti papirokkal, és anyázol.
(#) Pethical válasza kitartás hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Szerintem vagy bosszankodsz, megpróbálsz hetekig, hónapokig hivatalokba járni, levelezni, kérvényezni, stb., vagy kifizeted, elintézed és élsz tovább boldogan vonóhoroggal.
(#) nedudgi válasza kitartás hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Gondolom, a vonóhorogról a felszereléskor kaptál valami papírt.
(#) Alkotó hozzászólása Feb 17, 2022 /
 
Egyik fórumtársunk levelében említette nekem, hogy egy bizonyos számú (jó sok) olvasója volt valamelyik hozzászólásának, ami egy pozitív visszajelzés volt az ő számára, igazolta a ténykedést.
Próbáltam magam is megtalálni ezt az információt, de nem jártam sikerrel.
Hol lehet látni egy-egy hozzászólás "olvasottságát"? Olyasmire gondolnék, mint az apróhirdetésben a "megtekintve: valamennyi".
(Már ott elakad a gondolatom -ha nekem kellene a számlálást megoldani-, hogy amikor egy adott oldal van a képernyőmön, akkor honnan tudja a program, hogy az ott lévő hozzászólások közül melyiket olvasom, vagy olvasom-e egyáltalán, hiszen még bele sem kell kattintanom ahhoz hogy lássam.)
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2022
(#) Gafly válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
És ha fölé viszed a kurzort, ki is listázza hogy ki volt az. Ugyanez van negativra is. Persze csak ha be vagy jelentkezve.
(#) Alkotó válasza Gafly hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Nem az értékelők számára gondoltam. Aki nekem említette a dolgot, egyfajta igazolásként mondta, hogy több ezren olvasták amit írt. Ezt a számot kívánnám én is látni, mert érdekel hányan olvassák amit írok (de mint említettem, motoszkál bennem némi kétség a dolog kapcsán).
(#) Gafly válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Szerintem olyan szám nincsen publikusan, de gyanitom hogy még nem publikusan sincsen.
Topi ha erre téved, valószinűleg elmondja.
Én például arra lennék kiváncsi, hogy hét napjai szerint, és napon belüli eloszlása milyen lehet a hozzászólásoknak.
(#) nedudgi válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 17, 2022 / 1
 
Szerintem a fórum hozzászólásai között ez csak hasracsapásszerű saccolás lehet. Az önálló cikkeknél viszont megjelenik, hányszor olvasták el.
(#) Bakman válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Ha megnyitsz egy oldalt, ott több hozzászólás is van, azok olvasottságát nem lehet mérni.

A cikkkek olvasottsága és értékelése viszont látható, a cikk automatikusan generált fejlécében vannak az adatok. A felhazsnáló nevére kattintva megjelennek az általa indított fórumtémák és az általa írt cikkek is.
(#) nedudgi válasza Gafly hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Néha átvillan az agyamon, hogy érdekes lehet, hogy ki, hány negatív/pozitív értékelést adott.
(#) Ge Lee válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Idézet:
„egyfajta igazolásként mondta, hogy több ezren olvasták amit írt”
Igen, egyfajta önigazolásként, mert hát manapság divat lett jó nagyot mondani. Vajon miből tudhatta, hogy hárman, vagy háromezer hárman olvasták? Sehonnan. Nem mellesleg a többség az úgy olvas, hogy ott folytatja ahol előzőleg abbahagyta, függetlenül a hozzászólás tartalmától, mert hát úgy van értelme. Most már kis híján felkeltette az érdeklődésemet, vajon melyik is lehetett az a sokezret olvasott hozzászólás...
(#) Gafly válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Én mindig meg szoktam nézni, hogy ki nyomott a hozzászólásomra negativot.
Azt tudom hogy ki az a négy ember aki bármire negativot nyom, ha én irom.
Igazán az a kérdés, hogy éppen melyik.

De nem ez a fontos, hanem hogy miért van a hölgyön az a lyuk?

lany_lyuk.PNG
    
(#) Alkotó válasza Gafly hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Konkrétan arról a lyukról nem tudok nyilatkozni, de egyéb helyen természetes ha van.
(#) mek-elek válasza Ge Lee hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Had kezdjem azzal, hogy ez nem az én stílusom....
Egy kérdés, mért divat nálatok örökké mással foglalkozni?
Ha annyira érdekel, engem keresett meg Alkotó ezzel a dilemmával. A többi meg úgy kettőnk ügye volt. Remélem Te nem tartozol ama bizottsági tagokhoz, aki a fegyelmi ügyekkel is foglalkozik. Meg lejáratni sem akarsz tulajdonképp, hanem csak úgy nem tudod elképzelni, hogy mire jók a számok itt a fórumon az adott témák fejléceinél. Ha feljebb olvasol nedudgi fórumtársuk világosan megemlíti a realitását e dolognak. Nem kell ezt félremagyarázni, misztikussá tenni, és ezzel másokat hitelteleníteni.
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2022
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Szerintem oda rejti el a ételt, a ruhája alá. Elég sovány.
(#) Egri Frédi válasza sany hozzászólására (») Feb 17, 2022 / 3
 
Francokat ! Ott lehet felfújni ...
(#) kitartás válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Persze. De a forgalmi és a törzskönyv kézhezvétele után hova lett ? Tele van a batyum a megőrzendő papircetlikkel. Főleg a thertmal nyomtatós cetlikkel (autópálya matrica, parkoló izé) amit őrizz 1-2-3-4 évig de egy hét után már olvashatatlan. És ezt tudják a számlák is. Valószínűleg az lesz amit fentebb javasolt Pethical. Kifizetem, sorba állok és ha hazaértem fröccsöt fogok építeni. Sokat.
(#) bbalazs_ válasza Gafly hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
One person air conditioner
(#) sargarigo válasza kitartás hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Az ilyen elolvadós papírral azt tudod tenni szerintem, hogy lefotózod, aztán mehet az archívumba. Hadd süljön kedvére, már nem zavar. Persze meg lehetne ezt oldani normálisan is a kibocsájtó részéről, de mivel ez nem fog megtörténni, neked kell megoldani. Így nem forr fel az agyad tőle
(#) nedudgi válasza Gafly hozzászólására (») Feb 17, 2022 /
 
Azt nem tudjuk miért van, de azt igen, hogy mire jó.
(#) kitartás válasza kitartás hozzászólására (») Feb 18, 2022 /
 
Megoldódott a dolog. Beballagtam, kivártam a soromat majd itthon jó mátrai olaszrizling fröccsel szétcsapattam az igazságérzetemet. Ez még mindíg olcsóbbnak tűnt mint ............
(#) kitartás válasza sargarigo hozzászólására (») Feb 18, 2022 /
 
Viszont hatalmas nyilvántartást kéne vezetni mert lehet hogy csak nekem de sok jön össze. Csak gondold végig. Tíz napos autópálya matricák, parkolójegyek, üzemanyag számlák és egyéb kis cédulák amiket thermál papírra nyomnak de őrizd meg. Egy év után össze jön annyi hogy egy komplett SAP rendszert kéne üzemeltetni. (plusz a fotózás - scannelés arhiválás és hozzá a biztonsági mentések) Biztos hogy ez igy frankó?
(#) Pethical válasza kitartás hozzászólására (») Feb 18, 2022 / 1
 
Egészségedre!
(#) Gafly válasza kitartás hozzászólására (») Feb 18, 2022 / 1
 
Idézet:
„kivártam a soromat majd itthon jó mátrai olaszrizling fröccsel”

Te egy nagyon bölcs ember vagy, forditva ritkán sül el jól a dolog.

Endre barátom eltörte focizás közben bokáját.
Kapott bele csavart, kiirták táppénzre ahogyan kell.
Pár hét után már csak hetente kellett menni aláiratni táppénzes papirt, nagyon únta a dolgot.
Akkor még az óvoda, orvosi rendelő, templom és patika 50 m-es körön belül lehetett.
Hosszú sor ült a a rendelő előtt.
Endre bemegy: Ki az utolsó?
Én. OK, mindjárt jövök.
Pár hasonló kör után elfogyott a sor, Endre kissé elázott közben, mert a kocsmában várta a sort.
Doki kérdezi, hogy hogy van a lába?
Jól, mennék már dolgozni.
Nem kellene még pihentetni a műtét után?
Dogtorúr (hukk), ha kucsmába el tudok gyünni, akkor dógozni is. Az én munnám mek nem szalad el.
(#) szs válasza kitartás hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Idézet:
„thertmal nyomtatós cetlikkel (autópálya matrica, parkoló izé) amit őrizz 1-2-3-4 évig de egy hét után már olvashatatlan”

Ez csak tévhit -bár ha teszünk érte, valóban olvashatatlanná tehetjük (én is hagytam már a szélvédő alatt hőpapírt).
Azonban a tavalyi autópályajegyem tegnap elővettem a kesztyűtartóból (ott se nagy hő, se napsütés), tessék nézni, semmi baja:
(#) gyerek67 hozzászólása Feb 19, 2022 /
 
No, BENYALTUK!
Ma reggel Anyával együtt mindketten (markáns) pozitív itthoni tesztet produkáltunk!
Neki a torka fáj, de egyéb problémája nincsen, nekem az égvilágon nincs semmi tünetem...
A legnagyobb baj, hogy gyermekeink hozták volna haza a 10 hónapos unokánkat a hétvégére, de ilyen formán bukott a mutatvány, nem láthatjuk....
Rívok...
(#) jani1987 hozzászólása Feb 19, 2022 /
 
A kezdő elektróba mondtátok a grafit sprayt de nem tudom melyik boltba kellene megvenni. Fehérváron az Obiba nincs, nagy Tescoba dettó. Akkor hol keressem? Festék bolt, autós bolt? Vagy hol?
(#) szs válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Az utóbbi 10 évben többször tanácsolták már, hogy a kérdéseid a megfelelő topic-ban tedd fel. Van "vásárlás-hol kapható" topic.
Egyébként autósbolt.
Szívesen
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2022
(#) sany válasza gyerek67 hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Jobbulást!
(#) jani1987 válasza szs hozzászólására (») Feb 19, 2022 /
 
Erről nem tudtam.
Következő: »»   3375 / 3587
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem