Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   948 / 972
(#) 24bitponthu válasza erbe hozzászólására (») Júl 12, 2023 /
 
Sokak szerint a közlekedő edények kerekeken gurulnak
Sött a kerekes kút is...
(#) Skori válasza Tomi111 hozzászólására (») Júl 12, 2023 / 1
 
Átlag tizedikes (műszaki suli):
0,68kΩ az hány ohm?
Nagy nehezen az osztály megszavazza, hogy 1000-el kellene szorozni. Amúgy a tippek között volt 10, 100, 10000, és még osztás is. Tehát akkor mennyi 0,68 * 1000? Nos az átlag 10.-es előveszi hozzá a telefonját (esetleg a számológépét), hogy kiszámolja. A csoportból csak kb. kettőnek megy számológép nélkül, míg másik kettő számológéppel is elrontja az eredményt. Egyedül az ad reményt, hogy azért van néhány értelmes diák is, és van még néhány aki fejlődőképes (a többi reménytelen). Ezek után szerintem nyugodtan állíthatom, hogy a hatalom által (egyébként pártfüggetlenül) tervezett agymosás, népbutítás, vagy nevezzük bárhogy, működik, méghozzá igen hatékonyan. Ez sajnos inkább szomorú mint vicces...
(#) szs válasza erbe hozzászólására (») Júl 12, 2023 /
 
Szerintem is, a közlekedőedények kerekeken gurulnak. (te is látod őket naponta)
Ritkán mondom ki rájuk: te k...g. Csak annyit: no, te közlekedőedény.
A hozzászólás módosítva: Júl 12, 2023
(#) gyerek67 válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 13, 2023 /
 
Idézet:
„Én pl. az adóbevallással vagyok úgy, hogy olvasom-olvasom a kitöltési útmutatót, de mint egy diszlexiás, nem értem, hogy mit írnak?”

Ezzel nem csak Te vagy így.
Az adóbevallás és a közüzemi számlák sem azért vannak, hogy földi halandó megértse őket.
(#) gyerek67 hozzászólása Júl 13, 2023 / 1
 
Én a sörösdobozt hívom közlekedő edénynek!
(#) lazsi válasza 24bitponthu hozzászólására (») Júl 14, 2023 / 1
 
A kerekeskút azért egy nagyon jó találmány, mert mindig oda lehet gurítani, ahol a víz van.
(#) nagym6 válasza lazsi hozzászólására (») Júl 15, 2023 /
 
Egyszerűbb a vizet odahordani vödörben ahol a kerekes kút van, és beleönteni. Utána ugyanúgy kivehető belőle a víz, mintha eredetileg is ott lett volna.
(#) sonajkniz hozzászólása Júl 17, 2023 / 2
 
Van baj!

Van baj.jpg
    
(#) nagym6 válasza sonajkniz hozzászólására (») Júl 17, 2023 / 1
 
Hát ha jobb lábánál a szék, a balt nem tudja feltenni.
(#) cua válasza nagym6 hozzászólására (») Júl 18, 2023 /
 
Teljes a felreertes, o csak freestyle yoga-t nyom, melynek resze a latott mozdulat
(#) proli007 válasza sonajkniz hozzászólására (») Júl 18, 2023 / 1
 
Plágium! Ez, egy Stan-Pan filmben volt egy geg..
(#) Gafly hozzászólása Júl 28, 2023 / 1
 
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja.
Belül nem, mert sötét van az olvasáshoz.
(#) dB_Thunder válasza Gafly hozzászólására (») Júl 28, 2023 /
 
Ezt honnan tudod?? Voltál már kutyában??
(#) Skori válasza dB_Thunder hozzászólására (») Júl 28, 2023 /
 
Szerintem már megint csak tippelt...
(#) Gafly válasza Skori hozzászólására (») Júl 28, 2023 / 1
 
Egyik este nekiállítottam végével a falnak, és amikor ásított egyet, belevilágítottam a szájába zseblámpával. Nem jelent meg fényes folt a falon...
(#) sonajkniz válasza Gafly hozzászólására (») Júl 30, 2023 /
 
Hogy meglepődtél volna, ha megjelenik.
Főleg akkor, ha mérhető késéssel jelenik meg.
(#) proba válasza Gafly hozzászólására (») Júl 30, 2023 / 2
 
És barna sem? Erről a régi tehenes vicc jut eszembe, az ember itatja a tehenet a folyónál, a tehén elkezd hátul potyogtatni. Erre megszólal egy bámészkodó, hé Gazsi, vedd ki a fejét a vízből, már az iszapot szívja..-
(#) dB_Thunder válasza Gafly hozzászólására (») Júl 31, 2023 /
 
Sem a vizsgálati módszert, sem az eredmény kiértékelését sem értem!!
Ez még nem bizonyítja, hogy a kutyában világos, vagy sötét lenne!
(#) diamik válasza Skori hozzászólására (») Júl 31, 2023 /
 
Volt szerencsém már középiskolában oktatni. Ugyan ezt éreztem. Egy fél évig hasonló dolgokon szüttyögtünk. Félév végén volt még olyan, aki nem tudta kiszámolni egy forrasztópáka ellenállását, ha adott a rajta eső feszültség, illetve átfolyó áram. Valahogy azt érzem, nincs motiváció. Nem lehet felkelteni az érdeklődést. Ráadásul szemtelenek és semmi nem jó nekik. Egyetemen se sokkal jobb a helyzet, talán csak fegyelem tekintetében. Persze akadnak értelmes és érdeklődő emberek, de sokkal kisebb számban. Arról ne is beszéljünk , hogy szinte bárki bekerül. Sajnos nagyon sokat tudnék erről írni...
A hozzászólás módosítva: Júl 31, 2023
(#) lazsi válasza diamik hozzászólására (») Júl 31, 2023 /
 
Idézet:
„Egyetemen se sokkal jobb a helyzet, talán csak fegyelem tekintetében.”

Ez csak azért tűnik így, mert ott sokan be sem mennek órára, tehát aki bemegy, az legalább valamilyen szinten érdeklődik az adott téma iránt.
Magyarán: a fegyelmezetlenek aránya az összlétszámhoz képest kb. azonos itt is, csak nincsenek jelen, ezért nem látszanak.

Vicces (vagy szomorú...), amikor érettségizettek (különben nem járhatnának egyetemre...) nem tudják kezelni a 10 hatványait és az SI szerinti előtagokat (k, M, m, µ, stb...).
(#) erbe válasza lazsi hozzászólására (») Júl 31, 2023 /
 
Idézet:
„nem tudják kezelni a 10 hatványait és az SI szerinti előtagokat (k, M, m, µ, stb...).”

Az még a kisebb baj. Mikor szakmabeliek hanyagolják a pontos megjelöléseket.
(#) lazsi válasza erbe hozzászólására (») Júl 31, 2023 /
 
Ja, azt nem írtam, hogy mindezt fizikus / fizika tanár szakon tapasztaltam... (Mondjuk jó pár évvel ezelőtti tapasztalat, de nincsenek kétségeim afelől, hogy ma sem jobb a helyzet...)
(#) Gafly hozzászólása Aug 7, 2023 / 3
 
Kérem vissza a bikinis lányokat.
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Aug 7, 2023 /
 
Micsoda luxus, még két szórófej is van rajta.
Nekem csak házat ad, nem berendezést.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Aug 7, 2023 /
 
Én megvárom azt a pár évet, amikor már a lányok nem érdekelnek, örülök, ha wc sikerül.
(#) lazsi válasza Gafly hozzászólására (») Aug 7, 2023 /
 
- Menj át a Hobbivasútra.
- Ott a felső sorra klikkelve szinte mindig új reklámot ad. (Itt sokkal ritkábban vált...)
- Elég sokszor próbálkozol, vissza jönnek...
A hozzászólás módosítva: Aug 7, 2023
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Aug 8, 2023 /
 
Írj bármit a keresőbe aminek köze van a nőkhöz. Szinte biztos, hogy utána látni fogod.
(#) bbb válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 8, 2023 / 2
 
Beírta - azóta csak bidét ajánl neki az oldal
(#) tothbela válasza lazsi hozzászólására (») Aug 8, 2023 / 2
 
Nem csak a diákok esetében van gond, hanem a képzett szakiknál is. Ítt egy történet:

Már több hónapja el szerettem volna mesélni egy érdekes sztorit, de nem volt kinek. Nyilván ha az illető nem érintett az elektromosság tudományában, akkor nem fogja érteni.

Kapóra jött egy műszerész nálunk a munkahelyen, akinek éppen nem kellett semmit csinálnia, hát gyorsan elmeséltem neki a történetet.

-Egy rokonom éppen beugrott hozzánk, mert nálunk volt találkozója egy ismerősünkkel. Amíg várt, megkínáltuk kávéval. Közben én készülődtem a fürdőszobában, mire egy csattanást hallottam és elment a villany. Kijövök, hát meglepődött arccal ott áll az előszobában (egyébként épület villamossági szerelő vállalkozó), és azt mondja:
-Nektek nem jó a kismegszakítótok!
-Ezt miből állapítottad meg?
-16A van ráírva az összesre, a multiméter pedig csak 10A-ig mér, mégis lecsapta.
-Nem mondod hogy bedugtad a multit árammérő állásban a konnektorba?
-Miért? Akkor hogy mértem volna meg hogy mennyi áram van benne?
-A konnektorban nem áram van, az akkor folyik ha be van dugva valami fogyasztó! Hogy is mérünk áramot? Ez általános iskolai anyag.
....
Vártam mit reagál a műszerész kolléga, hát meglepett a reakciója.
Ezt válaszolta:
-Lehet hogy már ki volt fáradva a rugó a kismegszakítóban és azért oldott le 10A-nél.
A hozzászólás módosítva: Aug 8, 2023
(#) teglascs válasza tothbela hozzászólására (») Aug 8, 2023 /
 
Uuhhh....
Következő: »»   948 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem