Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Laptop javítás, tuning
 
Témaindító: angelero, idő: Jún 15, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   281 / 281
(#) elactrofan válasza moltam hozzászólására (») Csü, 7:14 /
 
Üdv!
3v/5v meg van?
szerintem vagy a pch körben vagy a kapcsolt tápkörben lesz valami zárlatos alkatrész vagy maga a pch okozza.
10+ évig javítottam nem volt soha egy szervizben sem post kártya mégis a hibák 95% orvosoltuk legtöbbet alaplap javítással.
A hozzászólás módosítva: Csü, 7:16
(#) img válasza moltam hozzászólására (») Csü, 9:09 /
 
Remélem nem bántottalak meg a POST kártya ajánlásával mert nem a tudásodat akartam alábecsülni, csak a jobb hatékonyság szempontjából ajánlottam mert nagyon sok időt lehet spórolni úgy, ha nem méreget az ember hanem az ilyen segédeszközök rávezetik. Ezért írtam, hogy minél több infó áll rendelkezésre annál pontosabb és gyorsabb döntést lehet hozni.
A hozzászólás módosítva: Csü, 9:10
(#) img válasza moltam hozzászólására (») Csü, 9:21 /
 
Úgy még megpróbálhatnád a frissítését, hogy egy max. 8 GB-os, FAT32-re, 16K szektormérettel formázott USB-re teszed az .fd fájlt, csatlakoztatod a géphez és úgy kapcsolod be, hogy nem nyomsz semmilyen gombot, csak vársz amíg fel nem dolgozza.
(#) moltam válasza img hozzászólására (») Csü, 13:27 /
 
Ha akkora tudásom lenne nem kérnék segítséget. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nem volt még időm komolyabban foglalkozni vele de a közeljövőben nekiülök, méregetek. Megpróbálok nézni egy rajzot is az alaplaphoz hátha szerencsém lesz. Valahonnan előtúrok egy kisebb pendriveot is, most sajnos csak ez a 64gigás van kéznél.
(#) img válasza moltam hozzászólására (») Csü, 14:36 /
 
(#) elactrofan válasza img hozzászólására (») Csü, 16:58 /
 
Tessek itt vannem fizetos, kozvetlen letheto
A hozzászólás módosítva: Csü, 16:58
(#) img válasza elactrofan hozzászólására (») Csü, 17:57 /
 
Szuper, köszönjük!

Csak el lett írva a cím: "Nem lehet a(z) https helyen lévő kiszolgálóhoz csatlakozni."

A felesleget kitörölve működik.
A hozzászólás módosítva: Csü, 18:05
(#) img válasza img hozzászólására (») Csü, 18:10 /
 
Vagyis a kettőspontot beírva.
Következő: »»   281 / 281
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem